Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Flint
Amersfoort
Theater Bouwkunde
Deventer
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. De Steenoven
Herzele
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Heyhoef-Backstage
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
JVC De Schuit
Katwijk
Theater Ludens
Voorburg
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Luctor et Emergo
Rilland
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
C.C. Hasselt
Hasselt
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:15
Extase
Tilburg
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Koorenhuis
Den Haag
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Martiniplaza
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
De Pul
Uden
20:00
Music Club Kampen
Kampen
La Madeleine
Brussel
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Muziekgieterij
Maastricht
Paard
Den Haag
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Little Devil
Tilburg
Paradox
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
013
Tilburg
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
The 101 Guitar Bar
Sint-Job-in-'t-Goor
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Vera
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Extase
Tilburg
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Mezz
Breda
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
zaterdag 15 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Storm, Winterswijk
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bouwkunde, Deventer
Warhaus
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Brace
Deventer Schouwburg, Deventer
Fairport Convention
C.C. De Steenoven, Herzele
Ian Siegal
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Dynamite Blues Band
Heyhoef-Backstage, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Life`s Electric
JVC De Schuit, Katwijk
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Meervaart, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ton Kas - JABROER
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Wilfried de Jong & Bruut!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Hasselt, Hasselt
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:15
The Rising Sun / Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Extase, Tilburg
16:00
Bauer
Concerto, Amsterdam
17:00
Amsterdam Metalfest
Melkweg, Amsterdam
17:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
17:00
Gadja
Café de Pilaren, Alkmaar
19:00
The Janoskians
Melkweg, Amsterdam
19:00
ipsYlon festival
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
19:15
Daughter
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Weerstand
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Laurenskerk, Rotterdam
19:30
The Black Heart Rebellion
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sunday Sun
Koorenhuis, Den Haag
19:45
Felabration
Doornroosje, Nijmegen
Jan Smit
Martiniplaza, Groningen
Zucchero
Vorst Nationaal, Brussel
Y&T
De Pul, Uden
20:00
Kim Wilde
Music Club Kampen, Kampen
Ross / Skye
La Madeleine, Brussel
20:00
Lemon (NL)
Café Wilhelmina, Eindhoven
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Ed Struijlaart
Paradiso, Amsterdam
Sabrina Starke
BIRD, Rotterdam
Yann Tiersen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Indian Askin
C.C. Cayen, Enkhuizen
Dua Lipa
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
Mozes and the Firstborn
Muziekgieterij, Maastricht
The Unthanks
Paard, Den Haag
20:00
Virus Syndicate + Chevalien
De Flux, Zaandam
20:00
Castle
Little Devil, Tilburg
Teus Nobel - Social Music
Paradox, Tilburg
20:00
The Accelerators / The Real Danger (NL)
dB's, Utrecht
20:00
Kringili & Alex Megas - Juice EP release party
013, Tilburg
20:00
NUHR - Draai eens om
Flint, Amersfoort
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Pete Lincoln (The Sweet)
Vorstin, Hilversum
20:00
Tim Knol
Vorstin, Hilversum
Bettie Serveert
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Vipers: Queen tribute
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Black Pearl / The DC/Denims
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Woesten!?
The 101 Guitar Bar, Sint-Job-in-'t-Goor
20:00
Sin7sinS
Bibelot, Dordrecht
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sofie Letitre
De Helling, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Saybia
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Parquet Courts + support
Vera, Groningen
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
Turin Brakes
Effenaar, Eindhoven
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Flip Noorman - Make-up
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
White Denim
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Computers
Extase, Tilburg
Drive Like Maria
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
RKeT
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Jan Rot
Roepaen, Ottersum
20:30
Ben Wendel Group
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Rockabilly Night The Vibro Kings + The Lost Boys + Rockabilly Three
Groene Engel, Oss
20:30
'Kloostersessie' ft. Black Oak
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - Ruk!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
The Dubliners
Gigant, Apeldoorn
21:00
Trio Da Kali
Grounds, Rotterdam
21:00
My Generation: Beans & Fatback
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Mezz & Grey Records present: Summer Cannibals (US)
Mezz, Breda
21:00
Planet Raw
Bibelot, Dordrecht
21:00
Black Bone
Altstadt, Eindhoven