PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -778
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 02 okt
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
013
Tilburg
20:30
Mezz
Breda
Boerderij
Zoetermeer
1
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
1
1
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
StudioGonz
Gouda
21:30
Vera
Groningen
ma 03 okt
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
Victorie
Alkmaar
Club Ziggo
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
8
3
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
di 04 okt
Cultura
Ede
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
Toneelschuur
Haarlem
Patronaat
Haarlem
1
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Witte Theater
IJmuiden
19:30
Doornroosje
Nijmegen
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
5
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
013
Tilburg
3
10
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Musis
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 05 okt
De Muze
Noordwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
Lindenberg Theater
Nijmegen
TheAtriuM
Mechelen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
1
Het Klooster
Woerden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
1
Melkweg
Amsterdam
5
1
TivoliVredenburg
Utrecht
2
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
dB's
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
1
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Vera
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
21:00
EKKO
Utrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
do 06 okt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheAtriuM
Mechelen
Paard
Den Haag

zondag 02 oktober 2016

20:30
Her Majesty - Deja Vu - Tribute to CSNY De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Dublin Legends (The Dubliners) 013, Tilburg
20:30
Jaimi Faulkner (AU) Mezz, Breda
Foto Mike & The Mechanics
Mike & The Mechanics Boerderij, Zoetermeer
1
21:00
Stephen Steinbrink V11, Rotterdam
21:00
Simon Keats Cul de Sac, Tilburg
21:00
Holy Holy + Mitch Rivers Rotown, Rotterdam
1
1
21:00
King of the World North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
The Rising Sun StudioGonz, Gouda
21:30
Black Oak Vera, Groningen

maandag 03 oktober 2016

19:30
Frankie Ballard Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Bruut! / Wilfried de Jong De Kleine Komedie, Amsterdam
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
John Garcia Victorie, Alkmaar
Life`s Electric Club Ziggo, Amsterdam
Foto NPO Radio 2 presenteert: Bryan Ferry
NPO Radio 2 presenteert: Bryan Ferry Martiniplaza, Groningen
20:00
Nickelback Ziggo Dome, Amsterdam
8
3
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Kakkmaddafakka Rotown, Rotterdam
20:30
Her Majesty - Deja Vu - Tribute to CSNY De Oosterpoort, Groningen
20:30
Bry / Leo Stannard / Roo Panes Merleyn, Nijmegen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Freakwater Bitterzoet, Amsterdam

dinsdag 04 oktober 2016

Paul de Munnik Cultura, Ede
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Izaline Calister - Latin Diva (try-out) Theater Peeriscoop, Gorinchem
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië Toneelschuur, Haarlem
Foto Lesoir / Port Noir
Lesoir / Port Noir Patronaat, Haarlem
1
Daniël Arends - De Afterparty Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Witte Theater, IJmuiden
19:30
Moaning Cities / Monkey 3 Doornroosje, Nijmegen
1
19:30
Watsky Melkweg, Amsterdam
Foto MØ
Paradiso, Amsterdam
5
20:00
Mister and Mississippi TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Kakkmaddafakka Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto The Boxer Rebellion
The Boxer Rebellion 013, Tilburg
3
10
20:00
Bry / Leo Stannard / Roo Panes TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Self Defense Family / Creative Adult Winston, Amsterdam
20:00
Jon and Roy Rotown, Rotterdam
20:15
Ragazze Quartet - Fellow Travelers Flint, Amersfoort
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto Wovenhand
Wovenhand Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Nederlands Kamerkoor Musis, Arnhem
20:15
Bruut! / Wilfried de Jong De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Dublin Legends De Oosterpoort, Groningen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Posttheater, Arnhem
20:30
Soweto Soul! De Oosterpoort, Groningen
20:30
Freakwater Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Living Hour Paradiso, Amsterdam

woensdag 05 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty Spant!, Bussum
Minou Bosua - Minoux Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Agnew - Unfinished Business TheAtriuM, Mechelen
Ton Kas - JABROER Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van DeLaMar, Amsterdam
1
Marc-Marie Huijbregts Het Klooster, Woerden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Foto Jon and Roy
Jon and Roy Melkweg, Amsterdam
1
Foto Wovenhand
Wovenhand Melkweg, Amsterdam
5
1
Foto Against The Current
Against The Current TivoliVredenburg, Utrecht
2
Nynke Laverman - Wachter De Oosterpoort, Groningen
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bart Peeters - Alleen & zonder plan Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Lorrèn Paradiso, Amsterdam
Foto Bryan Ferry
Bryan Ferry Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Conan dB's, Utrecht
Foto Justin Bieber
Justin Bieber Sportpaleis, Antwerpen
1
Foto Suzanne Vega
Suzanne Vega Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater De Veste, Delft
20:15
Bruut! / Wilfried de Jong De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto The Dublin Legends / The Dubliners
The Dublin Legends / The Dubliners TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater PePijn, Den Haag
20:15
257ers Doornroosje, Nijmegen
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt De Speeldoos, Vught
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
The Tubes Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Posttheater, Arnhem
20:30
Freakwater + Flowerbox + Drunken Prayer Vera, Groningen
20:30
Meshell N'Dgeocello LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Valgeir Sigurðsson Paradiso, Amsterdam
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer Theater De Omval, Diemen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theaterpand Weesp, Weesp
21:00
Aestrid (album release) EKKO, Utrecht
22:00
The Philippe Lemm Trio BIRD, Rotterdam

donderdag 06 oktober 2016

Ashton Brothers - Enfants Terribles TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Joep Onderdelinden - Taart! Het Veur Theater, Leidschendam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Cardo, Groesbeek
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Theater de Kom, Nieuwegein
Bart Peeters - Alleen & zonder plan Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business TheAtriuM, Mechelen
View for a Day Paard, Den Haag
Pagina -778