PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -770
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 10 sep
12:00
Pllek
Amsterdam
13:15
De Flux
Zaandam
15:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Timboektoe
Velsen-Noord
15:00
Witte Kerk
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
16:00
Roepaen
Ottersum
17:00
The Saint
Eindhoven
17:00
The Saint
Eindhoven
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:30
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
VOC-schip Batavia
Lelystad
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Mezz
Breda
Bitterzoet
Amsterdam
1
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
VOC-schip Batavia
Lelystad
ma 11 sep
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
1
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 12 sep
Sugar Factory
Amsterdam
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
1
20:30
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
wo 13 sep
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Vondelkerk
Amsterdam
1
Het Depot
Leuven
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Stathe
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Vera
Groningen
do 14 sep
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
6
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Paard
Den Haag
1
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
3
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 15 sep
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
013
Tilburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag

zondag 10 september 2017

12:00
Sterrenstof Festival Pllek, Amsterdam
13:15
Togo All Stars De Flux, Zaandam
15:00
Toxik Little Devil, Tilburg
15:00
Thomas Oliver / Tom James Timboektoe, Velsen-Noord
15:00
Gabbi Lieve van Waveren / Vera van der Poel Witte Kerk, Amsterdam
15:00
Emma van Dooren PopEi, Eindhoven
15:00
Unreal City 't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
15:00
Joey Cape Het Bolwerk, Sneek
15:30
Linde Nijland en Bert Ridderbos De Kleine Waarheid, Zaandam
16:00
King of the World Roepaen, Ottersum
17:00
The Burning Stash The Saint, Eindhoven
17:00
James Intveld The Saint, Eindhoven
18:00
The Blue Mask Den Heilige Cornelius, Roermond
19:30
Supersuckers Doornroosje, Nijmegen
19:30
Bootleg Rascal Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Meezing Mozart Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Rooie Waas Poppodium Volt, Sittard
20:00
Ryan McMullan Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Tami Neilson
Tami Neilson Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Maggie Brown Gigant, Apeldoorn
20:00
Matteau Patronaat, Haarlem
20:00
Matisyahu Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Christopher Paul Stelling VOC-schip Batavia, Lelystad
20:00
Kovacs Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Thomas Oliver Mezz, Breda
Foto San Cisco
San Cisco Bitterzoet, Amsterdam
1
21:00
Morrissey & Marshall Hedon, Zwolle
21:00
Luther Vandross Paradiso, Amsterdam
21:30
Christopher Paul Stelling VOC-schip Batavia, Lelystad

maandag 11 september 2017

19:00
American Head Charge Little Devil, Tilburg
19:30
Joey Cape Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Diana Krall Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Erwin van Ligten / Helen Botman & Peter van Vleuten / Kim de Boer / Lo Podium Victorie, Alkmaar
20:00
LCD Soundsystem Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Prey Drive + Mountains To Move Poppodium Volt, Sittard
20:30
Ton Kas - Kakmaker Theater PePijn, Den Haag
1
21:00
Michael McDermott Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 12 september 2017

Foto Christopher Paul Stelling
Christopher Paul Stelling Sugar Factory, Amsterdam
1
20:00
Pete Rock & CL Smooth Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Cosmonauts Patronaat, Haarlem
20:00
LCD Soundsystem Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Diana Krall Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Ton Kas - Kakmaker Theater PePijn, Den Haag
1
20:30
Amsterdamse Popprijs: Voorronde II Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
Mike LeDonne & Martien Oster Quartet North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Paul Kelly Bitterzoet, Amsterdam
22:15
Girlpool Paradiso, Amsterdam

woensdag 13 september 2017

Guido Weijers - Oudejaarsconference Posthuis Theater, Heerenveen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn Theater Bouwkunde, Deventer
Foto Tom McRae
Tom McRae Vondelkerk, Amsterdam
1
Foto Mike & The Mechanics
Mike & The Mechanics Het Depot, Leuven
1
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guus Meeuwis / Monkey Sandwich Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Fink Q-Factory, Amsterdam
20:00
Tori Amos Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
1
20:00
Michael McDermott TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Parktheater, Eindhoven
20:30
Tom Browne Boerderij, Zoetermeer
20:30
Amsterdamse Popprijs: Voorronde III Q-Factory, Amsterdam
20:30
Stathe Sessie: Backgammon Stathe, Utrecht
21:00
Danny Guinan Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Dirty Fences + Blood Sport Vera, Groningen

donderdag 14 september 2017

Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Fata Boom / Soultrash / Tusky
Fata Boom / Soultrash / Tusky Doornroosje, Nijmegen
1
19:00
Mike & The Mechanics Melkweg, Amsterdam
19:30
Coyote House / Lola / Monkey Sandwich Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Dispatch Melkweg, Amsterdam
Foto Sparks
Sparks Paard, Den Haag
6
19:30
Vallenfyre Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Tom McRae
Tom McRae TivoliVredenburg, Utrecht
1
19:45
Tori Amos TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
SWMRS Bitterzoet, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Benefietshow Sam Jones: Crying Boys Cafe / Jeangu Macrooy / Luwten EKKO, Utrecht
20:00
Chris Pureka Podium 't Beest, Goes
20:00
Raime Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Live Demo Panel Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Guus Meeuwis / Monkey Sandwich Gebouw T, Bergen op Zoom
1
20:00
Thomas Oliver Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Sass Jordan
Sass Jordan Paard, Den Haag
1
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater PePijn, Den Haag
20:00
Zonder verdoving Het Postkantoor, Bovenkarspel
Foto Endless Boogie
Endless Boogie Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Lee 'Scratch' Perry / Mad Professor Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Christopher Paul Stelling Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Gui Boratto / Pitto / Tinlicker TivoliVredenburg, Utrecht
Foto The Pineapple Thief ft Gavin Harrison
The Pineapple Thief ft Gavin Harrison Boerderij, Zoetermeer
3
20:30
Memoriam De Vorstin, Hilversum
20:30
Faith: A Tribute to George Michael Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
The Harpoonist & the Axe Murderer TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Murlocs Vera, Groningen
Saga / Thelonious Martin Paradiso, Amsterdam
22:00
JAGD / Kimonomandem / Korfbal / Popronde Merleyn, Nijmegen

vrijdag 15 september 2017

Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theaters Tilburg, Tilburg
Ton Kas - Kakmaker Theater Walhalla, Rotterdam
Psycho Mind Festival 013, Tilburg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater PePijn, Den Haag
Pagina -770