Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Roepaen
Ottersum
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Gebr. De Nobel
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Willemeen
Arnhem
Musis
Arnhem
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Moira
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Starsound Studio
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Roepaen
Ottersum
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
Wilminktheater
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
20:00
Korzo
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Wolbodo
Delft
21:00
De Avenue
Breda
21:00
Mezz
Breda
Casino Beringen
Beringen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Bitterzoet
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
donderdag 01 juni 2017
20:30
Youn Sun Nah
LantarenVenster, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Willem, Papendrecht
Matt Andersen
Roepaen, Ottersum
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Black Star Riders
Gebr. De Nobel, Leiden
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ulrich Ellison and Tribe
Vorstin, Hilversum
19:00
3e Voorronde van bandbattle Oorveeg (voorheen 0492PopPodium)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Ritual Howls
Nieuwe Nor, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Gosto
Patronaat, Haarlem
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Machinedrum (live)
Simplon, Groningen
20:30
Classics in the Club
Vera, Groningen
20:30
Davina and the Vagabonds
De Oosterpoort, Groningen
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
3JS - U2, The Joshua Tree
Wilminktheater, Enschede
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Veste, Delft
20:00
James Arthur
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Peer
Mezz, Breda
Kommil Foo - Schoft
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
GEORGIO 'THE DOVE' VALENTINO + JELLEPHANT
Willemeen, Arnhem
Yamato
Musis, Arnhem
19:30
Sue the Night
Trix, Antwerpen
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Causes
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Cat Power
Paradiso, Amsterdam
20:00
Identity Circus / Saint Charlie
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Texas Chainsaw Dust Lovers (FR) / The Gentle Art of Cooking People
Winston, Amsterdam
20:00
Pllek Live Stage: La Yegros / Larry SKG / Témé Tan
Pllek, Amsterdam
The Analogues - 50 jaar Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Africa Negra / Kondi Band
Tolhuistuin, Amsterdam
The Powerfest
Melkweg, Amsterdam
Seu Jorge
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Piano Guys
AFAS Live, Amsterdam
Colter Wall
Melkweg, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
De Eerste De Beste
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 02 juni 2017
21:30
Hardstyle Pianist
Hedon, Zwolle
21:00
Close Talker
Hedon, Zwolle
20:15
Yamato
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Morrissey & Marshall
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg Venray, Venray
21:00
The Gentle Art Of Cooking People
Moira, Utrecht
20:30
Erny Green
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Roads To Roam
Starsound Studio, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Matt Andersen
TivoliVredenburg, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Gifter
De Pul, Uden
21:00
Yawning Man
Little Devil, Tilburg
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Africa Negra
Grounds, Rotterdam
20:30
Daniel Lohues - Moi
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Davina and The Vagabonds in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Julie Byrne
Rotown, Rotterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Golden Earring Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Colter Wall
Roepaen, Ottersum
22:00
Kinoo / Mountain States
Merleyn, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Burning Hell
De Spot, Middelburg
19:30
Misþyrming
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Brandos
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Finale Kleine Prijs van Fryslân 2017
Neushoorn, Leeuwarden
Hallo Venray
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Nacht Van Pinkpop
Oefenbunker, Landgraaf
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Chucky & His Trabuco Guarimba
Vorstin, Hilversum
20:00
Heroes: A Tribute to Willy de Ville
Vorstin, Hilversum
20:00
JW Roy
Patronaat, Haarlem
21:30
ESN Live Music Night
Simplon, Groningen
21:00
Fratsen
Vera, Groningen
De Dijk
Wilminktheater, Enschede
21:00
Spasmodique
Altstadt, Eindhoven
20:30
Tjalling
Stroomhuis, Eindhoven
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Dilana Smith
Bibelot, Dordrecht
Diggy Dex
Burgerweeshuis, Deventer
3JS - U2, The Joshua Tree
Deventer Schouwburg, Deventer
The Hackensaw Boys
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
20:00
Rewire x Korzo #6: Pierre Bastien / Visible Cloaks
Korzo, Den Haag
19:30
Slavery Farm en Metta
Paard, Den Haag
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
The Hounds
Wolbodo, Delft
21:00
10.000 Russos
De Avenue, Breda
21:00
Ivar in Mezz Breda
Mezz, Breda
William Boeva - Reset
Casino Beringen, Beringen
20:00
DVL(The Hoax + Guy Forsyth)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Hausmagger
Luxor Live, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Ivan & The Parazol
Gigant, Apeldoorn
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Little Mix
Lotto Arena, Antwerpen
Declan McKenna
Bitterzoet, Amsterdam
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Eric Vloeimans, Chris Hordijk, Ne
North Sea Jazz Club, Amsterdam