Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
17:00
Concerto
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
P60
Amstelveen
't Nonnetje
Amersfoort
De School
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Victorie
Alkmaar
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ACU
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Spieghel
Groningen
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Taverne
Bergen
21:30
Hofman
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Het Sieraad
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
De Flux
Zaandam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Spil
Roeselare
Theater Idea
Soest
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Stoep
Spijkenisse
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Neushoorn
Leeuwarden
C.C. Stroud
Putten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
Evenementenhal Gorinchem
Gorinchem
Fransche School Culemborg
Culemborg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
13:30
Schouwburg Lochem
Lochem
17:00
Concerto
Amsterdam
19:15
Dynamo
Eindhoven
19:30
Martinikerk
Groningen
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Mezz
Breda
donderdag 20 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Purmaryn, Purmerend
17:00
Krankland
Concerto, Amsterdam
18:30
Rufus
Melkweg, Amsterdam
Skepta
Melkweg, Amsterdam
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
Philippe Geubels
Wilminktheater, Enschede
20:00
Eriksson Delcroix
Gebr. De Nobel, Leiden
Leaves Eyes
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Henrik Freischlader Trio
Metropool, Hengelo
The Robert Cray Band
Paradiso, Amsterdam
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Indian Askin
Patronaat, Haarlem
20:00
Matt Andersen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jimmy LaFave
Paard, Den Haag
20:00
Popschool jam olv Jeroen Booy / Ruben Hoeke
De Flux, Zaandam
20:00
Jamie Lidell
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
STUFF.
Paard, Den Haag
20:00
ADE: PRSPCT presents The Hard Way
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Discohen
Patronaat, Haarlem
20:00
Negura Bunget
Simplon, Groningen
20:00
Cali P
P60, Amstelveen
Yellow Grass
't Nonnetje, Amersfoort
Cocaine Piss
De School, Amsterdam
20:00
Den Sorte Skole (ADE)
Paradiso, Amsterdam
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
NUHR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Helen Botman
Het Huis Verloren, Hoorn
20:15
Cor Bakker / Fay Claassen / Ivo Janssen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater Hof 88, Almelo
Fu Manchu + support + Eindhoven Rockcity DJ-team
Effenaar, Eindhoven
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater Sneek, Sneek
20:15
Barb Wire Dolls
De Helling, Utrecht
20:15
The Great Communicators
Luxor Live, Arnhem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
Douwe Bob
Victorie, Alkmaar
20:30
Dope D.O.D.
Luxor Live, Arnhem
20:30
Emil Landman
EKKO, Utrecht
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Chassé Theater, Breda
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eerie Wanda
ACU, Utrecht
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Birth of Joy
Cul de Sac, Tilburg
21:00
The Mahones
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
It It Anita / The K.
V11, Rotterdam
21:00
TakeRoot presents: Amanda Pearcy
De Spieghel, Groningen
21:00
Lance Canales
Statenzaal, Zwolle
21:00
Banned From Utopia (plays Zappa)
De Bosuil, Weert
21:00
Lance Canales
Statenzaal, Zwolle
21:00
Sam & Julia
Taverne, Bergen
21:30
Hofman Live: Sailing to Suez + She Makes War (UK)
Hofman, Utrecht
22:00
Ed Struijlaart
Merleyn, Nijmegen
22:00
Slim Cessna's Auto Club
Vera, Groningen
22:00
Nicky Romero
Melkweg, Amsterdam
22:00
Teebs
Paradiso, Amsterdam
22:00
Fedde le Grand - Darklight Sessions @ ADE
Het Sieraad, Amsterdam
23:00
SONIC BOOM x THE ENDS
Melkweg, Amsterdam
23:00
Sander van Doorn ADE Special
Melkweg, Amsterdam
23:45
Fat Kids Cake
Tolhuistuin, Amsterdam
vrijdag 21 oktober 2016
Fleddy Melculy / Flip en de Noormannen
De Flux, Zaandam
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
Maaike Ouboter
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Clifton Braam - De Eerste Keer
Meervaart, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Amsterdam Dance Event
Tolhuistuin, Amsterdam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
Stackhouse
Evenementenhal Gorinchem, Gorinchem
André Manuel - De Onzen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Schattelijn, Geertruidenberg
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Lochem, Lochem
17:00
Sofie Letitre
Concerto, Amsterdam
19:15
Monolord + Limb + Bark + Zaum + Earthship
Dynamo, Eindhoven
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Martinikerk, Groningen
Symphonic Metal Nights Part II ft. Tarja Turunen
Patronaat, Haarlem
Noisia
Melkweg, Amsterdam
Gallowstreet
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
The Kills
Paradiso, Amsterdam
Fun Lovin' Criminals
TivoliVredenburg, Utrecht
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
20:00
Diggy Dex
Mezz, Breda