Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Nijverheid
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Fluor
Amersfoort
Mezz
Breda
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
20:30
Paard
Den Haag
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Cacaofabriek
Helmond
21:00
P60
Amstelveen
21:00
So What!
Gouda
21:00
The Lane
Oostburg
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Hofman
Utrecht
21:15
Café Trianon
Nijmegen
21:30
Vera
Groningen
21:30
V11
Rotterdam
21:30
CHV Noordkade
Veghel
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
De Marktkantine
Amsterdam
23:00
De School
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Diligentia
Den Haag
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Werftheater
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Omval
Diemen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Het Punt
Vroomshoop
00:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
00:00
DNK
Assen
00:00
Het Trefpunt
Warmond
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Deventer Schouwburg
Deventer
Spant!
Bussum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Bonte Wever
Assen
vrijdag 28 februari 2020
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Skâns, Gorredijk
20:15
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Spant!, Bussum
20:15
Ruth Jacott
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Dudok Quartet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Roxeanne Hazes
Luxor Live, Arnhem
20:15
Vreemde Kostgangers
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Queen The Music
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Flint, Amersfoort
20:15
Handsome Poets
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
New Cool Collective
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Roman Frayssinet
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Eric Bell (Thin Lizzy)
Corneel, Lelystad
20:30
Emiel van der Logt - Serieus?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Amigo The Devil
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Physical Graffiti
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater, Enschede
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Hilltop Howlers
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Canshaker Pi
De Nijverheid, Utrecht
20:30
Leif de Leeuw Cd Presentatie
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mother's Cake
Luxor Live, Arnhem
20:30
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Kennemer Theater, Beverwijk
Trijntje Oosterhuis
Fluor, Amersfoort
X Raiders
Mezz, Breda
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Zaantheater, Zaandam
20:30
Dave Warmerdam Band
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Sarah McQuaid
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
20:30
Two Shakes Of A Lambs Tail
Paard, Den Haag
Albumrelease Electric Hollers
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Jimmy Rosenberg Trio
Cacaofabriek, Helmond
21:00
CCC Inc.
P60, Amstelveen
21:00
Engel (NL)
So What!, Gouda
21:00
Duel
The Lane, Oostburg
21:00
Menasa
Patronaat, Haarlem
21:00
Burger, Beers & Bands: Nu We D'r Toch Zijn
Hofman, Utrecht
21:15
Back to Blondie
Café Trianon, Nijmegen
21:30
Amsterdam Klezmer Band
Vera, Groningen
21:30
FFOOSS
V11, Rotterdam
21:30
Vinyl Avond
CHV Noordkade, Veghel
22:00
The Homesick
Merleyn, Nijmegen
22:00
The Wanderers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Adriatique
De Marktkantine, Amsterdam
23:00
Carista / Theo Parrish
De School, Amsterdam
zaterdag 29 februari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posthuis Theater, Heerenveen
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
00:00
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring
Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Omval, Diemen
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Stadshoftheater Vianen, Vianen
00:00
Fuse Live
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob de Nijs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Agnietenhof, Tiel
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
De Zwaan, Uitgeest
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Punt, Vroomshoop
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
DNK, Assen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Het Trefpunt, Warmond
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater Zinin, Nijverdal
Danny Vera - The Lone Stranger
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Do - Mijn Kleine Huis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Spant!, Bussum
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Van Dik Hout
Theater de Bussel, Oosterhout
Opera Melancholica
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pink Floyd - The Wall 40 Years
De Bonte Wever, Assen