PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -773
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 09 okt
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
2
21:00
Mezz
Breda
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
ma 10 okt
16:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
3
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
013
Tilburg
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
di 11 okt
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theaters Tilburg
Tilburg
Café le Coq
Brussel
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Witte Theater
IJmuiden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theaters Tilburg
Tilburg
Toneelschuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Paradiso
Amsterdam
4
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
1
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
1
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 12 okt
Fulcotheater
IJsselstein
De Velinx
Tongeren
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Beun
Heiloo
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Werftheater
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Bouwkunde
Deventer
De Spil
Roeselare
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Burgerweeshuis
Deventer
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
People's Place
Amsterdam
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
Patronaat
Haarlem
1
De Casino
Sint-Niklaas
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Dynamo
Eindhoven
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Stathe
Utrecht
Grenswerk
Venlo
1
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
do 13 okt
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten

zondag 09 oktober 2016

20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Guitar Wolf Patronaat, Haarlem
21:00
Oscar Bitterzoet, Amsterdam
2
21:00
Gemma Ray (UK) Mezz, Breda
21:00
Eek-A-Mouse Doornroosje, Nijmegen
21:30
Magnetic Spacemen Hedon, Zwolle
22:00
Matt Woods Paradiso, Amsterdam

maandag 10 oktober 2016

16:00
Ultimate Painting Concerto, Amsterdam
19:30
Halve finales Amsterdamse Popprijs Paradiso, Amsterdam
Foto The Rifles
The Rifles Melkweg, Amsterdam
3
20:00
Amanda Pearcy Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Holy Fuck
Holy Fuck Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Emil Landman Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
John 5 De Helling, Utrecht
Foto Eek-A-Mouse
Eek-A-Mouse TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Ultimate Painting Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Virgil Donati Boerderij, Zoetermeer
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 De Harmonie, Leeuwarden
20:30
The Australian Pink Floyd Show 013, Tilburg
21:00
Jamie Saft New Zion Trio Café Wilhelmina, Eindhoven

dinsdag 11 oktober 2016

André Manuel - De Onzen De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Joep Onderdelinden - Taart! Theaters Tilburg, Tilburg
Krankland Café le Coq, Brussel
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Witte Theater, IJmuiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love Theaters Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach Toneelschuur, Haarlem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Leeuwarder Improvisatie Poel Neushoorn, Leeuwarden
Foto Steve Forbert
Steve Forbert TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Kim Wilde Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Kik Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Foto Seasick Steve
Seasick Steve Paradiso, Amsterdam
4
20:00
An Pierlé Vondelkerk, Amsterdam
1
Foto Douglas Dare
Douglas Dare Paradiso, Amsterdam
1
Foto Bryan Ferry
Bryan Ferry Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
1
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Murphy Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Marianas Trench Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater de Schalm, Veldhoven
22:00
Giant Tiger Hooch Paradiso, Amsterdam

woensdag 12 oktober 2016

van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Fulcotheater, IJsselstein
Alex Agnew - Unfinished Business De Velinx, Tongeren
Minou Bosua - Minoux Goudse Schouwburg, Gouda
Paul de Munnik Theater de Beun, Heiloo
Ton Kas - JABROER Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
André Manuel - De Onzen Theater Bouwkunde, Deventer
Bart Peeters - Alleen & zonder plan De Spil, Roeselare
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Wilminktheater, Enschede
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Krankland Burgerweeshuis, Deventer
Foto Of Mice & Men
Of Mice & Men TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Mykki Blanco Melkweg, Amsterdam
19:45
Sam Outlaw TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Modern Day Babylon / Skyharbor Patronaat, Haarlem
Foto Emeli Sandé
Emeli Sandé People's Place, Amsterdam
1
20:00
NUHR Meervaart, Amsterdam
Fairport Convention Agnietenhof, Tiel
20:00
Cabarestafette Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Seasick Steve
Seasick Steve Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Philippe Geubels Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Johnny Dowd Patronaat, Haarlem
1
Foto The Robert Cray Band
The Robert Cray Band De Casino, Sint-Niklaas
1
20:00
Steel Panther Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Klangstof
Klangstof Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
1
20:00
Fiction Plane Paradiso, Amsterdam
1
1
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Mythe, Goes
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Patrick Lauwerends Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Bonecrusher + Angstgegner + Golden Wonderboys Dynamo, Eindhoven
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater De Omval, Diemen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater De Veste, Delft
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Douwe Bob De Helling, Utrecht
20:30
Isaac Vallentin Stathe, Utrecht
Foto Steve Forbert
Steve Forbert Grenswerk, Venlo
1
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night Simplon, Groningen
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Ray Bonneville Luxor Live, Arnhem
21:00
Big Brother & The Holding Company North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
An Pierlé Vera, Groningen
22:00
Quantum Trio BIRD, Rotterdam
22:00
Jay Brannan Merleyn, Nijmegen

donderdag 13 oktober 2016

Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Theater Aan de Slinger, Houten
Pagina -773