Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Casino
Sint-Niklaas
Fluor
Amersfoort
Gigant
Apeldoorn
De Barron
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
18:30
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paard
Den Haag
19:00
Sound Dog
Breda
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
So What!
Gouda
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Hedon
Zwolle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
De Pul
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Baroeg
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Dokzaal
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Todo
Best
20:45
Volta
Amsterdam
21:00
Atak
Enschede
Altstadt
Eindhoven
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:30
Melkweg
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Compagnietheater
Amsterdam
Theater aan het Spui
Den Haag
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Café Royal
Mill
Theater de Kampanje
Den Helder
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Veste
Delft
van Beresteyn
Veendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
4AD
Diksmuide
Theater de Bussel
Oosterhout
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
12:00
Atak
Enschede
13:00
Grounds
Rotterdam
14:45
Merleyn
Nijmegen
15:00
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sound Dog
Breda
vrijdag 26 mei 2017
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wovenhand
De Casino, Sint-Niklaas
Hallo Venray
Fluor, Amersfoort
Nervana
Gigant, Apeldoorn
Jason Waterfalls
De Barron, Arnhem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
18:30
London Calling #1
Paradiso, Amsterdam
Eindhoven Psych Lab Presents: Föllakzoid +4
Effenaar, Eindhoven
19:00
Thomas Azier
Melkweg, Amsterdam
19:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
19:00
Pandora's Key
Sound Dog, Breda
19:00
Heidevolk
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Haley Reinhart
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Chassé Theater, Breda
20:00
William Boeva - Reset
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:00
Young Gun Silver Fox
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Vaadat Charigim
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Toppers in Concert - Wild West, Thuis Best
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
Albert Lee & The Electric Band
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
No Turning Back + For I Am King + 2 T.B.A.
So What!, Gouda
20:00
Caravan
P60, Amstelveen
20:00
Nikki Lane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Riverside (PL)
Hedon, Zwolle
20:00
Satanique Samba Trio
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Jeangu Macrooy
Metropool, Hengelo
20:00
Monolord
Patronaat, Haarlem
20:00
Def Americans
Corneel, Lelystad
20:00
Musest / Re-editors
De Pul, Uden
20:00
Lich King
Little Devil, Tilburg
20:00
Yung Internet
Het Bolwerk, Sneek
Antillectual
Bibelot, Dordrecht
20:00
De Dijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hausmagger
Simplon, Groningen
20:00
Jarami
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stormbringer / Whatever You Want (Deep Purple / Status Quo tributeband
Mezz, Breda
20:00
DOX
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Yamato
Parktheater, Eindhoven
20:00
Quiz'M
De Spot, Middelburg
20:00
On the House
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Batushka
Baroeg, Rotterdam
20:00
Exclusieve lezing Susan Rogers
Grounds, Rotterdam
20:00
SACRIFICE - a mini festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
After All / Goe Vur In Den Otto
The Jack, Eindhoven
20:00
Shirma Rouse
Vorstin, Hilversum
20:00
Burgerpop presents: Blonde & Dreadful / Blue Marble / Lune
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Veste, Delft
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Flint, Amersfoort
20:15
Damask Vocal quartet / Oerknal!
Dokzaal, Amsterdam
20:30
LOS - VAST
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
King of the World
Luxor Live, Arnhem
20:30
Slim Cessna's Auto Club
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Ruben Hoeke Band / Wille & the Bandits
Boerderij, Zoetermeer
20:30
TOKOLOKO: SMUDGED TOADS + WELLS + MOON DRUID + SKAPICHE?!
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Chris Sabucco/Dutch Cassidy
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Sven De Swerts
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
Ravendous
Todo, Best
20:45
Bart Melief / José Schuringa / Kachun Cheung / Rik Rottier / Tobi Kooi
Volta, Amsterdam
21:00
De Kraaien
Atak, Enschede
The Cosmic Carnival
Altstadt, Eindhoven
21:00
Engel & Just
Simplon, Groningen
21:00
10CC
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Walter 'Wolfman' Washington
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Kenny
Hofman, Utrecht
22:00
White
Merleyn, Nijmegen
22:00
Dr. Lektroluv
Poppodium Volt, Sittard
22:00
LIVE: Earl Jackson ()UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
REMIND
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
'Novacane': Anbu Gang / Boscha Nova / Invictim
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
Nightshift Presents: Michel de Hey
Neushoorn, Leeuwarden
23:30
C-Jay / John Digweed
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 27 mei 2017
Pieter Derks - Spot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
Marjolijn van Kooten - Paniek
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Schoft
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stackhouse
Café Royal, Mill
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - De Onzen
ATLAS Theater, Emmen
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater De Veste, Delft
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
van Beresteyn, Veendam
Daniel Lohues - Moi
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Hackensaw Boys
4AD, Diksmuide
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
12:00
Pretty Filthy Creatures
Atak, Enschede
13:00
An afternoon with Susan Rogers (EXTRA)
Grounds, Rotterdam
14:45
Destrage / Periphery / The Contortionist
Merleyn, Nijmegen
15:00
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
19:00
TZIMIS PANOUSIS
Melkweg, Amsterdam
19:00
Pandora's Key
Sound Dog, Breda