PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -798
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 12 mei
19:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
14
2
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Singel
Antwerpen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Peppel
Zeist
2
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Wielingencentrum De Haan
De Haan
013
Tilburg
1
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Amsterdam ArenA
Amsterdam
2
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Chassé Theater
Breda
1
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Corneel
Lelystad
1
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
AFAS Live
Amsterdam
20:15
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater in de Steeg
Den Haag
1
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Metropool
Hengelo
1
20:30
P60
Amstelveen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
2
Doornroosje
Nijmegen
1
P60
Amstelveen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Spot
Middelburg
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
V11
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
1
21:00
Bibelot
Dordrecht
1
Het Bolwerk
Sneek
1
21:00
Rotown
Rotterdam
21:15
De Bosuil
Weert
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
21:30
De Flux
Zaandam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Atak
Enschede
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:30
Podium Victorie
Alkmaar
za 13 mei
Simplon
Groningen
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Leest
Waalwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Biebob
Vosselaar
Deventer Schouwburg
Deventer

vrijdag 12 mei 2017

19:30
FRIS WE LOVE SUMMER Gebouw T, Bergen op Zoom
19:45
Home Free TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Enter Shikari
Enter Shikari TivoliVredenburg, Utrecht
14
2
20:00
Akae Beka - The voice of midnite Duycker, Hoofddorp
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Diesel Q-Factory, Amsterdam
20:00
STUFF. De Singel, Antwerpen
20:00
Stef Bos - Wereldwijd De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Vetrar Draugurinn De Peppel, Zeist
2
20:00
Jandino Asporaat - Keihard De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The John Lewis Trio dB's, Utrecht
20:00
IZAH Little Devil, Tilburg
20:00
Spoil Engine Groene Engel, Oss
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop Orpheus, Apeldoorn
20:00
Night Fever Patronaat, Haarlem
20:00
Stef Kamil Carlens Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Exivious / Extremities The Jack, Eindhoven
20:00
'Loud & Rising Tour' Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Mountain States / Kinoo / Track Club party Winston, Amsterdam
20:00
Maggie Macneal Wielingencentrum De Haan, De Haan
Foto Bløf
Bløf 013, Tilburg
1
20:00
The Black Marble Selection Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Risin' Up Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Maurice van Hoek Hedon, Zwolle
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Mini & Maxi Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mister and Mississippi Vera, Groningen
20:00
Tribute2BobMarley Paard, Den Haag
20:00
Edsilia Rombley Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen Deventer Schouwburg, Deventer
Foto DJ Armin van Buuren
DJ Armin van Buuren Amsterdam ArenA, Amsterdam
2
20:00
Azure Hiptronics Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Caetano Veloso Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Foto Paul Carrack
Paul Carrack Chassé Theater, Breda
1
20:00
Marc Ford Iduna, Drachten
20:00
Frikantival Mezz, Breda
20:00
Sporting Life Melkweg, Amsterdam
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons De Bosuil, Weert
20:00
God Dethroned Corneel, Lelystad
1
20:00
On the House: The Heritance + First Fight Down + Dj Robbie Rebel Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
DJ Snake AFAS Live, Amsterdam
20:15
Dieter van der Westen De Kargadoor, Utrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Flint, Amersfoort
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra / Remy van Kesteren Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mnozil Brass Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Fratsen De Helling, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Spant!, Bussum
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Schalm, Veldhoven
Foto Mathilde Santing
Mathilde Santing Theater in de Steeg, Den Haag
1
20:15
Karsu Philharmonie Haarlem, Haarlem
Foto Fischer-Z
Fischer-Z Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Dejima - Siebold's liefde Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Yamato Theater De Lievekamp, Oss
20:30
United Voices of Rock Podium 't Beest, Goes
20:30
The Dire Straits Experience Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Lisa Lois sings Adele Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Aïrto, Paul van Kessel North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Schouwburg Venray, Venray
Foto Jan Akkerman 70th Anniversary
Jan Akkerman 70th Anniversary Metropool, Hengelo
1
20:30
Etana / Rapha Pico P60, Amstelveen
20:30
Hallo Venray EKKO, Utrecht
20:30
Jeangu Macrooy De Oosterpoort, Groningen
20:30
Gilad Hekselman Trio LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Invitation to the sound of Jerney Kaagman and Earth&Fire Boerderij, Zoetermeer
2
Foto Rondé
Rondé Doornroosje, Nijmegen
1
King of the World P60, Amstelveen
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Randy Hansen Effenaar, Eindhoven
21:00
Anna Tivel & Jeffrey Martin Luxor Live, Arnhem
21:00
The Cosmic Carnival De Spot, Middelburg
21:00
Classics Duycker, Hoofddorp
21:00
Sonido Gallo Negro De Zwerver, Oostende
21:00
Emil Landman V11, Rotterdam
Foto Steffen Morrison
Steffen Morrison Altstadt, Eindhoven
1
21:00
Broken Teeth Bibelot, Dordrecht
1
Foto The Real McKenzies + Ferocious Dog
The Real McKenzies + Ferocious Dog Het Bolwerk, Sneek
1
21:00
Homeshake Rotown, Rotterdam
21:15
Venice De Bosuil, Weert
21:30
Fred Eaglesmith Porgy en Bess, Terneuzen
21:30
Cynbel / Kita Menari / Logue De Flux, Zaandam
22:00
Engel & Just Paradiso, Amsterdam
23:00
Full Crate / Jarreau Vandal / Midas Hutch Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Abstract / WAVES Atak, Enschede
23:00
De Kraaien Gebr. De Nobel, Leiden
23:30
Click Podium Victorie, Alkmaar

zaterdag 13 mei 2017

Dr. Lektroluv Simplon, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot Theater aan de Schie, Schiedam
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - De Onzen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Heidevolk Biebob, Vosselaar
Martijn Koning - Koning van de Lach Deventer Schouwburg, Deventer
Pagina -798