Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
22:15
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stathe
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Depot
Leuven
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Vera
Groningen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
19:45
Hedon
Zwolle
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
BIRD
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Oosterpoort
Groningen
21:30
So What!
Gouda
zondag 10 september 2017
20:00
Matisyahu
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 11 september 2017
19:00
American Head Charge
Little Devil, Tilburg
20:30
Prey Drive + Mountains To Move
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Michael McDermott
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Ton Kas - Kakmaker
Theater PePijn, Den Haag
LCD Soundsystem
Paradiso, Amsterdam
20:00
Diana Krall
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Joey Cape
Melkweg, Amsterdam
20:00
Erwin van Ligten / Helen Botman & Peter van Vleuten / Kim de Boer / Lo
Podium Victorie, Alkmaar
dinsdag 12 september 2017
20:00
Cosmonauts
Patronaat, Haarlem
20:30
Ton Kas - Kakmaker
Theater PePijn, Den Haag
22:15
Girlpool
Paradiso, Amsterdam
Mike LeDonne & Martien Oster Quartet
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Paul Kelly
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Amsterdamse Popprijs: Voorronde II
Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
20:00
Pete Rock & CL Smooth
Tolhuistuin, Amsterdam
Christopher Paul Stelling
Sugar Factory, Amsterdam
LCD Soundsystem
Paradiso, Amsterdam
20:00
Diana Krall
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 13 september 2017
20:30
Tom Browne
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Stathe Sessie: Backgammon
Stathe, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Michael McDermott
TivoliVredenburg, Utrecht
Mike & The Mechanics
Het Depot, Leuven
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
Dirty Fences + Blood Sport
Vera, Groningen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parktheater, Eindhoven
21:00
Danny Guinan
Burgerweeshuis, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Amsterdamse Popprijs: Voorronde III
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Fink
Q-Factory, Amsterdam
Tori Amos
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tom McRae
Vondelkerk, Amsterdam
donderdag 14 september 2017
20:30
The Pineapple Thief ft Gavin Harrison
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Junushoff Theater, Wageningen
The Harpoonist & the Axe Murderer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Gui Boratto / Pitto / Tinlicker
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Benefietshow Sam Jones: Crying Boys Cafe / Jeangu Macrooy / Luwten
EKKO, Utrecht
Tori Amos
TivoliVredenburg, Utrecht
Tom McRae
TivoliVredenburg, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Bussel, Oosterhout
22:00
JAGD / Kimonomandem / Korfbal / Popronde
Merleyn, Nijmegen
Fata Boom / Soultrash / Tusky
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Lee 'Scratch' Perry / Mad Professor
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Vallenfyre
Gebr. De Nobel, Leiden
Trijntje Oosterhuis
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Memoriam
Vorstin, Hilversum
21:00
The Murlocs
Vera, Groningen
20:00
Chris Pureka
Podium 't Beest, Goes
20:00
Christopher Paul Stelling
Burgerweeshuis, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater PePijn, Den Haag
Sass Jordan
Paard, Den Haag
Sparks
Paard, Den Haag
20:00
Raime
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Zonder verdoving
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Saga / Thelonious Martin
Paradiso, Amsterdam
Endless Boogie
Paradiso, Amsterdam
20:00
SWMRS
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Thomas Oliver
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Coyote House / Lola / Monkey Sandwich
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Dispatch
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mike & The Mechanics
Melkweg, Amsterdam
20:00
Live Demo Panel
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Faith: A Tribute to George Michael
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 15 september 2017
21:00
Ruben Hoeke
Hedon, Zwolle
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Hedon, Zwolle
Ellen ten Damme
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Horst, Venhorst
20:15
Dead By April
De Helling, Utrecht
Togo All Stars
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Koblenz
Stathe, Utrecht
22:00
Airforce (UK)
Little Devil, Tilburg
20:00
Psycho Mind Festival
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Ayreon
013, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Psycho Mind Festival
013, Tilburg
21:00
Groove Department
Het Bolwerk, Sneek
23:00
Sebastian Floris - A Gentleman's Agreement
BIRD, Rotterdam
21:00
Nite Jewel
V11, Rotterdam
20:30
Willow Mae
Grounds, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Zonder verdoving
Perron-3, Rosmalen
22:00
Jolan / Lucash / Ordure / Roscovitsch
Merleyn, Nijmegen
Kvelertak
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Seniors At The Disco
Doornroosje, Nijmegen
The Black Angels
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Christopher Paul Stelling
Podium Asteriks, Leeuwarden
16:00
Neushoorn Openingsfestival
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Rats On Rafts/De Kift
Vorstin, Hilversum
20:00
To Kill A King
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
Whisky & Music
Metropool, Hengelo
20:30
Memoriam
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Edwin Evers Band
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tom McRae
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Blink-0182 / Drunken Dolly
So What!, Gouda