PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -770
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 12 okt
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
People's Place
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
1
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
1
Theater de Griffioen
Amstelveen
do 13 okt
20:00
Hedon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Munttheater
Weert
19:30
De Bosuil
Weert
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Joriskerk
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
1
Werftheater
Utrecht
21:00
Hofman Café
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
17:30
Molen De Ster
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:15
De Helling
Utrecht
De Velinx
Tongeren
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
21:00
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
15
1
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
V11
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
1
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. De Steiger
Menen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
De Kreun
Kortrijk
1
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Vorstin
Hilversum
2
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
Metropool
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
4
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
2
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Capitole
Gent
1
Theater Concordia
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
1
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Paard
Den Haag
1
Mezz
Breda
1
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Waalse Kerk
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1

woensdag 12 oktober 2016

20:00
Steel Panther Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Ray Bonneville Luxor Live, Arnhem
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NUHR Meervaart, Amsterdam
Foto Emeli Sandé
Emeli Sandé People's Place, Amsterdam
1
19:30
Mykki Blanco Melkweg, Amsterdam
Foto Klangstof
Klangstof Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
1
21:00
Big Brother & The Holding Company North Sea Jazz Club, Amsterdam
Foto Seasick Steve
Seasick Steve Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Fiction Plane Paradiso, Amsterdam
1
1
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater de Griffioen, Amstelveen

donderdag 13 oktober 2016

20:00
Diggy Dex Hedon, Zwolle
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Welkom bij de Fresku Show Het Klooster, Woerden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Munttheater, Weert
19:30
Janis Joplin's Big Brother & The Holding Company De Bosuil, Weert
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach Junushoff Theater, Wageningen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater De Leest, Waalwijk
20:00
The Kik Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Jazzpodium Waterweg Presents: Chris Jagger Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Sam Outlaw Joriskerk, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Schalm, Veldhoven
1
Daniël Arends - De Afterparty Werftheater, Utrecht
21:00
Popronde Utrecht Hofman Café, Utrecht
20:00
Popronde Utrecht EKKO, Utrecht
17:30
De Popronde met Hans Hannemann en Jasper Schalks Molen De Ster, Utrecht
19:45
Soja TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:15
Fiction Plane De Helling, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business De Velinx, Tongeren
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Vreemde Kostgangers Theaters Tilburg, Tilburg
21:00
Live: Suns of Thyme Cul de Sac, Tilburg
Foto Steel Panther
Steel Panther 013, Tilburg
15
1
Joep Onderdelinden - Taart! De Meenthe, Steenwijk
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Sneek, Sneek
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kid Harlequin V11, Rotterdam
20:30
DMC BIRD, Rotterdam
Foto Augustines
Augustines Rotown, Rotterdam
1
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts Theater de Bussel, Oosterhout
Paul de Munnik Stadstheater de Bond, Oldenzaal
23:00
Anil Aras / Buurman & Buurman / Fowlk / Sidney Charles / Wouter S Doornroosje, Nijmegen
23:00
Annabel / DJ Joenis / Lucash / Opivm / Sadclaw Merleyn, Nijmegen
Foto Dark Funeral
Dark Funeral Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Ergens Anders Schouwburg Ogterop, Meppel
LaVendore Rogue C.C. De Steiger, Menen
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
The Robert Cray Band Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Monomyth Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Warhaus
Warhaus De Kreun, Kortrijk
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Trinity- Desert Rain theatertour Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
NUHR Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Clever Sessions Duycker, Hoofddorp
20:00
JOANovARC (UK) Take Off Session Duycker, Hoofddorp
20:00
Earth, Wind & Fire ft Al Mckay De Vorstin, Hilversum
2
Fairport Convention G.C. De Wildeman, Herent
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct Metropool, Hengelo
Ton Kas - JABROER Theater 't Speelhuis, Helmond
Sabrina Starke Cacaofabriek, Helmond
20:30
Stick Men Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Pete Lincoln Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
The Sweet Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
De Kift / Rats on Rafts Patronaat, Haarlem
Foto Sonata Arctica
Sonata Arctica Patronaat, Haarlem
4
Patrick Laureij - Dekking Hoog Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Tineke Postma Quartet feat. Frederik Koster De Oosterpoort, Groningen
Foto Mozes and the Firstborn + Robbing Millions
Mozes and the Firstborn + Robbing Millions Vera, Groningen
2
21:00
Death Alley PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Foto Bryan Ferry
Bryan Ferry Capitole, Gent
1
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Concordia, Enschede
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Philippe Geubels Parktheater, Eindhoven
20:30
Reggae Sundance presents: Eek-A-Mouse Effenaar, Eindhoven
20:00
Kim Wilde Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ian Siegal - The Twentyfive Tour Bibelot, Dordrecht
Foto Theo Maassen
Theo Maassen Diligentia, Den Haag
1
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love Zuiderstrandtheater, Den Haag
Foto The Great Communicators
The Great Communicators Paard, Den Haag
1
Foto Danny Vera
Danny Vera Mezz, Breda
1
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Margriet Sjoerdsma De Maagd, Bergen op Zoom
Izaline Calister - Latin Diva Theater De Kolk, Assen
20:30
Izaline Calister - Latin Diva De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
St. Tropez Luxor Live, Arnhem
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Orpheus, Apeldoorn
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment De Kleine Komedie, Amsterdam
17:00
Pitou Concerto, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground Volta, Amsterdam
67 Melkweg, Amsterdam
20:00
Bauer (NL) Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Sunday Sun Waalse Kerk, Amsterdam
Foto Sick Of It All
Sick Of It All Melkweg, Amsterdam
1
Pagina -770