PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -774
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 06 okt
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Hofman Café
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
BIRD
Rotterdam
vr 07 okt
De Weijer
Boxmeer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Metropool
Hengelo
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kroeg
Arnhem
Grenslandhallen
Hasselt
Theater Idea
Soest
Kulturhus Holten
Holten
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Theaterpand Weesp
Weesp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Koningshof
Maassluis
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Palethe
Overpelt
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Catharinakapel
Harderwijk
Handelsbeurs
Gent
1
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
1
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
The Shack
Oude Meer
Bar
Rotterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stedelijk Museum Alkmaar
Alkmaar
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:00
013
Tilburg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
Atak
Enschede
1
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
dB's
Utrecht
2
1
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Paard
Den Haag
2
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Altstadt
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
013
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Effenaar
Eindhoven
4
20:15
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Pieterskerk
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
RASA
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Groene Engel
Oss

donderdag 06 oktober 2016

20:30
Enge Buren - Ruk! Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Trio Bier Paradiso, Amsterdam
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:30
Welkom bij de Fresku show Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Walking Skies Cul de Sac, Tilburg
21:00
Dope D.O.D. Hedon, Zwolle
21:30
Hofman Live: Oliver Cried Wolf + Joe Novelli Hofman Café, Utrecht
Foto The Black Queen
The Black Queen Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Maya Christina BIRD, Rotterdam

vrijdag 07 oktober 2016

Joep Onderdelinden - Taart! De Weijer, Boxmeer
Vreemde Kostgangers KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Broederliefde Metropool, Hengelo
Micha Wertheim - Ergens Anders Het Klooster, Woerden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martha Jane & The Talisman De Kroeg, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business Grenslandhallen, Hasselt
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Idea, Soest
De Partizanen - Welkom in Partizanië Kulturhus Holten, Holten
Maaike Ouboter C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theaterpand Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Spiegel, Zwolle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Koningshof, Maassluis
Minou Bosua - Minoux Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Band of Friends C.C. Palethe, Overpelt
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Zaantheater, Zaandam
Brace Theater de Kom, Nieuwegein
Clifton Braam - De Eerste Keer Agora Theater Lelystad, Lelystad
Black Oak Catharinakapel, Harderwijk
Foto Wovenhand
Wovenhand Handelsbeurs, Gent
1
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden Lindenberg Theater, Nijmegen
Paul de Munnik De Maaspoort, Venlo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Zwarte Koffie Paradiso, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Frank Carter & The Rattlesnakes
Frank Carter & The Rattlesnakes Melkweg, Amsterdam
1
19:30
JJ Grey & Mofro Melkweg, Amsterdam
2
19:30
Sights & Sounds + Trade Wind + Acres Dynamo, Eindhoven
19:45
Birdy TivoliVredenburg, Utrecht
1
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Singer-Songwriter KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Ben Watt Duo Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dope D.O.D. Neushoorn, Leeuwarden
Foto Alice On The Roof
Alice On The Roof Paradiso, Amsterdam
1
1
20:00
Blues aan de Zaan: Boo Boo Davis / My Baby / Ruben Hoeke Band De Flux, Zaandam
20:00
An evening with... singer-songwriter avond Pitboel Theater, Sittard
20:00
Ggu:ll Gebr. De Nobel, Leiden
Stackhouse The Shack, Oude Meer
Acid Arab Bar, Rotterdam
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Rumberos a monton Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Shuffle Live Stedelijk Museum Alkmaar, Alkmaar
20:00
St. Tropez Metropool, Hengelo
20:00
Club 3voor12/Breda: Rank & File + Passing Goat + AbSoulut Mezz, Breda
20:00
Arno 013, Tilburg
20:00
NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Soweto Soul! Grounds, Rotterdam
20:00
The Kik Theater De Klinker, Winschoten
Foto Shawn James & The Shapeshifters
Shawn James & The Shapeshifters Atak, Enschede
1
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop! Scheldetheater, Terneuzen
Foto Greenleaf
Greenleaf dB's, Utrecht
2
1
20:00
257ers Simplon, Groningen
20:00
De Dijk Duycker, Hoofddorp
Foto The Elementary Penguins
The Elementary Penguins Paard, Den Haag
2
20:00
Staatsopera van Tatarstan - Nabucco De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Bewilder Bibelot, Dordrecht
20:00
King of the World Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Diggy Dex Patronaat, Haarlem
20:00
ZODIAC Altstadt, Eindhoven
Foto De Staat
De Staat Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
3J'S De Vorstin, Hilversum
20:00
Matt Simons 013, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Wilminktheater, Enschede
20:15
Eins, Zwei Orchestra De Helling, Utrecht
20:15
Her Majesty Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Voorveghter, Hardenberg
Foto Swans
Swans Effenaar, Eindhoven
4
20:15
Bertus Borgers & The Young Retro's (Album Release Show) Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Welkom bij de Fresku show Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater Sneek, Sneek
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook De Muze, Noordwijk
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Wim Daniëls - Associëren Flint, Amersfoort
20:15
Nederlands Kamerkoor Pieterskerk, Utrecht
20:15
Jenny Arean / Marijn Brouwers Figi Theater, Zeist
20:30
Electric Citizen Patronaat, Haarlem
20:30
Tangosalon met live: Sexteto Andiamo RASA, Utrecht
20:30
Konono No.1 TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Margriet Sjoerdsma Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Alcuna Wilds / The girl who cried wolf Paard, Den Haag
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater De Omval, Diemen
20:30
Hypno5e + Pelgrim + No Loose Ends Groene Engel, Oss
Pagina -774