Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Cultura
Ede
Effenaar
Eindhoven
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Schuur
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Merleyn
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Rotown
Rotterdam
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TheAtriuM
Mechelen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Concerto
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Beauforthuis
Austerlitz
Theater de Speeldoos
Baarn
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Mezz
Breda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Iduna
Drachten
Cultura
Ede
20:00
Altstadt
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
dinsdag 04 oktober 2016
MØ
Paradiso, Amsterdam
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:15
Nederlands Kamerkoor
Musis, Arnhem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Paul de Munnik
Cultura, Ede
Wovenhand
Effenaar, Eindhoven
Izaline Calister - Latin Diva (try-out)
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Soweto Soul!
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Dublin Legends
De Oosterpoort, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schuur, Haarlem
Lesoir / Port Noir
Patronaat, Haarlem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Freakwater
Merleyn, Nijmegen
19:30
Moaning Cities / Monkey 3
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jon and Roy
Rotown, Rotterdam
The Boxer Rebellion
013, Tilburg
20:00
Bry / Leo Stannard / Roo Panes
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 05 oktober 2016
20:30
Valgeir Sigurðsson
Paradiso, Amsterdam
20:15
Bruut! / Wilfried de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lorrèn
Paradiso, Amsterdam
Bryan Ferry
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wovenhand
Melkweg, Amsterdam
Jon and Roy
Melkweg, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Justin Bieber
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Veste, Delft
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater De Omval, Diemen
20:30
Freakwater + Flowerbox + Drunken Prayer
Vera, Groningen
Nynke Laverman - Wachter
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
257ers
Doornroosje, Nijmegen
Suzanne Vega
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Minou Bosua - Minoux
Lindenberg Theater, Nijmegen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Muze, Noordwijk
22:00
The Philippe Lemm Trio
BIRD, Rotterdam
20:30
Meshell N'Dgeocello
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Aestrid (album release)
EKKO, Utrecht
The Dublin Legends / The Dubliners
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Conan
dB's, Utrecht
Against The Current
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
De Speeldoos, Vught
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theaterpand Weesp, Weesp
Marc-Marie Huijbregts
Het Klooster, Woerden
20:30
The Tubes
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 06 oktober 2016
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
My Baby
Fluor, Amersfoort
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Carl Verheyen
P60, Amstelveen
The Black Queen
Paradiso, Amsterdam
20:30
Trio Bier
Paradiso, Amsterdam
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tessa Belinfante
Paradiso, Amsterdam
19:30
Josephine Zwaan
Melkweg, Amsterdam
18:00
Soweto Soul!
Concerto, Amsterdam
Justin Bieber
Sportpaleis, Antwerpen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Arno
Luxor Live, Arnhem
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
Theo Mackaay
Beauforthuis, Austerlitz
Paul de Munnik
Theater de Speeldoos, Baarn
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Zuco 103 + Nadia
Mezz, Breda
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Freakwater
Paard, Den Haag
View for a Day
Paard, Den Haag
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Bibelot, Dordrecht
19:30
Shawn James & The Shapeshifters
Iduna, Drachten
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cultura, Ede
20:00
Bombay / Desert Mountain Tribe
Altstadt, Eindhoven
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Concordia, Enschede
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
Nederlands Kamerkoor
De Oosterpoort, Groningen
The Elementary Penguins
Patronaat, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
NIET BEVESTIGD John Garcia
Vorstin, Hilversum
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Kanipchen-Fit
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden