PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -789
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 06 jun
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
wo 07 jun
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schaffelaartheater
Barneveld
19:30
Stroomhuis
Eindhoven
19:30
De Kargadoor
Utrecht
013
Tilburg
9
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
De Oosterpoort
Groningen
2
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Muziekgieterij
Maastricht
1
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
Pllek
Amsterdam
1
2
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
20:30
Stathe
Utrecht
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
ACU
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
Q-bus
Leiden
Bitterzoet
Amsterdam
1
22:00
BIRD
Rotterdam
do 08 jun
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
Schaffelaartheater
Barneveld
15:00
Artis
Amsterdam
19:00
Kumulustheater
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Philips Stadion
Eindhoven
1
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Paard
Den Haag
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:00
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Flint
Amersfoort
De Flux
Zaandam
1
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
De Spieghel
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Cul de Sac
Tilburg
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Duycker
Hoofddorp
22:15
Paradiso
Amsterdam
22:30
D' Oude Stoep
Vlaardingen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
vr 09 jun
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
1
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Pul
Uden
3
Theater De Veste
Delft
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
5
19:00
Grenswerk
Venlo
Melkweg
Amsterdam
4
10
19:30
Paard
Den Haag
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
DeLaMar
Amsterdam
2
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel

dinsdag 06 juni 2017

Foto Snarky Puppy
Snarky Puppy Paradiso, Amsterdam
1
20:30
The Molochs Merleyn, Nijmegen
James Tillman Paradiso, Amsterdam

woensdag 07 juni 2017

Pieter Derks - Spot Theater De Veste, Delft
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
De Dijk Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Schaffelaartheater, Barneveld
19:30
Coke Bust / Tarantino Stroomhuis, Eindhoven
19:30
Njambi De Kargadoor, Utrecht
Foto Simple Plan
Simple Plan 013, Tilburg
9
20:00
Los Pirañas Patronaat, Haarlem
1
20:00
Jain Melkweg, Amsterdam
Foto Sounds of Change Benefietconcert
Sounds of Change Benefietconcert Paradiso, Amsterdam
1
Foto Passenger
Passenger De Oosterpoort, Groningen
2
20:00
Gnod dB's, Utrecht
20:00
Ducking Punches / Sean McGowan Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Black Peaks Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Foto Buffalo Tom
Buffalo Tom Muziekgieterij, Maastricht
1
20:00
45ACIDBABIES Cinetol, Amsterdam
20:00
Lookapony Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Blupaint / Oak Valentine / The Little Years Paradiso, Amsterdam
Foto Fat Freddy's Drop
Fat Freddy's Drop Pllek, Amsterdam
1
2
20:00
Daniel Lohues Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
John Bramwell Grenswerk, Venlo
20:00
Yamato Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Paul Weller
Paul Weller Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Zaantheater, Zaandam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Don't Vera, Groningen
20:30
Grim Tim Stathe, Utrecht
21:00
Mitch Rivers 't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Ruthie Foster Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
Komarov / Ostraca ACU, Utrecht
21:00
Purling Hiss V11, Rotterdam
Foto Snarky Puppy
Snarky Puppy Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
Jason James Q-bus, Leiden
Foto Wheatus
Wheatus Bitterzoet, Amsterdam
1
22:00
Simone Cesarini – Graduation Concert BIRD, Rotterdam

donderdag 08 juni 2017

Pieter Derks - Spot Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Stoep, Spijkenisse
1
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei Munttheater, Weert
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Schaffelaartheater, Barneveld
15:00
Avi On Fire Artis, Amsterdam
19:00
Bieske Kumulustheater, Maastricht
20:00
Yamato Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Foto Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G Philips Stadion, Eindhoven
1
20:00
Joseph & Maia De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Rabo JazzBoz Night: Boggamasta / GetBrassed! Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
The Bats Paradiso, Amsterdam
1
Najib Amhali / PlusSupportAct Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Leif de Leeuw / Tim Koning Boerderij, Zoetermeer
Foto JW Roy
JW Roy Paard, Den Haag
1
20:00
EIVØR Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Wilminktheater, Enschede
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Take No Prisoners P60, Amstelveen
Foto Buffalo Tom
Buffalo Tom Paradiso, Amsterdam
1
1
20:00
Mecano / Mekanik Kommando Patronaat, Haarlem
Foto Paul Weller
Paul Weller Paard, Den Haag
1
20:15
Daniel Lohues - Moi Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Miss Montreal Flint, Amersfoort
Foto Black Peaks
Black Peaks De Flux, Zaandam
1
20:30
Volta's Local Playground Volta, Amsterdam
20:30
Lydia Ainsworth Sugar Factory, Amsterdam
20:30
sam's Wijsje Eindfeest: Mamihlapinatapai / Starfish Patronaat, Haarlem
Jason James De Spieghel, Groningen
21:00
St. Solaire V11, Rotterdam
21:00
Los Pirañas Vera, Groningen
21:00
The Perfect Tool Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
RootsClub Mannen met Baarden 't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Downhill From Here / Desert Kings Metropool, Hengelo
21:00
The Black Cult Cul de Sac, Tilburg
22:00
De Nieuwe Lichting presents Beryl Anne BIRD, Rotterdam
22:00
Leadbeaters Duycker, Hoofddorp
22:15
Marta Ren & the Groovelvets Paradiso, Amsterdam
22:30
Cesar Zuiderwijk / Eef Albers Trio / Rinus Gerritsen D' Oude Stoep, Vlaardingen
23:00
De Nachtvergadering Neushoorn, Leeuwarden

vrijdag 09 juni 2017

Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadstheater Arnhem, Arnhem
Causes Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Stoep, Spijkenisse
1
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Fleddy Melculy
Fleddy Melculy De Pul, Uden
3
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Theater De Veste, Delft
19:00
Dilana Podium Victorie, Alkmaar
Foto Max & Igor Cavalera
Max & Igor Cavalera Melkweg, Amsterdam
5
19:00
Cliteater / Collision / Exhumed / Rectal Smegma Grenswerk, Venlo
Foto Will And The People
Will And The People Melkweg, Amsterdam
4
10
19:30
Grim Tim Paard, Den Haag
Foto Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Twan van gerven Duycker, Hoofddorp
20:00
All We Are Bitterzoet, Amsterdam
20:00
I Against I / Steele Justice / March Mezz, Breda
Foto Gabriel Rios / Jeangu Macrooy / William McCarthy
Gabriel Rios / Jeangu Macrooy / William McCarthy DeLaMar, Amsterdam
2
20:00
Perfume Genius Ancienne Belgique (AB), Brussel
Pagina -789