PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -791
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 23 mei
20:00
013
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
wo 24 mei
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theaters Tilburg
Tilburg
De Domijnen
Sittard
Leidse Schouwburg
Leiden
Compagnietheater
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Mondial
Beek
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Munttheater
Weert
19:00
Rotown
Rotterdam
1
19:30
DeLaMar
Amsterdam
013
Tilburg
6
Ziggo Dome
Amsterdam
6
Ahoy
Rotterdam
11
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Podium Victorie
Alkmaar
3
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
6
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
The Loft
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Winston
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
2
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Helling
Utrecht
1
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Vera
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 25 mei
Gebr. De Nobel
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Compagnietheater
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Patronaat
Haarlem
1
De Maaspoort
Venlo
Annabel
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kattendans
Bergeijk
16:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
1
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
3
P60
Amstelveen
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
1
1
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal

dinsdag 23 mei 2017

20:00
Fresku / Mocromaniac 013, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Tour De France' Koningin Elisabethzaal, Antwerpen

woensdag 24 mei 2017

Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Schouwburg Het Park, Hoorn
William Boeva - Reset Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Karin Bloemen - Volle Bloei De Maaspoort, Venlo
School's Out De Oosterpoort, Groningen
Marc-Marie Huijbregts Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kommil Foo - Schoft Theaters Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Domijnen, Sittard
Daniël Arends - De Afterparty Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Iemand Anders Compagnietheater, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Kampanje, Den Helder
Jonna Fraser Mondial, Beek
De Partizanen - Welkom in Partizanië Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel - De Onzen Schouwburg Venray, Venray
Daniel Lohues - Moi Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - (N)ergens goed voor TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Munttheater, Weert
19:00
Popquiz Marathon Rotown, Rotterdam
1
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction DeLaMar, Amsterdam
Foto The Kooks
The Kooks 013, Tilburg
6
Foto Anouk
Anouk Ziggo Dome, Amsterdam
6
Foto Kiss
Kiss Ahoy, Rotterdam
11
Foto Roger Hodgson - Formerly of Supertramp
Roger Hodgson - Formerly of Supertramp Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Ross Noble Meervaart, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Lost In Kiev / Pray For Sound Poppodium Volt, Sittard
Foto White Lies
White Lies Podium Victorie, Alkmaar
3
20:00
Laster / Weltschmerz dB's, Utrecht
20:00
Sondre Lerche Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Popquiz Marathon TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Royal Blood
Royal Blood Paradiso, Amsterdam
6
1
20:00
Madeleine Peyroux Ancienne Belgique (AB), Brussel
Fresku / Mocromaniac The Loft, Amsterdam
20:00
Wovenhand De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sorority Noise (USA) + Bony Macaroni + Baking Buddha Winston, Amsterdam
20:15
Yamato Zaantheater, Zaandam
2
20:15
Thomas Azier Doornroosje, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Schouwburg Cuijk, Cuijk
Foto Millionaire
Millionaire De Helling, Utrecht
1
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
The Goon Sax Cinetol, Amsterdam
20:30
Riverside (PL) Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Daniel Payne Vera, Groningen
20:30
Elephant Stone EKKO, Utrecht
20:30
Slim Cessna's Auto Club Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Björn van der Doelen Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Xiu Xiu Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Wille and the Bandits Oefenbunker, Landgraaf
22:00
Organix BIRD, Rotterdam
22:00
The Pheromones Paradiso, Amsterdam

donderdag 25 mei 2017

Dodecahedron Gebr. De Nobel, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders Compagnietheater, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Wovenhand
Wovenhand Patronaat, Haarlem
1
Sanne Wallis de Vries - Gut De Maaspoort, Venlo
Fresku / Mocromaniac Annabel, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kattendans, Bergeijk
16:00
Funebrarum Baroeg, Rotterdam
16:00
JJ Sharp band Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Foto Switchfoot
Switchfoot Melkweg, Amsterdam
1
19:30
WELSHLY ARMS Melkweg, Amsterdam
Foto Angel Olsen
Angel Olsen TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Soft Kill Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Roos van Nijmegen Finale 2017: Altijd Onderweg / Beerbottle Chopsticks Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Lich King (USA) / Hidden Intent (AUS) Winston, Amsterdam
20:00
Barry Badpak Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
1
20:00
Audio Obscura / Dixon / Job Jobse Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Herman Brood Academie On Tour #13 Fluor, Amersfoort
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction DeLaMar, Amsterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Koffie Paradiso, Amsterdam
20:00
Mississippi Swimmers: A Tribute To Jeff Buckley Podium 't Beest, Goes
20:00
Slim Cessna's Auto Club Patronaat, Haarlem
20:00
Ron Gallo / The Coathangers Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Africadelic Paradiso, Amsterdam
Foto Portugal. The Man
Portugal. The Man Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
3
Foto The Hackensaw Boys
The Hackensaw Boys P60, Amstelveen
1
20:00
Föllakzoid / The Blind Shake Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Foto Rondé
Rondé De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Mat McHugh / Sean Koch Trio Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Thomas Azier
Thomas Azier Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Yamato Posthuis Theater, Heerenveen
1
1
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Rats On Rafts/De Kift Paard, Den Haag
20:30
Jim Jones and the Righteous Mind Cinetol, Amsterdam
20:30
Daan (b) Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Shirma Rouse Grenswerk, Venlo
20:30
Karin Bloemen - Volle Bloei Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Pagina -791