Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Rotown
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Lucky
Rijssen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
23:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Reflektor
Liège
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
Metropool
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cafe Stiels
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Mystiek Theater
Enschede
NiXenMeer
Enschede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Kraaij & Balder
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
N9
Eeklo
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Botanique
Brussel
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Mezz
Breda
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
23:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Amstelkerk
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Victorie
Alkmaar
vrijdag 14 oktober 2016
21:00
Dune Rats / DZ Deathrays
Rotown, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Theater Walhalla, Rotterdam
Anna Rune
De Doelen, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
SplotsZ, Roelofarendsveen
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Kim Wilde
Lucky, Rijssen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Black Oak
Roepaen, Ottersum
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bussel, Oosterhout
23:00
Palmbomen II
Merleyn, Nijmegen
All Them Witches
Doornroosje, Nijmegen
White Lies
Doornroosje, Nijmegen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Her Majesty
Schouwburg Ogterop, Meppel
Warhaus
Reflektor, Liège
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Pink Oculus
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Summer Cannibals + Piquet
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Atari Teenage Riot
Neushoorn, Leeuwarden
Maaike Ouboter
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eek-A-Mouse
Duycker, Hoofddorp
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
HeavyLight / Roads To Roam / Stillmode
Vorstin, Hilversum
20:00
Heroes, a tribute to… Metellica & Guns 'n Roses
Vorstin, Hilversum
Fairport Convention
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Sam Outlaw
Metropool, Hengelo
Paul de Munnik
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tessa Belinfante
Cafe Stiels, Haarlem
21:00
Bewilder + support
Vera, Groningen
20:30
Broederliefde – Ik Was Al Binnen Clubtour
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Daniel Cane & The Rebellion
Simplon, Groningen
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Zucchero
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Karaokeband Rockzooi
Mystiek Theater, Enschede
LaVendore Rogue
NiXenMeer, Enschede
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Nouveau Vélo
Altstadt, Eindhoven
20:30
Cheetah Chrome & The Knobs
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Azure Hiptronics
Kraaij & Balder, Eindhoven
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:00
Banned From Utopia
N9, Eeklo
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
De Meerpaal, Dronten
20:00
Birth of Joy
Iduna, Drachten
22:00
The New Habit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
St. Tropez
Bibelot, Dordrecht
20:00
NUHR
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Nynke Laverman
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Matt Harlan / Rachel Jones
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Homeboy Sandman
Paard, Den Haag
20:00
Big Brother & The Holding Company
Paard, Den Haag
20:00
Stéphanie Struijk
Theater Dina, Dedemsvaart
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Spant!, Bussum
Parquet Courts
Botanique, Brussel
20:30
Enge Buren - Ruk!
BREStheater, Brielle
20:30
Fiction Plane (UK) + support
Mezz, Breda
20:30
Legends of Rock met Powerslave en Volbeatz
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Petra Berger - Zoektocht naar geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Terzij De Horde + GGU:II
Luxor Live, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Dazzled Sticks
Luxor Live, Arnhem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Posttheater, Arnhem
21:00
SPUUGZAT
Gigant, Apeldoorn
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
22:00
Donnie
Paradiso, Amsterdam
21:00
Rob van Bavel / Sebastiaan van Bavel
Amstelkerk, Amsterdam
21:00
Kid Harlequin / HØUND
Winston, Amsterdam
21:00
Tribute to Michael Jackson (Uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Emancipator Ensemble
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Unthanks
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Volta Meltal Night
Volta, Amsterdam
20:00
Marcellus Johnson
Cinetol, Amsterdam
20:00
Vesuvio Solo / Promise Keeper
De School, Amsterdam
Augustines
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Computers
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jay Brannan
Paradiso, Amsterdam
Turin Brakes
Melkweg, Amsterdam
19:00
Empire of the Sun
Melkweg, Amsterdam
Crying Boys Cafe
Concerto, Amsterdam
Pink Oculus
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Arthur Brown
P60, Amstelveen
21:00
Drive Like Maria
Fluor, Amersfoort
20:00
Diggy Dex
Fluor, Amersfoort
20:30
Ian Siegal
Victorie, Alkmaar