Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
Hedon
Zwolle
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
23:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:45
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Luxor Live
Arnhem
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
18:00
PopEi
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
19:00
Café De Meister
Geleen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Vera
Groningen
20:30
P60
Amstelveen
21:00
Stathe
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
Artis
Amsterdam
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Bimhuis
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:00
Podium 't Beest
Goes
013
Tilburg
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Slottuintheater
Zeist
20:15
Le Brocope
Oldeberkoop
20:30
P60
Amstelveen
De Splinter
Venlo
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Rotown
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Stathe
Utrecht
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Luxor Live
Arnhem
12:30
Conservatorium Amsterdam
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Dassenakker Live
Houten
15:30
Baroeg
Rotterdam
15:45
NiXenMeer
Enschede
19:00
Trix
Antwerpen
Iduna
Drachten
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Rotown
Rotterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Hedon
Zwolle
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paard
Den Haag
19:30
Grote Kerkhof
Deventer
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
18:00
PopEi
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
Paard
Den Haag
20:00
Grote Kerkhof
Deventer
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Slottuintheater
Zeist
Tolhuistuin
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:30
Posttheater
Arnhem
woensdag 23 augustus 2017
Band Of Horses
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
John Moreland
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
Complexity presents: The Number Twelve Looks Like You
Patronaat, Haarlem
While She Sleeps
Hedon, Zwolle
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
23:00
Benjamin Lucas / Manga - Summer Dance Forever Afterparty
Paradiso, Amsterdam
donderdag 24 augustus 2017
19:00
Aversions Crown (AUS) + Within The Ruins (USA) + Pelgrim
Little Devil, Tilburg
19:45
JP Harris & The Tough Choices / The Lock Keepers
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
Parquet Courts
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Kapitan Korsakov / Nothing
Paradiso, Amsterdam
20:00
Japandroids
De Helling, Utrecht
20:00
Cultura Nova: Antilopen Gang
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
1967: The Summer of Love
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
AJ Croce
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Noah Guthrie
Luxor Live, Arnhem
22:45
Zomerconcert: My Generation
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 25 augustus 2017
18:00
ROCK 'N GRILL - 2 BED
PopEi, Eindhoven
Uli Jon Roth
Baroeg, Rotterdam
19:00
First Blood
Café De Meister, Geleen
19:30
Main Source
Melkweg, Amsterdam
Electric Wizard
Patronaat, Haarlem
20:00
Blackup / Brat Farrar
dB's, Utrecht
20:00
Procreation + Mouflon + Dauthuz
Little Devil, Tilburg
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Kapitan Korsakov / Nothing
Vera, Groningen
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance
P60, Amstelveen
21:00
The Curious Incident
Stathe, Utrecht
22:00
Oceans Ate Alaska
Merleyn, Nijmegen
zaterdag 26 augustus 2017
15:00
Altın Gün
Artis, Amsterdam
16:00
David & The Circumstances / La très illustre compagnie du Chat Noir
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
17:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
18:00
Lilian Vieira
Melkweg, Amsterdam
18:00
Jeroen van Helsdingen
Bimhuis, Amsterdam
Suffocation + Sisters of Suffocation
Dynamo, Eindhoven
20:00
New Model Army
Podium 't Beest, Goes
Converge
013, Tilburg
20:00
Earth & Fire
Bibelot, Dordrecht
20:00
Wat Als Het Leven Een R&B-Clip Was?: One Trick Pony + Lyy + The Dopest
Merleyn, Nijmegen
20:00
Slapshot
Iduna, Drachten
20:00
Cuadro Flamenco / Irene Alvarez
Slottuintheater, Zeist
20:15
Amsterdam Klezmer Band
Le Brocope, Oldeberkoop
20:30
Eek-A-Mouse
P60, Amstelveen
Crowbar
De Splinter, Venlo
21:00
Martijn Fischer zingt Hazes
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Kapitan Korsakov / Nothing
Rotown, Rotterdam
21:00
Heavy Metal Thunder
Little Devil, Tilburg
21:00
Juneville
Stathe, Utrecht
22:00
Cultura Nova
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
Bokoesam / Yung Internet / Josbros / Wivvamilie
Luxor Live, Arnhem
zondag 27 augustus 2017
12:30
Andrea Vasi / James Oesi
Conservatorium Amsterdam, Amsterdam
15:00
Humans Screaming Like Goats (akoestisch trio)
PopEi, Eindhoven
15:00
Tim Knol
Dassenakker Live, Houten
15:30
Anger Machine / Pro-Pain / Probation
Baroeg, Rotterdam
15:45
Robert Jon & The Wreck
NiXenMeer, Enschede
19:00
August Burns Red
Trix, Antwerpen
Amorphis
Iduna, Drachten
Hooverphonic
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Jasta
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Het Nederlands Kamerorkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Triggerfinger
Rotown, Rotterdam
22:00
Psyched
Doornroosje, Nijmegen
maandag 28 augustus 2017
21:00
Kraantje Pappie / StukTV
Hedon, Zwolle
dinsdag 29 augustus 2017
19:45
Mutemath
TivoliVredenburg, Utrecht
Interpol
013, Tilburg
Franz Ferdinand
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kliko Fest presents: Demon's Claws + Sleeping Beauties
Patronaat, Haarlem
woensdag 30 augustus 2017
19:30
Lucinda Williams
Paradiso, Amsterdam
Interpol
De Oosterpoort, Groningen
Franz Ferdinand
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:15
Deerhoof
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Zonder verdoving
Theaterpand Weesp, Weesp
22:00
The Dustbowl Revival
Paradiso, Amsterdam
donderdag 31 augustus 2017
19:00
Every Kid Knows / Vrou.ka / You Are Not Wrong
Paard, Den Haag
19:30
De Grote Kick-Off (dag 1)
Grote Kerkhof, Deventer
John Moreland
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Camilla Daum / Daze Malone
Grenswerk, Venlo
20:15
Foxygen
Doornroosje, Nijmegen
Richie Kotzen
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Nick Mulvey
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Zonder verdoving
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
De Dijk
P60, Amstelveen
21:00
Kikagaku Moyo
Bitterzoet, Amsterdam
vrijdag 01 september 2017
18:00
ROCK 'N GRILL
PopEi, Eindhoven
Belle and Sebastian
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theaterpand Weesp, Weesp
Amber Arcades / Boef / Brandwerk / Hausmagger / Jaskelis / Nana Adjoa
Paard, Den Haag
20:00
De Grote Kick-Off (dag 2)
Grote Kerkhof, Deventer
20:00
Def Americans
Luxor Live, Arnhem
20:00
Misanthropia + Nightland (it) + Morgarten (ch)
Willemeen, Arnhem
20:00
Amsterdam Klezmer Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Skip & Die
Simplon, Groningen
20:00
Discipline
Little Devil, Tilburg
20:00
Her Majesty
Slottuintheater, Zeist
Togo All Stars
Tolhuistuin, Amsterdam
Nick Mulvey
Hedon, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem