PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -786
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 08 jun
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Duycker
Hoofddorp
22:00
BIRD
Rotterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
22:30
D' Oude Stoep
Vlaardingen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
vr 09 jun
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Pul
Uden
3
Theater de Stoep
Spijkenisse
1
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
5
19:00
Grenswerk
Venlo
Melkweg
Amsterdam
4
10
19:30
Paard
Den Haag
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Willemeen
Arnhem
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Paard
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
2
Neushoorn
Leeuwarden
4
20:00
Mezz
Breda
2
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
1
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
De Nieuwe Kerk
Den Haag
1
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Atak
Enschede
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Vera
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Vera
Groningen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:30
Luxor Live
Arnhem
21:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
22:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
23:00
EKKO
Utrecht
za 10 jun
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
15:15
Amstelkerk
Amsterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
1
17:30
The Curve
Echt
TivoliVredenburg
Utrecht
9
1
Paradiso
Amsterdam
1
19:15
Effenaar
Eindhoven
19:30
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
1
Philips Stadion
Eindhoven
1
1
20:00
De Meester
Almere
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Dynamo
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
2
Openluchttheater Lochem
Lochem
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Jonosh
Asten
20:00
De Pul
Uden
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Martiniplaza
Groningen
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
1

donderdag 08 juni 2017

21:00
St. Solaire V11, Rotterdam
22:00
Leadbeaters Duycker, Hoofddorp
22:00
De Nieuwe Lichting presents Beryl Anne BIRD, Rotterdam
22:15
Marta Ren & the Groovelvets Paradiso, Amsterdam
22:30
Cesar Zuiderwijk / Eef Albers Trio / Rinus Gerritsen D' Oude Stoep, Vlaardingen
23:00
De Nachtvergadering Neushoorn, Leeuwarden

vrijdag 09 juni 2017

Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Fleddy Melculy
Fleddy Melculy De Pul, Uden
3
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Stoep, Spijkenisse
1
Causes Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Dilana Podium Victorie, Alkmaar
Foto Max & Igor Cavalera
Max & Igor Cavalera Melkweg, Amsterdam
5
19:00
Cliteater / Collision / Exhumed / Rectal Smegma Grenswerk, Venlo
Foto Will And The People
Will And The People Melkweg, Amsterdam
4
10
19:30
Grim Tim Paard, Den Haag
Foto Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G Philips Stadion, Eindhoven
20:00
JAZZ AT WILLEMEEN PRESENTS HET JETSE DE JONG KWARTET Willemeen, Arnhem
1
20:00
De Stokers Paradiso, Amsterdam
20:00
MAMA - The Genesis Tribute Patronaat, Haarlem
20:00
Twan van gerven Duycker, Hoofddorp
20:00
Lucy Woodward Paard, Den Haag
20:00
De Kift dB's, Utrecht
20:00
Yamato De Meenthe, Steenwijk
20:00
Pieter Derks - Spot Parktheater, Eindhoven
20:00
Perfume Genius Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Boom like that! Bibelot, Dordrecht
20:00
I Against I / Steele Justice / March Mezz, Breda
20:00
Hanson Trix, Antwerpen
20:00
Paul Weller Paradiso, Amsterdam
20:00
Volta Metal Night VI Volta, Amsterdam
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Chassé Theater, Breda
20:00
All We Are Bitterzoet, Amsterdam
Foto Gabriel Rios / Jeangu Macrooy / William McCarthy
Gabriel Rios / Jeangu Macrooy / William McCarthy DeLaMar, Amsterdam
2
Foto Anneke van Giersbergen's VUUR
Anneke van Giersbergen's VUUR Neushoorn, Leeuwarden
4
20:00
The Perfect Tool Mezz, Breda
2
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
I Am Morbid / Necrophagia Paard, Den Haag
1
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater de Schalm, Veldhoven
Foto Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop Martiniplaza, Groningen
20:15
Theo Mackaay De Kargadoor, Utrecht
20:15
De Dijk Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Stef Bos
Stef Bos De Nieuwe Kerk, Den Haag
1
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Parktheater, Eindhoven
20:30
Etta James Experience Luxor Live, Arnhem
20:30
The Eskies De Vorstin, Hilversum
20:30
Writist Atak, Enschede
20:30
Matarr: release EP ‘777’ Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Exist Immortal / Extremities / Textures De Spot, Middelburg
20:30
3J'S Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Bang Bang Bazooka Altstadt, Eindhoven
21:00
DeWolff Burgerweeshuis, Deventer
21:00
DJ Orlando P60, Amstelveen
21:00
Velvet Underground Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
Wode Vera, Groningen
21:00
Wintersleep Hedon, Zwolle
21:00
Death Valley Girls Vera, Groningen
Guitar Shorty & Morblus North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
James Intveld De Bosuil, Weert
21:00
Thin Lizzy Tribute Little Devil, Tilburg
21:00
Marta Ren & the Groovelvets Doornroosje, Nijmegen
21:00
EIVØR Rotown, Rotterdam
21:30
David Douglas Luxor Live, Arnhem
21:30
Mathilde Santing - songs van Joni Mitchell Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
22:00
Gruppo Di Pawlowski Merleyn, Nijmegen
1
22:00
De Platenparade 't Rozenknopje, Eindhoven
Nite Jewel Paradiso, Amsterdam
22:30
Rabo Jazzboz Gebouw T, Bergen op Zoom
23:00
Palmbomen II (DJ-set) / Reza Athar EKKO, Utrecht

zaterdag 10 juni 2017

Pieter Derks - Spot Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Theater De Veste, Delft
15:15
Balkenkoor Slavuj Amstelkerk, Amsterdam
16:00
Blokhut Live: Hirax / Kill Ritual / Parris / Raven Baroeg, Rotterdam
1
17:30
Black Label / Collision / Deadalus / Defeated Decade / Endeavour The Curve, Echt
Foto Good Charlotte
Good Charlotte TivoliVredenburg, Utrecht
9
1
Foto Nikki Lane / Julien Baker / Rivers / Robert Ellis
Nikki Lane / Julien Baker / Rivers / Robert Ellis Paradiso, Amsterdam
1
19:15
The 101's (album release show) Effenaar, Eindhoven
19:30
Causes De Kapel (DomusDela), Eindhoven
19:30
ICE: Björk and Icelandic Folk Music Neushoorn, Leeuwarden
1
Foto Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G Philips Stadion, Eindhoven
1
1
20:00
Fleddy Melculy De Meester, Almere
20:00
Yamato Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
EO-Jongerendag Gelredome, Arnhem
20:00
Excrementory Grindfuckers + Bluewaffle Sauerkraut Dynamo, Eindhoven
Foto Amanda Palmer
Amanda Palmer Melkweg, Amsterdam
2
Bløf Openluchttheater Lochem, Lochem
20:00
Nightqueen Oefenbunker, Landgraaf
20:00
De Dijk Orpheus, Apeldoorn
Foto Tino Martin - Het concert van mijn dromen XL
Tino Martin - Het concert van mijn dromen XL Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Bon Scotch Jonosh, Asten
20:00
MAMA - The Genesis Tribute De Pul, Uden
20:00
Pure Pleasure Metropool, Hengelo
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Martiniplaza, Groningen
Miscellaneous Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
1
Pagina -786