Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Grote Kerkhof
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Stathe
Utrecht
15:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:45
EKKO
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
17:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Vera
Groningen
Paradiso
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
20:30
P60
Amstelveen
23:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
13:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
13:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
Hedon
Zwolle
14:45
Molen De Ster
Utrecht
16:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
De Bosuil
Weert
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
15:00
PopEi
Eindhoven
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Concertboerderij Onder De Linden
Valthermond
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Strijp-S
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
L'entrepot
Arlon
Paradiso
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
PopEi
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Café Lollipop
Oss
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
BIRD
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
dB's
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Mezz
Breda
vrijdag 01 september 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Divine Council
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Discipline
Little Devil, Tilburg
20:00
Def Americans
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Grote Kick-Off (dag 2)
Grote Kerkhof, Deventer
20:30
Brian Cummins
Boerderij, Zoetermeer
Belle and Sebastian
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ayreon (tryout)
013, Tilburg
20:00
Amsterdam Klezmer Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Amber Arcades / Boef / Brandwerk / Hausmagger / Jaskelis / Nana Adjoa
Paard, Den Haag
zaterdag 02 september 2017
20:30
Zonder verdoving
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Waking Skies
Stathe, Utrecht
15:00
Transformer
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Pilgrims
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
22:00
Psyfreaks
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Noelia Sabarea
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
New Wave City: Doom Edition
Paard, Den Haag
23:00
Lux
Hedon, Zwolle
20:30
Lonneke Dort
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
22:00
LIVE: Metal Attack + support Into the Arcane
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:45
Langhorne Slim
EKKO, Utrecht
Infloyd
Boerderij, Zoetermeer
17:00
Hell on Earth Tour
Melkweg, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
21:00
Gigatron 2000
Little Devil, Tilburg
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Dreadzone
Bitterzoet, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
23:00
Darko Esser / DJ Hell / Mark Wanders & Camiel
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Cosmonauts
Vera, Groningen
China Crisis
Paradiso, Amsterdam
Bottles of Love + Jesse Yasmeen
Altstadt, Eindhoven
20:30
Black Acid / Leafs / Yung Nnelg
P60, Amstelveen
23:00
Beverly Hills 908000's
Gebouw-T, Bergen op Zoom
13:00
Benny Rodrigues / DJ Hell / Octave One / Roman Flügel
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Baban Kirkuki / Monir Goran
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
B-Boys
Cinetol, Amsterdam
20:00
Avrotros Muziekcafe
Vorstin, Hilversum
zondag 03 september 2017
20:30
zo 3 sep Naked Song Presents... Baptiste W. Hamon
't Rozenknopje, Eindhoven
13:00
UITfestival Leeuwarden
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tricot
Patronaat, Haarlem
20:00
The Lachy Doley Group
Boerderij, Zoetermeer
20:30
SKYWALKER AND LANDMVRKS
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:00
Nana Adjoa
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:45
Mother's Finest
Podium Victorie, Alkmaar
Milow
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
Marco Hovius play Led Zeppelin
Hedon, Zwolle
14:45
Karl Blau
Molen De Ster, Utrecht
16:45
Indian Askin
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
House of Lords
De Bosuil, Weert
20:30
Ellen ten Damme
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Don Bryant
Tolhuistuin, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
15:00
David Henry
PopEi, Eindhoven
13:00
Carel Kraayenhof / Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
20:00
'Klassiek in 't Veen'
Concertboerderij Onder De Linden, Valthermond
maandag 04 september 2017
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Deslondes / Family Spirit Reunion
De Oosterpoort, Groningen
Metallica
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
20:30
L.A. Witch
Vera, Groningen
20:30
Daniel Romano
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 05 september 2017
20:30
Zonder verdoving
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Volbeat
Strijp-S, Eindhoven
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Spirit Family Reunion / The Deslondes
TivoliVredenburg, Utrecht
Shining (Noorwegen)
L'entrepot, Arlon
Nadia Reid
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mother's Finest
Mezz, Breda
22:00
L.A. Witch
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kvelertak
Metropool, Hengelo
Bomba Estereo
Paradiso, Amsterdam
woensdag 06 september 2017
20:30
Zonder verdoving
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Undeclinable Ambuscade
dB's, Utrecht
20:00
The Buttertones
Sugar Factory, Amsterdam
Supersuckers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
PUUR liedjes
PopEi, Eindhoven
Procol Harum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Metallica
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
LionsLions
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Eendracht, Gemert
20:30
FullMoon Babylon
Grounds, Rotterdam
20:00
Dylan LeBlanc
Paradiso, Amsterdam
20:00
Doghouse Rose
Burgerweeshuis, Deventer
20:45
Colin Stetson
Doornroosje, Nijmegen
donderdag 07 september 2017
ZooN
Café Lollipop, Oss
20:30
Wolter Kroes
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Togo All Stars
BIRD, Rotterdam
20:00
These Go To Eleven
Hedon, Zwolle
20:00
The Cinema Escape
dB's, Utrecht
Tash Sultana
Paradiso, Amsterdam
20:30
TakeRoots presents: Dylan LeBlanc
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Supersuckers
Paradiso, Amsterdam
Roxeanne Hazes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nosoyo
Paradiso, Amsterdam
20:30
Laura Gibson
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Katinka Polderman
Podium 't Beest, Goes
20:30
J. Bernardt
Mezz, Breda