PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -797
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 17 mei
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
do 18 mei
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Arnhem
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
1
Theater Hof 88
Almelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De steiger Boom
Boom
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
17:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Paard
Den Haag
2
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schellingwouderkerk
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
ATLAS Theater
Emmen
1
1
20:00
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
8
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
OT301
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
1
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
Gebouw T
Bergen op Zoom
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
vr 19 mei
Gebouw T
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Almere
Almere
Grenswerk
Venlo
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Kolk
Assen
Scheldetheater
Terneuzen
De Meerpaal
Dronten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:00
De Bosuil
Weert
19:30
013
Tilburg
2
19:30
Melkweg
Amsterdam

woensdag 17 mei 2017

21:00
Paul Collins V11, Rotterdam
21:00
Avalanche Party + Abdomen Cul de Sac, Tilburg

donderdag 18 mei 2017

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Schalm, Veldhoven
De Dijk Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Theater de Blauwe Kei, Veghel
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniel Lohues - Moi Theater De Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Kom, Nieuwegein
1
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Hof 88, Almelo
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Leidse Schouwburg, Leiden
Mike Boddé - De Geurige Man Theater de Griffioen, Amstelveen
De Ploeg - Pilp Fuction Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
William Boeva - Reset C.C. De steiger Boom, Boom
André Manuel - De Onzen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Cabarestafette Munttheater, Weert
Marc-Marie Huijbregts Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Frank Boeijen Orpheus, Apeldoorn
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Iemand Anders Zaantheater, Zaandam
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de Lach De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Sneek, Sneek
Marjolijn van Kooten - Paniek de Nieuwe Kerk, Zierikzee
17:00
Café Akoestiek Duycker, Hoofddorp
19:30
Kele Melkweg, Amsterdam
Foto HBA on Tour
HBA on Tour Paard, Den Haag
1
19:45
Gregory Page TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Cavern / Mantra Maze / Mademoiselle Winston, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Het Postkantoor, Bovenkarspel
Foto Rondé
Rondé Paard, Den Haag
2
20:00
Nervana Q-Factory, Amsterdam
20:00
Stef Bos Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Jeangu Macrooy Hedon, Zwolle
20:00
ELLA Schellingwouderkerk, Amsterdam
20:00
Radio Mortale Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Ares Rotown, Rotterdam
20:00
Hayseed Dixie Patronaat, Haarlem
20:00
No Turning Back P60, Amstelveen
20:00
Ruud Houweling Fransche School Culemborg, Culemborg
Foto Ásgeir
Ásgeir Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Jandino Asporaat - Keihard ATLAS Theater, Emmen
1
1
20:00
Spinvis Mezz, Breda
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
David Cross Nieuwe Nor, Heerlen
Foto De Likt / Little Big
De Likt / Little Big Melkweg, Amsterdam
8
20:00
Guitar Night met Navarone & Friends Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Open Podium Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Communions OT301, Amsterdam
20:15
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra / Remy van Kesteren Musis, Arnhem
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Munttheater, Weert
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
The Doors in Concert Theater De Storm, Winterswijk
20:15
JW Roy & Band / Mercy John Doornroosje, Nijmegen
20:30
Andrew Combs EKKO, Utrecht
Foto The Doors Alive
The Doors Alive De Helling, Utrecht
1
20:30
Torgeir Waldemar Podium 't Beest, Goes
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Schouwburg Venray, Venray
20:30
Doyle Bramhall II De Vorstin, Hilversum
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Paul Collins Patronaat, Haarlem
20:30
Okabe Family / Xavi Torres Trio Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
Foto Jett Rebel's Guitar Night
Jett Rebel's Guitar Night Gebouw T, Bergen op Zoom
Foto Marianas Trench
Marianas Trench Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Bing & Ruth Het Zonnehuis, Amsterdam
Doyle Bramhall II North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Orange Skyline Vera, Groningen
21:00
Ches Smith, Craig Taborn, Mat Maneri LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Bounty Island / Mountain States V11, Rotterdam
Foto JP Cooper
JP Cooper Bitterzoet, Amsterdam
1
22:00
Formation Paradiso, Amsterdam

vrijdag 19 mei 2017

Dr. Lektroluv Gebouw T, Bergen op Zoom
3JS - U2, The Joshua Tree Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Theater aan de Schie, Schiedam
Sanne Wallis de Vries - Gut Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Meervaart, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Maagd, Bergen op Zoom
De Dijk Schouwburg Almere, Almere
The Doors Alive Grenswerk, Venlo
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Leidse Schouwburg, Leiden
Daniel Lohues - Moi Theater De Kolk, Assen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Spot De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning van de Lach De Kleine Komedie, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man Philharmonie Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater de Stoep, Spijkenisse
JW Roy Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:00
No Crows De Bosuil, Weert
19:30
Dodecahedron 013, Tilburg
2
19:30
JP Cooper Melkweg, Amsterdam
Pagina -797