PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -770
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 12 okt
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
do 13 okt
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Waalse Kerk
Amsterdam
De Velinx
Tongeren
Theater Sneek
Sneek
Theater De Kolk
Assen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Werftheater
Utrecht
G.C. De Wildeman
Herent
Theater de Bussel
Oosterhout
De Meenthe
Steenwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater Aan de Slinger
Houten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater Concordia
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
17:00
Concerto
Amsterdam
17:30
Molen De Ster
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
De Bosuil
Weert
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
3
Mezz
Breda
1
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Vorstin
Hilversum
2
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
V11
Rotterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
De Kreun
Kortrijk
1
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Metropool
Hengelo
Capitole
Gent
1
Doornroosje
Nijmegen
1
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
4
2
20:00
Huistheater De Steenakker
Haps
Paard
Den Haag
1
013
Tilburg
15
1
20:00
Joriskerk
Venlo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Patronaat
Haarlem
4
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Huistheater De Steenakker
Haps
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
1
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
BIRD
Rotterdam
Vera
Groningen
2
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Hofman Café
Utrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem

woensdag 12 oktober 2016

21:00
Ray Bonneville Luxor Live, Arnhem
21:30
An Pierlé Vera, Groningen
22:00
Jay Brannan Merleyn, Nijmegen
22:00
Quantum Trio BIRD, Rotterdam

donderdag 13 oktober 2016

Paul de Munnik Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love Zuiderstrandtheater, Den Haag
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Theater de Griffioen, Amstelveen
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theaters Tilburg, Tilburg
Ton Kas - JABROER Theater 't Speelhuis, Helmond
Sunday Sun Waalse Kerk, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business De Velinx, Tongeren
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Sneek, Sneek
Izaline Calister - Latin Diva Theater De Kolk, Assen
Minou Bosua - Minoux Theater Hof 88, Almelo
Wilfried de Jong & Bruut! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - De Afterparty Werftheater, Utrecht
Fairport Convention G.C. De Wildeman, Herent
Marc-Marie Huijbregts Theater de Bussel, Oosterhout
Joep Onderdelinden - Taart! De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Muziekcentrum Enschede, Enschede
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Laureij - Dekking Hoog Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Concordia, Enschede
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater De Leest, Waalwijk
Clifton Braam - De Eerste Keer Schouwburg Almere, Almere
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Ergens Anders Schouwburg Ogterop, Meppel
17:00
Pitou Concerto, Amsterdam
17:30
De Popronde met Hans Hannemann en Jasper Schalks Molen De Ster, Utrecht
Foto Sick Of It All
Sick Of It All Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Monomyth Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Obie Trice Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Janis Joplin's Big Brother & The Holding Company De Bosuil, Weert
19:45
Soja TivoliVredenburg, Utrecht
3
Foto Danny Vera
Danny Vera Mezz, Breda
1
20:00
Diggy Dex Hedon, Zwolle
20:00
Clever Sessions Duycker, Hoofddorp
20:00
Earth, Wind & Fire ft Al Mckay De Vorstin, Hilversum
2
Foto Augustines
Augustines Rotown, Rotterdam
1
20:00
The Kik Theater De Leest, Waalwijk
Sabrina Starke Cacaofabriek, Helmond
20:00
Ian Siegal - The Twentyfive Tour Bibelot, Dordrecht
20:00
Kid Harlequin V11, Rotterdam
20:00
Popronde Utrecht EKKO, Utrecht
20:00
The Robert Cray Band Muziekgieterij, Maastricht
Foto Warhaus
Warhaus De Kreun, Kortrijk
1
LaVendore Rogue C.C. De Steiger, Menen
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct Metropool, Hengelo
Foto Bryan Ferry
Bryan Ferry Capitole, Gent
1
Foto Dark Funeral
Dark Funeral Doornroosje, Nijmegen
1
67 Melkweg, Amsterdam
20:00
Kim Wilde Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Protection Patrol Pinkerton Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Postma Quartet feat. Frederik Koster De Oosterpoort, Groningen
20:00
NUHR Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Philippe Geubels Parktheater, Eindhoven
Foto White Lies
White Lies Paradiso, Amsterdam
4
2
20:00
The Sweet Huistheater De Steenakker, Haps
Foto The Great Communicators
The Great Communicators Paard, Den Haag
1
Foto Steel Panther
Steel Panther 013, Tilburg
15
1
20:00
Sam Outlaw Joriskerk, Venlo
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Orpheus, Apeldoorn
Foto Sonata Arctica
Sonata Arctica Patronaat, Haarlem
4
20:00
De Kift / Rats on Rafts Patronaat, Haarlem
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
JOANovARC (UK) Take Off Session Duycker, Hoofddorp
20:00
Brand / Room for Elephants / The Wildcats P60, Amstelveen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Rosenberg Trio - Familia Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bauer (NL) Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:15
Trinity- Desert Rain theatertour Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Foto Theo Maassen
Theo Maassen Diligentia, Den Haag
1
20:15
Vreemde Kostgangers Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Pete Lincoln Huistheater De Steenakker, Haps
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Schalm, Veldhoven
1
20:15
Welkom bij de Fresku Show Het Klooster, Woerden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Munttheater, Weert
20:15
Fiction Plane De Helling, Utrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Volta's Local Playground Volta, Amsterdam
20:30
Stick Men Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Reggae Sundance presents: Eek-A-Mouse Effenaar, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Enge Buren - Ruk! Den heuvel, Alphen
20:30
Izaline Calister - Latin Diva De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Margriet Sjoerdsma De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:30
DMC BIRD, Rotterdam
Foto Mozes and the Firstborn + Robbing Millions
Mozes and the Firstborn + Robbing Millions Vera, Groningen
2
21:00
Jazzpodium Waterweg Presents: Chris Jagger Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Live: Suns of Thyme Cul de Sac, Tilburg
21:00
Popronde Utrecht Hofman Café, Utrecht
21:00
St. Tropez Luxor Live, Arnhem
Pagina -770