Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
De Peppel
Zeist
20:00
De Pul
Uden
De Roma
Antwerpen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Dokzaal
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grounds
Rotterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Luxor Live
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
19:00
Paard
Den Haag
18:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
So What!
Gouda
19:00
Sound Dog
Breda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Jack
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Todo
Best
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:45
Volta
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Witte Kerkje (St. HauwertinConcert)
Hauwert
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:00
't Ukien
Kampen
4AD
Diksmuide
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
12:00
Atak
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Café Royal
Mill
20:00
Chassé Theater
Breda
Compagnietheater
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
vrijdag 26 mei 2017
Wovenhand
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Chris Sabucco/Dutch Cassidy
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
De Maagd, Bergen op Zoom
3JS - U2, The Joshua Tree
De Maaspoort, Venlo
Mike Boddé - De Geurige Man
De Oosterpoort, Groningen
The Hackensaw Boys
De Peppel, Zeist
20:00
Musest / Re-editors
De Pul, Uden
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Roma, Antwerpen
20:00
Quiz'M
De Spot, Middelburg
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Damask Vocal quartet / Oerknal!
Dokzaal, Amsterdam
Eindhoven Psych Lab Presents: Föllakzoid +4
Effenaar, Eindhoven
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Flint, Amersfoort
Hallo Venray
Fluor, Amersfoort
19:00
Heidevolk
Gebr. De Nobel, Leiden
Nervana
Gigant, Apeldoorn
20:00
Exclusieve lezing Susan Rogers
Grounds, Rotterdam
Riverside (PL)
Hedon, Zwolle
20:00
Yung Internet
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Kenny
Hofman, Utrecht
20:30
TOKOLOKO: SMUDGED TOADS + WELLS + MOON DRUID + SKAPICHE?!
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lich King
Little Devil, Tilburg
20:30
King of the World
Luxor Live, Arnhem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Meervaart, Amsterdam
23:30
C-Jay / John Digweed
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jarami
Melkweg, Amsterdam
19:00
Thomas Azier
Melkweg, Amsterdam
22:00
White
Merleyn, Nijmegen
20:00
Jeangu Macrooy
Metropool, Hengelo
20:00
Stormbringer / Whatever You Want (Deep Purple / Status Quo tributeband
Mezz, Breda
22:00
LIVE: Earl Jackson ()UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Albert Lee & The Electric Band
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
10CC
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
23:00
Nightshift Presents: Michel de Hey
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
REMIND
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
'Novacane': Anbu Gang / Boscha Nova / Invictim
Nieuwe Nor, Heerlen
Walter 'Wolfman' Washington
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Caravan
P60, Amstelveen
19:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
18:30
London Calling #1
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yamato
Parktheater, Eindhoven
20:00
Monolord
Patronaat, Haarlem
22:00
Dr. Lektroluv
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
De Dijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Spot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Engel & Just
Simplon, Groningen
20:00
Hausmagger
Simplon, Groningen
20:00
No Turning Back + For I Am King + 2 T.B.A.
So What!, Gouda
19:00
Pandora's Key
Sound Dog, Breda
Daniel Lohues - Moi
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Eef van Breen - Chapman
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
SACRIFICE - a mini festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Vaadat Charigim
Sugar Factory, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
After All / Goe Vur In Den Otto
The Jack, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Veste, Delft
20:30
LOS - VAST
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Young Gun Silver Fox
TivoliVredenburg, Utrecht
Ravendous
Todo, Best
20:00
DOX
Tolhuistuin, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
van Beresteyn, Veendam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:45
Bart Melief / José Schuringa / Kachun Cheung / Rik Rottier / Tobi Kooi
Volta, Amsterdam
20:00
Shirma Rouse
Vorstin, Hilversum
20:00
On the House
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Snowapple
Witte Kerkje (St. HauwertinConcert), Hauwert
20:30
Sven De Swerts
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
zaterdag 27 mei 2017
20:00
Singer Songwriters avond met o.a. Aafke Romeijn
't Ukien, Kampen
The Hackensaw Boys
4AD, Diksmuide
Eddie Vedder
AFAS Live, Amsterdam
21:00
March
Altstadt, Eindhoven
20:00
Toppers in Concert - Wild West, Thuis Best
Amsterdam ArenA, Amsterdam
12:00
Pretty Filthy Creatures
Atak, Enschede
André Manuel - De Onzen
ATLAS Theater, Emmen
Marjolijn van Kooten - Paniek
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
21:00
King of the World
Bibelot, Dordrecht
21:00
Extince
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Little Mama XL
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Caravan
Boerderij, Zoetermeer
20:00
William Boeva - Reset
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
De Kift
Cacaofabriek, Helmond
Stackhouse
Café Royal, Mill
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Zitakula
Concerto, Amsterdam
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
LOS - VAST
CulturA & Zo, Nootdorp