Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Todo
Best
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Winston
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:45
Paco Plumtrek
Almelo
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:45
The Jack
Eindhoven
Strand Scheveningen
Scheveningen
JK 't Hoekske
Gierle
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Het Klooster
Woerden
12:30
Baroeg
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Capitole
Gent
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
dB's
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Pul
Uden
20:00
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Annabel
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Grenswerk
Venlo
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Vera
Groningen
20:30
Todo
Best
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Simplon
Groningen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
De Perifeer
Deventer
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Altstadt
Eindhoven
Corneel
Lelystad
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vorstin
Hilversum
Little Devil
Tilburg
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:15
Stroomhuis
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
12:00
Pllek
Amsterdam
13:15
De Flux
Zaandam
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
15:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Timboektoe
Velsen-Noord
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Witte Kerk
Amsterdam
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
16:00
Roepaen
Ottersum
17:00
The Saint
Eindhoven
17:00
The Saint
Eindhoven
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:30
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
VOC-schip Batavia
Lelystad
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Mezz
Breda
21:00
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
vrijdag 08 september 2017
20:30
Karmakanic / The Tangent
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Dead Head
Hedon, Zwolle
20:30
Acid Baby Jesus
Cinetol, Amsterdam
20:30
Dylan LeBlanc
Roepaen, Ottersum
20:30
Goddammit Mike
Todo, Best
20:30
Pandae / Tim Dawn
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Amsterdamse Popprijs: Voorronde I
Winston, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Rietveld Theater, Delft
20:45
The Brothers Honeywell
Paco Plumtrek, Almelo
21:00
CFM / Doug Tuttle
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
The Hubschrauber + Jellephant & the Phantoms
Luxor Live, Arnhem
21:00
God Dethroned
Manifesto, Hoorn
21:00
Alkerdeel
Little Devil, Tilburg
21:00
Amsterdam Klezmer Band + Söndörgő
Grounds, Rotterdam
21:00
Lemon
Stathe, Utrecht
21:00
Vera van der Poel
Hedon, Zwolle
23:00
Dj Slowpoke / Dr. Lektroluv / Mason
Doornroosje, Nijmegen
23:45
Purpendicular
The Jack, Eindhoven
zaterdag 09 september 2017
Doe Maar
Strand Scheveningen, Scheveningen
Supersuckers
JK 't Hoekske, Gierle
Ruben Hoeke Band
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Het Klooster, Woerden
12:30
Baroeg Open Air
Baroeg, Rotterdam
Rolling Blackouts C.F.
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
PopMonument
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Mala Rodriguez
Melkweg, Amsterdam
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Courtney Marie Andrews
Paradiso, Amsterdam
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
La Traviata
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Undeclinable Ambuscade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Herman Frank
De Bosuil, Weert
20:00
Tori Amos
Capitole, Gent
Nena
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
Afrojack - No Place Like Home
Ahoy, Rotterdam
20:00
Voltage (album release show)
Effenaar, Eindhoven
Shining (Noorwegen)
Merleyn, Nijmegen
20:00
Club 3voor12 #50
Paard, Den Haag
20:00
Decoded Feedback / Root 4
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Arms And Sleepers / Sun Glitters
Patronaat, Haarlem
20:00
High Voltage
De Pul, Uden
20:00
Symbiosis
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
K.A.R.D.
Annabel, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Atari Teenage Riot
De Helling, Utrecht
20:15
Slapstick
Cultura, Ede
20:15
Def Americans Johnny Cash Memorial 2017
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Stahlzeit
Grenswerk, Venlo
20:30
Dylan LeBlanc
EKKO, Utrecht
20:30
Thomas Oliver
Luxor Live, Arnhem
20:30
CFM
Vera, Groningen
20:30
Lekker Belangrijk
Todo, Best
20:30
TapHarHeeJL
Podium 't Beest, Goes
20:30
Bootleg Rascal
Simplon, Groningen
20:30
Pete Rock & CL Smooth in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Rietveld Theater, Delft
20:30
Warm Stranger
De Perifeer, Deventer
20:30
McHaren
Groene Engel, Oss
21:00
Chayah
Altstadt, Eindhoven
Frontstreet
Corneel, Lelystad
De Staat
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Infloyd
Vorstin, Hilversum
21:00
Toni Macaroni & The Swinging Devils
Vorstin, Hilversum
Pene Corrida
Little Devil, Tilburg
21:00
Haunt Hound
Stathe, Utrecht
21:00
Uncle Harry + Royal Thieves
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Milky Way Gas Station CD-presentatie
Patronaat, Haarlem
22:00
LIVE: Stardusters
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:15
Bare Hands / Karel Anker en de Joden / London Bullet / Stranded
Stroomhuis, Eindhoven
zondag 10 september 2017
Neil Diamond
Ziggo Dome, Amsterdam
12:00
Sterrenstof Festival
Pllek, Amsterdam
13:15
Togo All Stars
De Flux, Zaandam
15:00
Unreal City
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
15:00
Toxik
Little Devil, Tilburg
15:00
Thomas Oliver / Tom James
Timboektoe, Velsen-Noord
15:00
Emma van Dooren
PopEi, Eindhoven
15:00
Joey Cape
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Gabbi Lieve van Waveren / Vera van der Poel
Witte Kerk, Amsterdam
15:30
Linde Nijland en Bert Ridderbos
De Kleine Waarheid, Zaandam
16:00
King of the World
Roepaen, Ottersum
17:00
The Burning Stash
The Saint, Eindhoven
17:00
James Intveld
The Saint, Eindhoven
18:00
The Blue Mask
Den Heilige Cornelius, Roermond
19:30
Supersuckers
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Bootleg Rascal
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Kovacs
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Ryan McMullan
Tolhuistuin, Amsterdam
Tami Neilson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rooie Waas
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Matisyahu
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Matteau
Patronaat, Haarlem
20:00
Meezing Mozart
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Christopher Paul Stelling
VOC-schip Batavia, Lelystad
20:00
Maggie Brown
Gigant, Apeldoorn
20:30
Thomas Oliver
Mezz, Breda
21:00
Luther Vandross
Paradiso, Amsterdam
San Cisco
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Morrissey & Marshall
Hedon, Zwolle