Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:00
Sound Dog
Breda
20:00
So What!
Gouda
21:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
18:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
20:00
Grounds
Rotterdam
Gigant
Apeldoorn
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
20:15
Dokzaal
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
De Roma
Antwerpen
20:00
De Pul
Uden
De Peppel
Zeist
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Casino
Sint-Niklaas
De Barron
Arnhem
20:00
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Corneel
Lelystad
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
21:00
Atak
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Todo
Best
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Spui
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vrijdag 26 mei 2017
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Vaadat Charigim
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
SACRIFICE - a mini festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eef van Breen - Chapman
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniel Lohues - Moi
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:00
Pandora's Key
Sound Dog, Breda
20:00
No Turning Back + For I Am King + 2 T.B.A.
So What!, Gouda
21:00
Engel & Just
Simplon, Groningen
20:00
Hausmagger
Simplon, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Schouwburg de Lawei, Drachten
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
De Dijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
Dr. Lektroluv
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Monolord
Patronaat, Haarlem
20:00
Yamato
Parktheater, Eindhoven
18:30
London Calling #1
Paradiso, Amsterdam
19:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
20:00
Caravan
P60, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Walter 'Wolfman' Washington
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
'Novacane': Anbu Gang / Boscha Nova / Invictim
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
Nightshift Presents: Michel de Hey
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
REMIND
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
10CC
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Albert Lee & The Electric Band
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
LIVE: Earl Jackson ()UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Stormbringer / Whatever You Want (Deep Purple / Status Quo tributeband
Mezz, Breda
20:00
Jeangu Macrooy
Metropool, Hengelo
22:00
White
Merleyn, Nijmegen
23:30
C-Jay / John Digweed
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jarami
Melkweg, Amsterdam
19:00
Thomas Azier
Melkweg, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Meervaart, Amsterdam
20:30
King of the World
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lich King
Little Devil, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
TOKOLOKO: SMUDGED TOADS + WELLS + MOON DRUID + SKAPICHE?!
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:30
Kenny
Hofman, Utrecht
20:00
Yung Internet
Het Bolwerk, Sneek
Riverside (PL)
Hedon, Zwolle
20:00
Exclusieve lezing Susan Rogers
Grounds, Rotterdam
Nervana
Gigant, Apeldoorn
19:00
Heidevolk
Gebr. De Nobel, Leiden
Hallo Venray
Fluor, Amersfoort
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Flint, Amersfoort
Eindhoven Psych Lab Presents: Föllakzoid +4
Effenaar, Eindhoven
20:15
Damask Vocal quartet / Oerknal!
Dokzaal, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Quiz'M
De Spot, Middelburg
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Roma, Antwerpen
20:00
Musest / Re-editors
De Pul, Uden
The Hackensaw Boys
De Peppel, Zeist
Mike Boddé - De Geurige Man
De Oosterpoort, Groningen
3JS - U2, The Joshua Tree
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Chris Sabucco/Dutch Cassidy
De Kargadoor, Utrecht
Wovenhand
De Casino, Sint-Niklaas
Jason Waterfalls
De Barron, Arnhem
20:00
William Boeva - Reset
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:00
Def Americans
Corneel, Lelystad
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Chassé Theater, Breda
20:30
Slim Cessna's Auto Club
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Satanique Samba Trio
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Burgerpop presents: Blonde & Dreadful / Blue Marble / Lune
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ruben Hoeke Band / Wille & the Bandits
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Haley Reinhart
Bitterzoet, Amsterdam
Antillectual
Bibelot, Dordrecht
Marjolijn van Kooten - Paniek
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Batushka
Baroeg, Rotterdam
21:00
De Kraaien
Atak, Enschede
20:00
Nikki Lane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Toppers in Concert - Wild West, Thuis Best
Amsterdam ArenA, Amsterdam
The Cosmic Carnival
Altstadt, Eindhoven
zaterdag 27 mei 2017
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Zed Chamber Choir / Projectkoor Musica Zelandica
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
20:00
The Anchor Creek / Escape Escape / My Cat Sparky
Winston, Amsterdam
20:00
The Mystifiers
Volta, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
van Beresteyn, Veendam
20:00
Progress Bar S02E08
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Fabrik Royale / Spitlip
Todo, Best
23:00
Dr. Lektroluv / Joost van Bellen / Sjamsoedin
TivoliVredenburg, Utrecht
Wovenhand
TivoliVredenburg, Utrecht
Marcela Bovio
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Schoft
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
20:15
De Dijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
SACRIFICE - a mini festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht