PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -776
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 17 aug
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
EKKO
Utrecht
1
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
1
21:00
Little Devil
Tilburg
22:45
Gebouw T
Bergen op Zoom
vr 18 aug
18:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
P60
Amstelveen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
2
22:00
Bluescafe
Apeldoorn
22:00
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
za 19 aug
15:00
Artis
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
4
27
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Bibelot
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
1
21:00
Little Devil
Tilburg
zo 20 aug
14:00
Cultuurkwartier
Apeldoorn
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
2
17:00
The Saint
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
2
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
1
20:00
Gigant
Apeldoorn
ma 21 aug
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Iduna
Drachten
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
2
11
Blue Collar Hotel
Eindhoven
1
23:00
Paradiso
Amsterdam
di 22 aug
De Oosterpoort
Groningen
1
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
2
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
7
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Royal Theater
Heerlen
23:00
Paradiso
Amsterdam
wo 23 aug
Melkweg
Amsterdam
1
Maassilo
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
7
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
1
TivoliVredenburg
Utrecht
9
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Stevenskerk
Nijmegen
Hedon
Zwolle
2
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
23:00
Paradiso
Amsterdam
do 24 aug
19:00
Little Devil
Tilburg
19:45
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
1
Melkweg
Amsterdam
4
1
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
De Helling
Utrecht
1
6
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Luxor Live
Arnhem
22:45
Gebouw T
Bergen op Zoom
vr 25 aug
18:00
PopEi
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
2
19:00
Café De Meister
Geleen
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
1
1
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Vera
Groningen
2
21:00
Stathe
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
za 26 aug
15:00
Artis
Amsterdam
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Bimhuis
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
1
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Slottuintheater
Zeist
013
Tilburg
2
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Le Brocope
Oldeberkoop
20:30
P60
Amstelveen
20:30
De Splinter
Venlo
21:00
Little Devil
Tilburg
1
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Stathe
Utrecht

donderdag 17 augustus 2017

20:30
Stems Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Preoccupations EKKO, Utrecht
1
21:00
The Black Lips Bitterzoet, Amsterdam
1
21:00
Jucifer Little Devil, Tilburg
22:45
Friction & The Roots Drivers Gebouw T, Bergen op Zoom

vrijdag 18 augustus 2017

18:00
ROCK 'N GRILL - The Dirty Denims PopEi, Eindhoven
20:00
Boss Paradiso, Amsterdam
20:00
Strand Of Oaks TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cryptopsy Patronaat, Haarlem
20:30
Boris (Japan) P60, Amstelveen
21:00
Typhoon Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Vital Remains Little Devil, Tilburg
21:00
Bloomfield plays Radiohead [OK Computer] Rotown, Rotterdam
2
22:00
Novatia Bluescafe, Apeldoorn
22:00
Harbour of Souls Bruincafé Jaxx, Roosendaal

zaterdag 19 augustus 2017

15:00
Celine Cairo / Norman Vladimir Artis, Amsterdam
Foto Wolfmother
Wolfmother Patronaat, Haarlem
4
27
20:00
Romi Cage Nijend 24, Anderen
20:00
Dego & 2000Black Family Paradiso, Amsterdam
20:00
Knipoog: L’Atelier + Mario Marini + Borish Merleyn, Nijmegen
20:00
Ruben Hoeke Band Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance Bibelot, Dordrecht
Foto Mystery
Mystery Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Martijn Koning - Koning Te Rijk Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
1
21:00
Crusaders: tribute to Saxon Little Devil, Tilburg

zondag 20 augustus 2017

14:00
Noah Guthrie Cultuurkwartier, Apeldoorn
15:00
Niels van Heel PopEi, Eindhoven
15:00
DOX Family Afternoon: Bruut! / Ivar / Steffen Morrison Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Foto Crowbar / Herder / Obese
Crowbar / Herder / Obese Baroeg, Rotterdam
2
17:00
Cats on the Corner The Saint, Eindhoven
Foto The Amity Affliction + Alazka + 2 Years to Apocalypse
The Amity Affliction + Alazka + 2 Years to Apocalypse Dynamo, Eindhoven
2
Foto Alex Vargas
Alex Vargas Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
1
20:00
Noah Guthrie Gigant, Apeldoorn

maandag 21 augustus 2017

19:00
Chronixx Paradiso, Amsterdam
19:00
Crowbar Iduna, Drachten
20:00
Parker Millsap Paradiso, Amsterdam
Foto Kate Nash
Kate Nash Melkweg, Amsterdam
2
11
Foto Slapshot
Slapshot Blue Collar Hotel, Eindhoven
1
23:00
Benjamin Lucas / Manga - Summer Dance Forever Afterparty Paradiso, Amsterdam

dinsdag 22 augustus 2017

Foto Chronixx + support
Chronixx + support De Oosterpoort, Groningen
1
Foto Band Of Horses
Band Of Horses Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
2
20:00
Breaking Benjamin TivoliVredenburg, Utrecht
7
1
20:00
John Moreland Paradiso, Amsterdam
20:00
Fruit Bats / Vetiver Paradiso, Amsterdam
1
20:00
O.c. (d.i.t.c.) De Marktkantine, Amsterdam
20:30
Monarch dB's, Utrecht
20:30
Lambchop Royal Theater, Heerlen
23:00
Benjamin Lucas / Manga - Summer Dance Forever Afterparty Paradiso, Amsterdam

woensdag 23 augustus 2017

Foto The Wailers
The Wailers Melkweg, Amsterdam
1
Foto Allah-Las + Altin Gün
Allah-Las + Altin Gün Maassilo, Rotterdam
Foto Jimmy Eat World
Jimmy Eat World Melkweg, Amsterdam
7
1
19:45
A.J. Croce TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Band Of Horses
Band Of Horses TivoliVredenburg, Utrecht
9
20:00
Complexity presents: The Number Twelve Looks Like You Patronaat, Haarlem
20:00
John Moreland Stevenskerk, Nijmegen
Foto While She Sleeps
While She Sleeps Hedon, Zwolle
2
20:30
Racoon Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
23:00
Benjamin Lucas / Manga - Summer Dance Forever Afterparty Paradiso, Amsterdam

donderdag 24 augustus 2017

19:00
Aversions Crown (AUS) + Within The Ruins (USA) + Pelgrim Little Devil, Tilburg
19:45
JP Harris & The Tough Choices / The Lock Keepers Kroepoekfabriek, Vlaardingen
1
Foto August Burns Red
August Burns Red Melkweg, Amsterdam
4
1
20:00
Cultura Nova: Antilopen Gang Nieuwe Nor, Heerlen
Foto Parquet Courts
Parquet Courts Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Japandroids De Helling, Utrecht
1
6
20:00
Kapitan Korsakov / Nothing Paradiso, Amsterdam
20:15
1967: The Summer of Love TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Racoon Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
AJ Croce Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Noah Guthrie Luxor Live, Arnhem
22:45
Zomerconcert: My Generation Gebouw T, Bergen op Zoom

vrijdag 25 augustus 2017

18:00
ROCK 'N GRILL - 2 BED PopEi, Eindhoven
Foto Uli Jon Roth
Uli Jon Roth Baroeg, Rotterdam
2
19:00
First Blood Café De Meister, Geleen
1
19:30
Main Source Melkweg, Amsterdam
Foto Electric Wizard
Electric Wizard Patronaat, Haarlem
1
1
20:00
Blackup / Brat Farrar dB's, Utrecht
20:00
Procreation + Mouflon + Dauthuz Little Devil, Tilburg
20:30
Frank Boeijen Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance P60, Amstelveen
20:30
Kapitan Korsakov / Nothing Vera, Groningen
2
21:00
The Curious Incident Stathe, Utrecht
22:00
Oceans Ate Alaska Merleyn, Nijmegen

zaterdag 26 augustus 2017

15:00
Altın Gün Artis, Amsterdam
16:00
David & The Circumstances / La très illustre compagnie du Chat Noir Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
17:00
K3 Kursaal Oostende, Oostende
18:00
Lilian Vieira Melkweg, Amsterdam
18:00
Jeroen van Helsdingen Bimhuis, Amsterdam
Foto Suffocation + Sisters of Suffocation
Suffocation + Sisters of Suffocation Dynamo, Eindhoven
1
20:00
Wat Als Het Leven Een R&B-Clip Was?: One Trick Pony + Lyy + The Dopest Merleyn, Nijmegen
20:00
Earth & Fire Bibelot, Dordrecht
20:00
Cuadro Flamenco / Irene Alvarez Slottuintheater, Zeist
Foto Converge
Converge 013, Tilburg
2
20:00
New Model Army Podium 't Beest, Goes
20:00
Slapshot Iduna, Drachten
20:15
Amsterdam Klezmer Band Le Brocope, Oldeberkoop
20:30
Eek-A-Mouse P60, Amstelveen
20:30
Crowbar De Splinter, Venlo
21:00
Heavy Metal Thunder Little Devil, Tilburg
1
21:00
Martijn Fischer zingt Hazes Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Juneville Stathe, Utrecht
Pagina -776