PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -782
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 30 sep
19:15
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
19:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
19:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
19:30
dB's
Utrecht
19:30
De Pul
Uden
1
Melkweg
Amsterdam
4
19:45
De Helling
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Meester
Almere
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekgieterij
Maastricht
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
12
1
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
1
20:00
Groene Engel
Oss
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
1
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Extase
Tilburg
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Hofman Café
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Victorie
Alkmaar
1
De Oosterpoort
Groningen
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Todo
Best
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
De Vorstin
Hilversum
1
Luxor Live
Arnhem
3
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Patronaat
Haarlem
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
1
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Extase
Tilburg
1
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
P3
Purmerend
1
21:00
V11
Rotterdam
1
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Taverne
Bergen
Music Club Kampen
Kampen
2
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paard
Den Haag
23:00
013
Tilburg
23:00
Patronaat
Haarlem
23:45
Paradiso
Amsterdam
za 01 okt
Bon theater
Medemblik
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Splendor
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Witte Theater
IJmuiden
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo

vrijdag 30 september 2016

19:15
Jasper Schalks / Pitou / Rosemary & Garlic / The Rising Sun Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
19:30
Fris Gebouw T, Bergen op Zoom
19:30
Kelten zonder Grenzen PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
19:30
Wederganger dB's, Utrecht
19:30
The Spvrk / FREEB / White Elephant De Pul, Uden
1
Foto Låpsley
Låpsley Melkweg, Amsterdam
4
19:45
Aussie Assault Tour 2016 De Helling, Utrecht
19:45
Us The Duo TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bier, Bands & Bunkeren De Meester, Almere
20:00
Brückenbauer + Fools & Pretenders + Rebel Radio Neushoorn, Leeuwarden
Foto New Model Army
New Model Army Muziekgieterij, Maastricht
1
20:00
Bars and Melody Patronaat, Haarlem
20:00
John Coffey Paradiso, Amsterdam
12
1
20:00
The Kik Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
De Dijk Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Babyshakers (punk) / Boycot / Hang Youth / Od kids / The Anomalys / Th Patronaat, Haarlem
20:00
Coma Commander / Drunktank Mezz, Breda
20:00
Living Room Heroes Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
My Baby Burgerweeshuis, Deventer
20:00
De Deeldeliers Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Nederlands Kamerkoor Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
NUHR Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Moderat Vorst Nationaal, Brussel
1
20:00
FS Green & Mc Fit + Nixus, Seth Groene Engel, Oss
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Hiphop Duycker, Hoofddorp
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Nickelback Lotto Arena, Antwerpen
1
20:00
3J'S Bibelot, Dordrecht
20:00
Mini & Maxi Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Orpheus, Apeldoorn
Foto Lil Kleine - Topdown Tour The Grand Final
Lil Kleine - Topdown Tour The Grand Final Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance Iduna, Drachten
20:00
GET LIT met o.a. Jonna Fraser Het Bolwerk, Sneek
Vampires Everywhere! / Yashin Extase, Tilburg
20:00
Satan Altstadt, Eindhoven
20:00
Beers, Burgers & Bands: Camilla Blue Hofman Café, Utrecht
Foto Tommy Emmanuel
Tommy Emmanuel Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Krachtstroom met o.a. White Miles De Vorstin, Hilversum
20:00
Sven Hammond De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Postkantoor, Bovenkarspel
Foto Nirvana - 25 Years of Nevermind
Nirvana - 25 Years of Nevermind Victorie, Alkmaar
1
Foto The Boxer Rebellion
The Boxer Rebellion De Oosterpoort, Groningen
1
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Sneek, Sneek
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Her Majesty Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Hidden Agenda Deluxe Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien Flint, Amersfoort
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Vreemde Kostgangers Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Deposit Todo, Best
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Parktheater, Eindhoven
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:30
Life`s Electric Paard, Den Haag
20:30
Dandelion Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Soulmachine De Vorstin, Hilversum
1
Foto Delain
Delain Luxor Live, Arnhem
3
20:30
Fabian Franciscus De Kargadoor, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Werftheater, Utrecht
20:30
Margriet Sjoerdsma Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Oldenosborn - #Life Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
JMSN BIRD, Rotterdam
20:30
Julian Sas + support Mezz, Breda
20:30
Monomyth Patronaat, Haarlem
Kurt Rosenwinkel Trio LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Rage Against The System Little Devil, Tilburg
Foto A Balladeer
A Balladeer Bitterzoet, Amsterdam
1
21:00
red ribbon army ['Interracial' release party] Nieuwe Nor, Heerlen
Foto Mark Foggo's Skasters
Mark Foggo's Skasters Extase, Tilburg
1
21:00
Brenda Frans Billie's Bar, Amsterdam
21:00
Stonerider De Bosuil, Weert
21:00
Frenkie's Funky Friday Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Jaimi Faulkner Simplon, Groningen
21:00
The Doors Alive Hedon, Zwolle
21:00
Liwet's Eye albumrelease Luxor Live, Arnhem
21:00
KingFisher Sky / Sleeping Romance P3, Purmerend
1
21:00
The Glücks V11, Rotterdam
1
22:00
Ruben Hoeke Band Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
King Champion Sounds Paradiso, Amsterdam
22:00
Aanwijsstokjes Taverne, Bergen
Foto Stahlzeit
Stahlzeit Music Club Kampen, Kampen
2
22:00
Cassie Ramone / Colleen Green Paradiso, Amsterdam
22:00
Enter The Gallow Paard, Den Haag
23:00
King Shiloh Soundsystem 013, Tilburg
23:00
DJ Signal / Emperor / Kasra / Mefjus Patronaat, Haarlem
23:45
Boss Paradiso, Amsterdam

zaterdag 01 oktober 2016

Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Bon theater, Medemblik
Ton Kas - JABROER TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martha Jane & The Talisman Splendor, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux Theater Ludens, Voorburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Witte Theater, IJmuiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater Bouwkunde, Deventer
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts Lindenberg Theater, Nijmegen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Maaike Ouboter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Hof 88, Almelo
Pagina -782