Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
19:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater De Veste
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Pllek
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
De Flux
Zaandam
Munttheater
Weert
22:30
D' Oude Stoep
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
19:00
Kumulustheater
Maastricht
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
De Spieghel
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
15:00
Artis
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
23:00
EKKO
Utrecht
20:15
De Kargadoor
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:15
Martiniplaza
Groningen
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Atak
Enschede
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
woensdag 07 juni 2017
20:30
Don't
Vera, Groningen
Passenger
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Mitch Rivers
't Rozenknopje, Eindhoven
Snarky Puppy
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ducking Punches / Sean McGowan
Blue Collar Hotel, Eindhoven
19:30
Coke Bust / Tarantino
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Lookapony
Burgerweeshuis, Deventer
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Schaffelaartheater, Barneveld
Wheatus
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Ruthie Foster
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
45ACIDBABIES
Cinetol, Amsterdam
Fat Freddy's Drop
Pllek, Amsterdam
20:00
Blupaint / Oak Valentine / The Little Years
Paradiso, Amsterdam
Sounds of Change Benefietconcert
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jain
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 08 juni 2017
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Leif de Leeuw / Tim Koning
Boerderij, Zoetermeer
Black Peaks
De Flux, Zaandam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Munttheater, Weert
22:30
Cesar Zuiderwijk / Eef Albers Trio / Rinus Gerritsen
D' Oude Stoep, Vlaardingen
20:00
Yamato
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
The Black Cult
Cul de Sac, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
De Nieuwe Lichting presents Beryl Anne
BIRD, Rotterdam
21:00
St. Solaire
V11, Rotterdam
19:00
Bieske
Kumulustheater, Maastricht
23:00
De Nachtvergadering
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Leadbeaters
Duycker, Hoofddorp
21:00
Downhill From Here / Desert Kings
Metropool, Hengelo
21:00
The Perfect Tool
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
sam's Wijsje Eindfeest: Mamihlapinatapai / Starfish
Patronaat, Haarlem
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Mecano / Mekanik Kommando
Patronaat, Haarlem
Jason James
De Spieghel, Groningen
21:00
Los Pirañas
Vera, Groningen
20:15
Daniel Lohues - Moi
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Wilminktheater, Enschede
21:00
RootsClub Mannen met Baarden
't Rozenknopje, Eindhoven
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
JW Roy
Paard, Den Haag
Paul Weller
Paard, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
20:00
Rabo JazzBoz Night: Boggamasta / GetBrassed!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Schaffelaartheater, Barneveld
22:15
Marta Ren & the Groovelvets
Paradiso, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Lydia Ainsworth
Sugar Factory, Amsterdam
Najib Amhali / PlusSupportAct
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Joseph & Maia
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
EIVØR
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Bats
Paradiso, Amsterdam
Buffalo Tom
Paradiso, Amsterdam
15:00
Avi On Fire
Artis, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Take No Prisoners
P60, Amstelveen
20:15
Miss Montreal
Flint, Amersfoort
vrijdag 09 juni 2017
21:00
Wintersleep
Hedon, Zwolle
21:00
James Intveld
De Bosuil, Weert
20:30
Matarr: release EP ‘777’
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:00
Cliteater / Collision / Exhumed / Rectal Smegma
Grenswerk, Venlo
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schalm, Veldhoven
23:00
Palmbomen II (DJ-set) / Reza Athar
EKKO, Utrecht
20:15
Theo Mackaay
De Kargadoor, Utrecht
20:00
De Kift
dB's, Utrecht
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fleddy Melculy
De Pul, Uden
21:00
Thin Lizzy Tribute
Little Devil, Tilburg
20:15
De Dijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yamato
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
EIVØR
Rotown, Rotterdam
21:00
Velvet Underground Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
22:00
Gruppo Di Pawlowski
Merleyn, Nijmegen
21:00
Marta Ren & the Groovelvets
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Exist Immortal / Extremities / Textures
De Spot, Middelburg
20:00
Anneke van Giersbergen's VUUR
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Mathilde Santing - songs van Joni Mitchell
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Twan van gerven
Duycker, Hoofddorp
20:30
The Eskies
Vorstin, Hilversum
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
MAMA - The Genesis Tribute
Patronaat, Haarlem
21:00
Wode
Vera, Groningen
21:00
Death Valley Girls
Vera, Groningen
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Martiniplaza, Groningen
Causes
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Writist
Atak, Enschede
22:00
De Platenparade
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Bang Bang Bazooka
Altstadt, Eindhoven
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Parktheater, Eindhoven
20:00
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Boom like that!
Bibelot, Dordrecht
21:00
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
Stef Bos
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
I Am Morbid / Necrophagia
Paard, Den Haag
20:00
Lucy Woodward
Paard, Den Haag