Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
Winston
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Warehouse 22
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Boerderij
Zoetermeer
10:45
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
16:00
De Bosuil
Weert
ACU
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
15:00
RASA
Utrecht
19:30
De Pul
Uden
18:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
21:00
V11
Rotterdam
Club Vie
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:30
BIRD
Rotterdam
Cretopia
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Roepaen
Ottersum
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Kukeleku
Horst
15:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Comm
Groesbeek
19:30
Dynamo
Eindhoven
18:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Iduna
Drachten
Iduna
Drachten
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
16:00
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Het Pompstation
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
18:00
Decadance
Gent
21:00
Café de Brasserie
Emmen
15:00
Theater Dakota
Den Haag
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Mezz
Breda
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
zaterdag 15 oktober 2016
21:00
Felix & Devi
Billie's Bar, Amsterdam
Dune Rats / DZ Deathrays
Winston, Amsterdam
Dua Lipa
Paradiso, Amsterdam
Yann Tiersen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ed Struijlaart
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Black Heart Rebellion
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Janoskians
Melkweg, Amsterdam
17:00
Amsterdam Metalfest
Melkweg, Amsterdam
16:00
Bauer
Concerto, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Meervaart, Amsterdam
O.W.A.P. ADE Special
Warehouse 22, Amsterdam
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
NUHR - Draai eens om
Flint, Amersfoort
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Flint, Amersfoort
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
17:00
Gadja
Café de Pilaren, Alkmaar
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ian Siegal
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Ergens Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 16 oktober 2016
15:00
Bertolf
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
Y&T
Boerderij, Zoetermeer
10:45
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
16:00
Saybia
De Bosuil, Weert
Yak
ACU, Utrecht
Parquet Courts
TivoliVredenburg, Utrecht
White Denim
De Helling, Utrecht
Kim Wilde
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Long Tall Texans
dB's, Utrecht
15:00
Trio Da Kali- Fenomenale hedendaagse griotmuziek uit Mali
RASA, Utrecht
19:30
Rigna Folk
De Pul, Uden
18:00
Tokyo Blade
Little Devil, Tilburg
15:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
21:00
Summer Cannibals
V11, Rotterdam
Broederliefde
Club Vie, Rotterdam
20:00
Stéphanie Struijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Hollandse Kost met o.a. Maaike Ouboter, Eefje De Visser & Lucky Fonz I
Rotown, Rotterdam
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:30
Ntjam Rosie
BIRD, Rotterdam
Stackhouse
Cretopia, Rotterdam
16:00
Bacon Fat Louis
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Scott Matthews
Roepaen, Ottersum
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Skye / Ross
Muziekgieterij, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
15:30
Blues café presents Mojo Man
Vorstin, Hilversum
20:30
Cheetah Chrome & The Knobs
Patronaat, Haarlem
20:30
The Computers + The Road Home
Vera, Groningen
20:00
The Unthanks
De Oosterpoort, Groningen
Life`s Electric
De Comm, Groesbeek
19:30
Apologies, I Have None + Blackout Problems
Dynamo, Eindhoven
18:00
Hollandse Kost Festival Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
15:00
Singer-Songwriter Max Schellekens
PopEi, Eindhoven
19:30
Monkey3
Iduna, Drachten
Fairport Convention
Iduna, Drachten
15:00
Steely Fan
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Seasick Steve
Paard, Den Haag
Birth of Joy
Paard, Den Haag
16:00
Taxidermist
Mezz, Breda
17:00
Yellow Grass
Taverne, Bergen
20:00
Janis Joplin's Original Band Big Brother & The Holding Company
Luxor Live, Arnhem
21:00
Mozes and the Firstborn
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Ian Siegal Band - 25th Anniversary Tour
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Felabration
Paradiso, Amsterdam
PJ Harvey
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
The Low Anthem
Tolhuistuin, Amsterdam
Sam Outlaw
Tolhuistuin, Amsterdam
Less Than Jake
Melkweg, Amsterdam
15:00
Tessa Belinfante
Concerto, Amsterdam
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink
Concertgebouw, Amsterdam
14:00
Halve finales Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
13:30
Peter Beets meets Mathilde Santing - Een ode aan Sarah Vaughan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
Tessa Belinfante
Het Pompstation, Amsterdam
maandag 17 oktober 2016
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
65DaysofStatic
013, Tilburg
Status Quo
013, Tilburg
19:00
Ragnarok (NOR) + Cvinger (SLO) + Mecalimb (NOR)
Little Devil, Tilburg
20:00
Smack!
Patronaat, Haarlem
20:30
Trio Da Kali
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Otis Gibbs
De Spieghel, Groningen
18:00
Negura Bunget
Decadance, Gent
21:00
Yellow Grass
Café de Brasserie, Emmen
15:00
Karsu
Theater Dakota, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
20:00
Seasick Steve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mary J. Blige / Maxwell - The King and Queen of Hearts World Tour
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Quiz'M
Mezz, Breda
Architects
Trix, Antwerpen
Haley Bonar
Paradiso, Amsterdam
22:00
Crocodiles
Paradiso, Amsterdam
Dead Kennedys
Melkweg, Amsterdam
20:00
Scott Matthews
Paradiso, Amsterdam
Marco Borsato / Zucchero
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Skye / Ross
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 18 oktober 2016
The Robert Cray Band
Hedon, Zwolle