Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Café le Coq
Brussel
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Schuur
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
De Velinx
Tongeren
21:30
Vera
Groningen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Spil
Roeselare
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
Dynamo
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
People's Place
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
Agnietenhof
Tiel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Stathe
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
Tolhuistuin
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater de Beun
Heiloo
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Grenswerk
Venlo
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
Theater De Omval
Diemen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
De Velinx
Tongeren
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Rotown
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Capitole
Gent
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
Schouwburg Almere
Almere
Werftheater
Utrecht
Mezz
Breda
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater Concordia
Enschede
17:30
Molen De Ster
Utrecht
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
BIRD
Rotterdam
Vorstin
Hilversum
20:30
Den heuvel
Alphen
G.C. De Wildeman
Herent
20:15
De Helling
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Bibelot
Dordrecht
dinsdag 11 oktober 2016
Douglas Dare
Paradiso, Amsterdam
22:00
Giant Tiger Hooch
Paradiso, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Kim Wilde
Neushoorn, Leeuwarden
Krankland
Café le Coq, Brussel
19:30
Leeuwarder Improvisatie Poel
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Marianas Trench
Tolhuistuin, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schuur, Haarlem
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Murphy
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Seasick Steve
Paradiso, Amsterdam
Steve Forbert
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Kik
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Schalm, Veldhoven
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 12 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
21:30
An Pierlé
Vera, Groningen
André Manuel - De Onzen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night
Simplon, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Spil, Roeselare
21:00
Big Brother & The Holding Company
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Bonecrusher + Angstgegner + Golden Wonderboys
Dynamo, Eindhoven
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Douwe Bob
De Helling, Utrecht
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal
De Nieuwe Kolk, Assen
Emeli Sandé
People's Place, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Veste, Delft
Fairport Convention
Agnietenhof, Tiel
20:00
Fiction Plane
Paradiso, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Wilminktheater, Enschede
20:30
Isaac Vallentin
Stathe, Utrecht
22:00
Jay Brannan
Merleyn, Nijmegen
20:00
Johnny Dowd
Patronaat, Haarlem
Klangstof
Tolhuistuin, Amsterdam
Krankland
Burgerweeshuis, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
Minou Bosua - Minoux
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Modern Day Babylon / Skyharbor
Patronaat, Haarlem
19:30
Mykki Blanco
Melkweg, Amsterdam
20:00
NUHR
Meervaart, Amsterdam
Of Mice & Men
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Patrick Lauwerends
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Paul de Munnik
Theater de Beun, Heiloo
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Quantum Trio
BIRD, Rotterdam
21:00
Ray Bonneville
Luxor Live, Arnhem
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:45
Sam Outlaw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Mythe, Goes
Seasick Steve
Paradiso, Amsterdam
20:00
Steel Panther
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Steve Forbert
Grenswerk, Venlo
The Robert Cray Band
De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 13 oktober 2016
67
Melkweg, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
23:00
Anil Aras / Buurman & Buurman / Fowlk / Sidney Charles / Wouter S
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Annabel / DJ Joenis / Lucash / Opivm / Sadclaw
Merleyn, Nijmegen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Augustines
Rotown, Rotterdam
20:00
Bauer (NL)
Tolhuistuin, Amsterdam
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brand / Room for Elephants / The Wildcats
P60, Amstelveen
Bryan Ferry
Capitole, Gent
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Clever Sessions
Duycker, Hoofddorp
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
Danny Vera
Mezz, Breda
Dark Funeral
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Kift / Rats on Rafts
Patronaat, Haarlem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Concordia, Enschede
17:30
De Popronde met Hans Hannemann en Jasper Schalks
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Death Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Diggy Dex
Hedon, Zwolle
20:30
DMC
BIRD, Rotterdam
Earth, Wind & Fire ft Al Mckay
Vorstin, Hilversum
20:30
Enge Buren - Ruk!
Den heuvel, Alphen
Fairport Convention
G.C. De Wildeman, Herent
20:15
Fiction Plane
De Helling, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ian Siegal - The Twentyfive Tour
Bibelot, Dordrecht