PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -776
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 08 okt
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Wilminktheater
Enschede
1
1
Zaantheater
Zaandam
Theater De Omval
Diemen
Arto Theater
Schoonhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
Meervaart
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
1
Lucky
Rijssen
2
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
G.C. Den Dries
Retie
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
013
Tilburg
2
16
20:00
Cultura
Ede
20:00
Americahal
Apeldoorn
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
3
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Meester
Almere
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Atak
Enschede
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Gelredome
Arnhem
6
1
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
BIRD
Rotterdam
1
1
20:00
O.C. De Kleine Beer
Beernem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
EKKO
Utrecht
1
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
A9 studios
Uitgeest
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Beauforthuis
Austerlitz
1
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Todo
Best
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
De School
Amsterdam
21:00
Volta
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Metropool
Hengelo
1
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Taverne
Bergen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
N9
Eeklo
21:00
The Lowlander
Bodegraven
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
De Peppel
Zeist
21:30
Manifesto
Hoorn
21:30
De Vorstin
Hilversum
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:30
De Paap
Den Haag
23:00
013
Tilburg
23:45
Luxor Live
Arnhem

zaterdag 08 oktober 2016

van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jochen Otten C.C. De Kei, Reusel
Ton Kas - JABROER Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Wilminktheater, Enschede
1
1
Matroesjka - Eeuwig Vlees Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater De Omval, Diemen
Henry van Loon - Sleutelmoment Arto Theater, Schoonhoven
Roos Blufpand - Hoe Dan Theater de Stoep, Spijkenisse
Marc-Marie Huijbregts Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Tegenwind Meervaart, Amsterdam
Foto The Fire Harvest
The Fire Harvest Concerto, Amsterdam
1
Foto Destruction
Destruction Lucky, Rijssen
2
17:00
The Spectators Café de Pilaren, Alkmaar
19:00
257ers - Helemaal Melkweg Melkweg, Amsterdam
Foto Eek-A-Mouse
Eek-A-Mouse Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Arbeid Adelt! / Aroma Di Amore / CJ Bolland G.C. Den Dries, Retie
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Birdy 013, Tilburg
2
16
20:00
Stevie Ann Cultura, Ede
20:00
Jan Smit Americahal, Apeldoorn
20:00
The Beards Bitterzoet, Amsterdam
3
20:00
Broederliefde Patronaat, Haarlem
20:00
The Kik Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Bastian Baker Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:00
De Kraaien De Flux, Zaandam
20:00
Faintest Idea + The Sketchers Het Bolwerk, Sneek
20:00
Andy Frasco De Meester, Almere
20:00
Snowapple en Gayle Skidmore Molen De Ster, Utrecht
20:00
Rodderfest met o.a. Basement Saints / Dany Lademacher's Wild Romance De Bosuil, Weert
20:00
Lucifer Little Devil, Tilburg
20:00
Dutch Swing College Band Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gemma Ray Atak, Enschede
20:00
Hailu Mergia, Tony Buck & Mike Majkowski - Hypnotiserende ethiojazz RASA, Utrecht
20:00
My Baby Victorie, Alkmaar
20:00
Crazy Cult Roadshow / Junkfood Lunchbox The Jack, Eindhoven
20:00
Guitar Wolf dB's, Utrecht
Dorona Alberti - Käsebrot Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Beaty Heart Paradiso, Amsterdam
Foto Justin Bieber
Justin Bieber Gelredome, Arnhem
6
1
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Schouwburg De Kring, Roosendaal
Foto Dazzled Sticks
Dazzled Sticks BIRD, Rotterdam
1
1
20:00
Jasper Huysentruyt Trio O.C. De Kleine Beer, Beernem
20:00
Sabrina Starke TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Diggy Dex
Diggy Dex Paard, Den Haag
1
Foto Tangerine
Tangerine TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Enge Buren - Ruk! Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cabarestafette Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
JJ Grey & Mofro Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Margriet Sjoerdsma Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Her Majesty Zaantheater, Zaandam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Ludens, Voorburg
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater De Veste, Delft
20:15
Kelly God / Rene van Kooten / Rotterdams Philharmonisch Orkest De Doelen, Rotterdam
20:15
Nederlands Kamerkoor De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Junior Kenna & Fiyah Nation Band Luxor Live, Arnhem
20:30
Boom like that! / Claptunes / Damaged Justice / Kaboom! / Pearl Jammin Neushoorn, Leeuwarden
Foto Mozes and the Firstborn
Mozes and the Firstborn EKKO, Utrecht
1
20:30
Kiki Schippers Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Hollandaise: Andre Hazes Jr. / Glennis Grace / Xander de Buisonjé A9 studios, Uitgeest
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop! Het Trefpunt, Warmond
20:30
Hovius plays Radiohead Metropool, Hengelo
20:30
Pink Project Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Vreemde Kostgangers De Oosterpoort, Groningen
20:30
ROOD ADEO – Don’t Do What You Did Beauforthuis, Austerlitz
1
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Smegmatics Todo, Best
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:30
Princess Nokia De School, Amsterdam
21:00
Punto Cubano Volta, Amsterdam
21:00
Pocket Knife Army Altstadt, Eindhoven
Foto Electric Citizen / Salem's Pot
Electric Citizen / Salem's Pot Metropool, Hengelo
1
21:00
Ghostriders + Boom Boom Barber + Vandervens De Bakkerij, Castricum
21:00
The Elementary Penguins Simplon, Groningen
21:00
St. Tropez Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Undercover ZZ Top Taverne, Bergen
21:00
Black Oak V11, Rotterdam
21:00
Dave Koz (Uitverkocht) North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Freakwater N9, Eeklo
21:00
Johnny Verger The Lowlander, Bodegraven
21:00
De Dijk Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
The Originators Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Fleddy Melculy De Peppel, Zeist
21:30
The Clucks + JC Thomaz & The Missing Slippers Manifesto, Hoorn
21:30
Essential Six presents Blupaint & Echo Movis De Vorstin, Hilversum
22:00
Konono No.1 Paradiso, Amsterdam
22:00
Yada Yada Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Oscar Merleyn, Nijmegen
22:30
KillFred De Paap, Den Haag
23:00
Losjes: Palms Trax + Serge 013, Tilburg
23:45
Mr Scruff All Night Long Luxor Live, Arnhem
Pagina -776