Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Mezz
Breda
21:00
Vera
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
De Avenue
Breda
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Moira
Utrecht
21:00
Wolbodo
Delft
21:30
Simplon
Groningen
21:30
Hedon
Zwolle
22:00
Merleyn
Nijmegen
Podium Victorie
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
De Oosterpoort
Groningen
Vorstin
Hilversum
10:00
Flint
Amersfoort
18:00
Iduna
Drachten
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
013
Tilburg
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
22:00
OT301
Amsterdam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Grounds
Rotterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
10:00
Flint
Amersfoort
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Iduna
Drachten
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:30
Mezz
Breda
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
19:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:00
Willemeen
Arnhem
Podium Victorie
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
vrijdag 02 juni 2017
21:00
Ivar in Mezz Breda
Mezz, Breda
21:00
Fratsen
Vera, Groningen
21:00
Hausmagger
Luxor Live, Arnhem
Declan McKenna
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Dilana Smith
Bibelot, Dordrecht
21:00
Spasmodique
Altstadt, Eindhoven
21:00
Africa Negra
Grounds, Rotterdam
21:00
10.000 Russos
De Avenue, Breda
21:00
Yawning Man
Little Devil, Tilburg
21:00
Golden Earring Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
The Gentle Art Of Cooking People
Moira, Utrecht
21:00
The Hounds
Wolbodo, Delft
21:30
ESN Live Music Night
Simplon, Groningen
21:30
Hardstyle Pianist
Hedon, Zwolle
22:00
Kinoo / Mountain States
Merleyn, Nijmegen
De Kraaien
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 03 juni 2017
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
Parktheater, Eindhoven
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Willem, Papendrecht
My First Festival
De Oosterpoort, Groningen
NPO Radio 2 Muziekcafe
Vorstin, Hilversum
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
18:00
De Jûn fan Peije
Iduna, Drachten
19:15
Pophelden.NL
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Pink Floyd Project
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Jack and the Weatherman
Melkweg, Amsterdam
19:30
Finale SjONG 2017
Neushoorn, Leeuwarden
19:45
Racoon
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Dijk - Groef
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Little Mix
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Beatles Revival
Vorstin, Hilversum
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Golden Caves / Sky Architect / The Aurora Project
Metropool, Hengelo
20:00
Skinny Puppy
Paard, Den Haag
20:00
35 jaar Paperclip Agency
Merleyn, Nijmegen
20:00
Employed to Serve
dB's, Utrecht
20:00
Dune Rats / Heaters / The Gooch Palms
De Zwerver, Oostende
20:00
Jaya The Cat
Duycker, Hoofddorp
20:00
Sea Pinks
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
DVL = Guy Forsyth (USA) + The Hoax (UK)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
THE CLASH OF THE COVER BANDS - REGIOFINALE ZUID NEDERLAND
013, Tilburg
20:00
Morgan Freeman album release
Volta, Amsterdam
20:00
Lekker Origineel / The Shakedown 8
De Meester, Almere
20:00
Bright Curse / Yawning Man
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Rambags, Stadhouders, Lijbaart
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Markant Uden, Uden
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
20:15
Toto La Momposina
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Scott H. Biram
De Helling, Utrecht
20:15
Yamato
Cpunt Theater, Hoofddorp
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Daniel Lohues - Moi
Meervaart, Amsterdam
20:30
The Brandos
Metropool, Hengelo
20:30
Art 'n Clubbin: Grandview Avenue / Iris Penning / Jeroen Search
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Bibelot, Dordrecht
21:00
Lydia Ainsworth
V11, Rotterdam
21:00
Lookapony
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Red Devils
De Bosuil, Weert
21:00
Finale bandbattle Oorveeg
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
We all love 80's, 90's 00's
Cacaofabriek, Helmond
21:00
the Bullfight
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Davina and the Vagabonds
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
FUA
De Flux, Zaandam
22:00
Sunglasses Kid / Timecop1983
OT301, Amsterdam
22:00
Mark Schilders
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
Icicle / Proxima / Rockwell
Doornroosje, Nijmegen
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
23:45
100% Isis / Dimitri
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 04 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
14:00
Rilan & The Bombardiers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
James Oesi
Ruigoord Kerk, Amsterdam
14:30
Bram Wijnands
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Boppin the Rock presents Shaun Young
dB's, Utrecht
16:00
Dencity
Iduna, Drachten
16:00
Captain Morgan Express
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:30
Morrissey & Marshall
Mezz, Breda
16:30
The Kik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Yawning Man (USA) / Bright Curse (UK) / Acid Hammer
Winston, Amsterdam
19:00
Dirty Protest
Stroomhuis, Eindhoven
19:00
COCKNEY REJECTS (UK) + LANDMINE HEART EXCL. NL SHOW!
Willemeen, Arnhem
Walter Trout
Podium Victorie, Alkmaar
Pierce Brothers
Melkweg, Amsterdam
19:30
Brent Cobb / Jasper Schalks
Sugar Factory, Amsterdam
19:45
Jack $hiraq / Paul Sinha / Ronnie Flex & Lil' Kleine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Imarhan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Julie Byrne
De Roode Bioscoop, Amsterdam