PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -790
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 25 mei
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
People's Place
Amsterdam
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:15
De Bosuil
Weert
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
23:00
Atak
Enschede
vr 26 mei
van Beresteyn
Veendam
Witte Kerkje (St. HauwertinConcert)
Hauwert
Compagnietheater
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Casino
Sint-Niklaas
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Peppel
Zeist
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
De Barron
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
De Oosterpoort
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Roma
Antwerpen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
1
18:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Sound Dog
Breda
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
2
Hedon
Zwolle
4
6
20:00
De Pul
Uden
20:00
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
1
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
So What!
Gouda
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
1
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Dokzaal
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Todo
Best
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:45
Volta
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
1
3
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Atak
Enschede
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
Hofman Café
Utrecht
22:00
Neushoorn
Leeuwarden

donderdag 25 mei 2017

20:30
Rats On Rafts/De Kift Paard, Den Haag
20:30
Jim Jones and the Righteous Mind Cinetol, Amsterdam
21:00
Yesh Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Cody ChesnuTT People's Place, Amsterdam
21:00
Nervana Cacaofabriek, Helmond
21:15
Gary Hoey De Bosuil, Weert
22:00
Evan Dando Merleyn, Nijmegen
22:00
Benjamin Herman BIRD, Rotterdam
23:00
Tahko Atak, Enschede

vrijdag 26 mei 2017

Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 van Beresteyn, Veendam
Snowapple Witte Kerkje (St. HauwertinConcert), Hauwert
Micha Wertheim - Iemand Anders Compagnietheater, Amsterdam
3JS - U2, The Joshua Tree De Maaspoort, Venlo
Wovenhand De Casino, Sint-Niklaas
Kommil Foo - Schoft Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de Lach Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
The Hackensaw Boys De Peppel, Zeist
Henry van Loon - Sleutelmoment Meervaart, Amsterdam
Marjolijn van Kooten - Paniek Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Hallo Venray Fluor, Amersfoort
Jason Waterfalls De Barron, Arnhem
Nervana Gigant, Apeldoorn
Mike Boddé - De Geurige Man De Oosterpoort, Groningen
Daniel Lohues - Moi Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Eef van Breen - Chapman Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan De Roma, Antwerpen
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Spot Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - (N)ergens goed voor TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Gut Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniël Arends - De Afterparty Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Eindhoven Psych Lab Presents: Föllakzoid +4
Eindhoven Psych Lab Presents: Föllakzoid +4 Effenaar, Eindhoven
1
18:30
London Calling #1 Paradiso, Amsterdam
19:00
Pandora's Key Sound Dog, Breda
19:00
Heidevolk Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Sniester Festival Paard, Den Haag
Foto Thomas Azier
Thomas Azier Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Exclusieve lezing Susan Rogers Grounds, Rotterdam
20:00
Jeangu Macrooy Metropool, Hengelo
20:00
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Stormbringer / Whatever You Want (Deep Purple / Status Quo tributeband Mezz, Breda
Foto Antillectual
Antillectual Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Jarami Melkweg, Amsterdam
20:00
Caravan P60, Amstelveen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction DeLaMar, Amsterdam
20:00
Vaadat Charigim Sugar Factory, Amsterdam
Foto Batushka
Batushka Baroeg, Rotterdam
2
Foto Riverside (PL)
Riverside (PL) Hedon, Zwolle
4
6
20:00
Musest / Re-editors De Pul, Uden
20:00
William Boeva - Reset Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:00
Shirma Rouse De Vorstin, Hilversum
20:00
Yung Internet Het Bolwerk, Sneek
20:00
Burgerpop presents: Blonde & Dreadful / Blue Marble / Lune Burgerweeshuis, Deventer
20:00
After All / Goe Vur In Den Otto The Jack, Eindhoven
20:00
Frank Boeijen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
De Dijk Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
On the House Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Young Gun Silver Fox TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg Venray, Venray
1
20:00
Lich King Little Devil, Tilburg
20:00
Nikki Lane Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
No Turning Back + For I Am King + 2 T.B.A. So What!, Gouda
20:00
Monolord Patronaat, Haarlem
20:00
Hausmagger Simplon, Groningen
20:00
Toppers in Concert - Wild West, Thuis Best Amsterdam ArenA, Amsterdam
1
20:00
SACRIFICE - a mini festival Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
DOX Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Satanique Samba Trio M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Albert Lee & The Electric Band Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Quiz'M De Spot, Middelburg
20:00
Yamato Parktheater, Eindhoven
20:00
Def Americans Corneel, Lelystad
20:00
Haley Reinhart Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Damask Vocal quartet / Oerknal! Dokzaal, Amsterdam
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Flint, Amersfoort
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
TOKOLOKO: SMUDGED TOADS + WELLS + MOON DRUID + SKAPICHE?! Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Slim Cessna's Auto Club Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
LOS - VAST Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer De Kattendans, Bergeijk
Ravendous Todo, Best
20:30
Ruben Hoeke Band / Wille & the Bandits Boerderij, Zoetermeer
20:30
Sven De Swerts Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
King of the World Luxor Live, Arnhem
20:30
Chris Sabucco/Dutch Cassidy De Kargadoor, Utrecht
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:45
Bart Melief / José Schuringa / Kachun Cheung / Rik Rottier / Tobi Kooi Volta, Amsterdam
Foto The Cosmic Carnival
The Cosmic Carnival Altstadt, Eindhoven
1
3
Walter 'Wolfman' Washington North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Engel & Just Simplon, Groningen
21:00
De Kraaien Atak, Enschede
21:00
10CC Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Kenny Hofman Café, Utrecht
22:00
REMIND Neushoorn, Leeuwarden
Pagina -790