Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Vera
Groningen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:45
Vorstin
Hilversum
21:00
So What!
Gouda
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Simplon
Groningen
21:00
VOC-schip Batavia
Lelystad
21:30
Kraaij & Balder
Eindhoven
21:30
Duycker
Hoofddorp
23:00
The Box
Amsterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
De Spot
Middelburg
23:45
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Meenthe
Steenwijk
11:00
't Ukien
Kampen
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
Iduna
Drachten
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
dB's
Utrecht
19:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Meester
Almere
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Pul
Uden
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
De Fakkel
Ridderkerk
20:00
Willemeen
Arnhem
Abe Lenstra Stadion
Heerenveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
De Helling
Utrecht
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
De Klos
Emmeloord
20:30
P60
Amstelveen
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
Gigant
Apeldoorn
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Mezz
Breda
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Simplon
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
De Spot
Middelburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
12:00
Oosterkerk
Amsterdam
13:00
't Ukien
Kampen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
EKKO
Utrecht
16:00
De Bakkerij
Zevenbergen
16:00
Paard
Den Haag
16:00
Korzo
Den Haag
16:00
Grounds
Rotterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:30
't Rozenknopje
Eindhoven
19:00
Iduna
Drachten
19:00
Winston
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
vrijdag 16 juni 2017
20:30
Spek & Boogert - Afscheidsconcert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Cloud Nothings
Vera, Groningen
20:30
EZG / Steen
Paard, Den Haag
20:30
Laura Fygi / Trio Malando
Vorstin, Hilversum
20:30
Symfo Classics
Fluor, Amersfoort
20:30
Morning Daze
De Kargadoor, Utrecht
20:45
Dakota / Mooon / The Black Marble Selection
Vorstin, Hilversum
21:00
The Eskies
So What!, Gouda
21:00
Gyga On Tour
Duycker, Hoofddorp
21:00
Farstreet
Little Devil, Tilburg
21:00
Electric Light Orchestra Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Dollkraut
Simplon, Groningen
21:00
Albert af Ekenstam
VOC-schip Batavia, Lelystad
21:30
Klezmajeur
Kraaij & Balder, Eindhoven
21:30
Marky Ramone's Blitzkrieg
Duycker, Hoofddorp
23:00
Daddy Yankee
The Box, Amsterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Bruut!
De Spot, Middelburg
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 17 juni 2017
Pieter Derks - Spot
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
De Meenthe, Steenwijk
11:00
Full Color Festival Kampen
't Ukien, Kampen
14:00
Micha Wertheim - De Hik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Manouvre
Paradiso, Amsterdam
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
15:00
Death over Drachten - Altar / Distillator / Rotting Christ
Iduna, Drachten
16:00
Iris Penning
Tolhuistuin, Amsterdam
18:00
Emergenza
Melkweg, Amsterdam
18:00
Big Hare / Plan Kruutntoone / Stillwave / Sven Agaath / The Fire Harve
dB's, Utrecht
19:00
Talkin' About My Generation
Grenswerk, Venlo
20:00
Russell Howard - Around The World
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
Evanescence
013, Tilburg
20:00
O'nine
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Mariachi Reloaded
De Meester, Almere
Kiefer Sutherland
Melkweg, Amsterdam
20:00
Manouvre
Paradiso, Amsterdam
Sky Architect / The Aurora Project
De Pul, Uden
Blaudzun
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Exhumed
Metropool, Hengelo
20:00
Lost Insanity
Little Devil, Tilburg
20:00
Camera
Patronaat, Haarlem
20:00
Bersama
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Life`s Electric
The Jack, Eindhoven
20:00
Clear Clamour
Podium 't Beest, Goes
20:00
Oriental Landscapes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bluezofeel
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Binkbeats / Het Koninklijk Concertgebouworkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Psychotic Waltz
Fluor, Amersfoort
20:00
Charly Luske / Erica Yong
De Fakkel, Ridderkerk
20:00
ROGIER PELGRIM + JEANNE ROUWENDAAL
Willemeen, Arnhem
100% NL Speelt Live
Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
The Perfect Tool
Podium Victorie, Alkmaar
Sólstafir
De Helling, Utrecht
20:30
The Pilgrims
Bostheater Ommen, Ommen
20:30
Omar
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Backwater Roll Blues Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Def Americans
Corneel, Lelystad
20:30
Martijn Kardol - Bang
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Backland
De Klos, Emmeloord
20:30
Prof.Nomad
P60, Amstelveen
20:30
Annie Keating / Steve Mayone
In The Woods, Lage Vuursche
Rats On Rafts/De Kift
Gigant, Apeldoorn
21:00
Julian Sas
Bibelot, Dordrecht
21:00
Shirma Rouse
Mezz, Breda
21:00
Focus / Leif de Leeuw Band
Podium Hardenberg, Hardenberg
21:00
De Wereldband
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Robin Hood
Altstadt, Eindhoven
De Likt + support
Simplon, Groningen
22:00
LIVE: Surfing USA
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Midzomernacht
Timboektoe, Velsen-Noord
23:00
Brotherhood Squad / Ray Fuego
Merleyn, Nijmegen
23:00
De Nachtdienst
De Spot, Middelburg
zondag 18 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniel Lohues - Moi
De Kleine Komedie, Amsterdam
12:00
Gerard Bouwhuis
Oosterkerk, Amsterdam
13:00
Full Color Festival Kampen
't Ukien, Kampen
14:15
Claudette Verhulst
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Les Cooles de Ville
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:30
Annie Keating
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
Try Acrobatics (EP release)
EKKO, Utrecht
16:00
Kenny
De Bakkerij, Zevenbergen
16:00
Exhumed
Paard, Den Haag
16:00
TAIKA/ Liisa Aholainen
Korzo, Den Haag
16:00
CD-presentatie Mrs HiPS
Grounds, Rotterdam
16:00
Leif de Leeuw Band
Vorstin, Hilversum
16:00
Golly Gosh Darn
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:15
KIOL
Gigant, Apeldoorn
16:30
Gallowstreet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:30
Pat Reedy and The Longtime Goners
't Rozenknopje, Eindhoven
19:00
Monster Magnet
Iduna, Drachten
19:00
Young Kings (UK) / My only (UK) / Dock 83
Winston, Amsterdam
19:00
Jameszoo / Jarreau Vandal / Lunice
Melkweg, Amsterdam
19:45
Abba Gold
TivoliVredenburg, Utrecht
CJ Ramone
dB's, Utrecht
20:00
Meneer Monster
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal