PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -774
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 30 aug
20:15
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 31 aug
19:00
Paard
Den Haag
1
19:30
Grote Kerkhof
Deventer
20:00
Grenswerk
Venlo
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
vr 01 sep
18:00
PopEi
Eindhoven
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Slottuintheater
Zeist
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Grote Kerkhof
Deventer
Paard
Den Haag
3
Hedon
Zwolle
1
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:30
Mezz
Breda
20:30
013
Tilburg
4
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Bibelot
Dordrecht
1
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Stathe
Utrecht
1
23:00
Doornroosje
Nijmegen
za 02 sep
Theater PePijn
Den Haag
13:00
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Muziekgieterij
Maastricht
17:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:15
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:45
EKKO
Utrecht
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
Altstadt
Eindhoven
1
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Doornroosje
Nijmegen
zo 03 sep
Theater PePijn
Den Haag
13:00
Neushoorn
Leeuwarden
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:45
Molen De Ster
Utrecht
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
16:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Concertboerderij Onder De Linden
Valthermond
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
Hedon
Zwolle
ma 04 sep
Ziggo Dome
Amsterdam
26
3
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
di 05 sep
Strijp-S
Eindhoven
18
2
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
L'entrepot
Arlon

woensdag 30 augustus 2017

20:15
Deerhoof Doornroosje, Nijmegen
1
20:30
Zonder verdoving Theaterpand Weesp, Weesp
22:00
The Dustbowl Revival Paradiso, Amsterdam

donderdag 31 augustus 2017

19:00
Every Kid Knows / Vrou.ka / You Are Not Wrong Paard, Den Haag
1
19:30
De Grote Kick-Off (dag 1) Grote Kerkhof, Deventer
20:00
Camilla Daum / Daze Malone Grenswerk, Venlo
John Moreland Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:15
Foxygen Doornroosje, Nijmegen
20:30
Nick Mulvey Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Richie Kotzen
Richie Kotzen Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
Zonder verdoving Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Edwin Evers Band Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Kikagaku Moyo Bitterzoet, Amsterdam
21:00
De Dijk P60, Amstelveen

vrijdag 01 september 2017

18:00
ROCK 'N GRILL PopEi, Eindhoven
19:45
Belle and Sebastian TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
Amsterdam Klezmer Band TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Skip & Die Simplon, Groningen
20:00
Discipline Little Devil, Tilburg
20:00
Her Majesty Slottuintheater, Zeist
20:00
Def Americans Luxor Live, Arnhem
20:00
Misanthropia + Nightland (it) + Morgarten (ch) Willemeen, Arnhem
Togo All Stars Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
De Grote Kick-Off (dag 2) Grote Kerkhof, Deventer
Foto Amber Arcades / Boef / Brandwerk / Hausmagger / Jaskelis / Nana Adjoa
Amber Arcades / Boef / Brandwerk / Hausmagger / Jaskelis / Nana Adjoa Paard, Den Haag
3
Foto Nick Mulvey
Nick Mulvey Hedon, Zwolle
1
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:30
Punkrock Riot XL: Undeclinable Ambuscade Mezz, Breda
20:30
Ayreon (tryout) 013, Tilburg
4
20:30
Edwin Evers Band Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Divine Council Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference Posttheater, Arnhem
1
20:30
Brian Cummins Boerderij, Zoetermeer
21:00
Oost Wanted Hedon, Zwolle
21:00
First Blood Bibelot, Dordrecht
1
21:00
Jared Grant Bibelot, Dordrecht
21:00
The Lachy Doley Group De Bosuil, Weert
21:00
Twins Stathe, Utrecht
1
23:00
Fiesta Macumba Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 02 september 2017

Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn Theater PePijn, Den Haag
13:00
Benny Rodrigues / DJ Hell / Octave One / Roman Flügel Doornroosje, Nijmegen
15:00
Transformer Muziekgieterij, Maastricht
17:00
Hell on Earth Tour Melkweg, Amsterdam
Foto China Crisis
China Crisis Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Dreadzone Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Pilgrims Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Avrotros Muziekcafe De Vorstin, Hilversum
20:15
Noelia Sabarea Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference Posttheater, Arnhem
20:30
Lonneke Dort Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Edwin Evers Band Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Black Acid / Leafs / Yung Nnelg P60, Amstelveen
20:30
Zonder verdoving Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Baban Kirkuki / Monir Goran Amstelkerk, Amsterdam
Infloyd Boerderij, Zoetermeer
20:30
B-Boys Cinetol, Amsterdam
20:45
Langhorne Slim EKKO, Utrecht
21:00
Waking Skies Stathe, Utrecht
21:00
New Wave City: Doom Edition Paard, Den Haag
21:00
Gigatron 2000 Little Devil, Tilburg
21:00
Cosmonauts Vera, Groningen
Foto Bottles of Love + Jesse Yasmeen
Bottles of Love + Jesse Yasmeen Altstadt, Eindhoven
1
22:00
Psyfreaks Neushoorn, Leeuwarden
22:00
LIVE: Metal Attack + support Into the Arcane Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Beverly Hills 908000's Gebouw T, Bergen op Zoom
23:00
Lux Hedon, Zwolle
23:00
Darko Esser / DJ Hell / Mark Wanders & Camiel Doornroosje, Nijmegen

zondag 03 september 2017

Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn Theater PePijn, Den Haag
13:00
UITfestival Leeuwarden Neushoorn, Leeuwarden
13:00
Carel Kraayenhof / Lavinia Meijer / Michiel Borstlap Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:45
Karl Blau Molen De Ster, Utrecht
15:00
Nana Adjoa Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
David Henry PopEi, Eindhoven
15:00
House of Lords De Bosuil, Weert
16:00
Blue Grass Boogiemen dB's, Utrecht
16:45
Indian Askin Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:45
Mother's Finest Podium Victorie, Alkmaar
Foto Milow
Milow Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
1
20:00
Don Bryant Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
'Klassiek in 't Veen' Concertboerderij Onder De Linden, Valthermond
20:00
The Lachy Doley Group Boerderij, Zoetermeer
20:00
Tricot Patronaat, Haarlem
20:30
Ellen ten Damme Doornroosje, Nijmegen
20:30
zo 3 sep Naked Song Presents... Baptiste W. Hamon 't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
SKYWALKER AND LANDMVRKS PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Marco Hovius play Led Zeppelin Hedon, Zwolle

maandag 04 september 2017

Foto Metallica
Metallica Ziggo Dome, Amsterdam
26
3
20:00
Laundry BigBand De Vorstin, Hilversum
20:00
The Deslondes / Family Spirit Reunion De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Sisters of Mercy Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Daniel Romano Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
L.A. Witch Vera, Groningen

dinsdag 05 september 2017

Foto Volbeat
Volbeat Strijp-S, Eindhoven
18
2
20:00
Bomba Estereo Paradiso, Amsterdam
1
Foto Nadia Reid
Nadia Reid Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Kvelertak Metropool, Hengelo
20:00
The Sisters of Mercy Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Spirit Family Reunion / The Deslondes TivoliVredenburg, Utrecht
Shining (Noorwegen) L'entrepot, Arlon
Pagina -774