Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:30
CHV Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Basiliek
Veenendaal
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
De Nijverheid
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
EKKO
Utrecht
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Markant Uden
Uden
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:30
V11
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
POING
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
The Lane
Oostburg
Theater Zinin
Nijverdal
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:15
Café Trianon
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Lux
Nijmegen
00:00
DeMess
Naarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Koningshof
Maassluis
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Fort33
Leusden
20:30
Corneel
Lelystad
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Kreun
Kortrijk
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
21:30
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:00
So What!
Gouda
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Charlatan
Gent
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Sint Catharinakerk
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
vrijdag 28 februari 2020
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Van Dik Hout
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Leif de Leeuw Cd Presentatie
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Leest, Waalwijk
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Bokoedro / brunzyn / Dentalhon / Gotu Jim
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:30
Vinyl Avond
CHV Noordkade, Veghel
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Stef Bos - Tijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Testament - Lennaert Nijgh 75 jaar
De Basiliek, Veenendaal
21:00
Burger, Beers & Bands: Nu We D'r Toch Zijn
Hofman, Utrecht
20:30
Canshaker Pi
De Nijverheid, Utrecht
20:30
Amigo The Devil
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Oum
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Ruben Annink
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Maan
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Lövestad (2,5 hour concert)
EKKO, Utrecht
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
00:00
Mart Hillen In Concert
Theaterkerk Hemels, Twisk
The Last Internationale
013, Tilburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nederpop All Stars
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Idea, Soest
20:00
Snelle & Noorderlicht
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater Sneek, Sneek
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
21:30
FFOOSS
V11, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Cry / Wally A$M
POING, Rotterdam
20:00
Ntjam Rosie
BIRD, Rotterdam
Weval
Maassilo, Rotterdam
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
TAGO - Korean Drum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Hunkert
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Duel
The Lane, Oostburg
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Theater Zinin, Nijverdal
22:00
The Homesick
Merleyn, Nijmegen
21:15
Back to Blondie
Café Trianon, Nijmegen
20:30
New Cool Collective
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Lux, Nijmegen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
DeMess, Naarden
20:00
The Bootleg Beatles
Muziekgieterij, Maastricht
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Koningshof, Maassluis
20:00
Raymond van het Groenewoud
Het Depot, Leuven
20:00
Grote Prijs van Leusden voorronde 1
Fort33, Leusden
20:30
Eric Bell (Thin Lizzy)
Corneel, Lelystad
20:15
Ruth Jacott
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Albumrelease Electric Hollers
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Vreemde Kostgangers
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De Likt
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Het Zesde Metaal
De Kreun, Kortrijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Axelle Red
C.C. De Steenoven, Herzele
20:45
Jimmy Rosenberg Trio
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Handsome Poets
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Eric Vloeimans
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Menasa
Patronaat, Haarlem
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dutch Eagles
Theater de Kappen, Haaksbergen
21:30
Amsterdam Klezmer Band
Vera, Groningen
20:15
Nits
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Anger Machine / Black Rabbit / Mudhead / My Own Words
LOLA050, Groningen
Dotan
De Oosterpoort, Groningen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Engel (NL)
So What!, Gouda
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Skâns, Gorredijk
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Adrian Sherwood
Charlatan, Gent
Lebbis - De Ervaring
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Roman Frayssinet
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater, Enschede
Leafs
Metropool Enschede, Enschede
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
ATLAS Theater, Emmen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Hilltop Howlers
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:00
Opera Melancholica
Parktheater, Eindhoven
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Sint Catharinakerk , Eindhoven
Hundredth
Dynamo, Eindhoven
20:00
Tweeduuster
Theater Berkelland, Eibergen