Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
21:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
De Kreun
Kortrijk
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Corneel
Lelystad
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Het Depot
Leuven
Koningshof
Maassluis
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
00:00
DeMess
Naarden
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:15
Café Trianon
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Lux
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
The Lane
Oostburg
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:30
V11
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
POING
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
00:00
Markant Uden
Uden
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
De Nijverheid
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
EKKO
Utrecht
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Basiliek
Veenendaal
21:30
CHV Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
19:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
18:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 28 februari 2020
21:30
Amsterdam Klezmer Band
Vera, Groningen
20:15
Nits
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Anger Machine / Black Rabbit / Mudhead / My Own Words
LOLA050, Groningen
Dotan
De Oosterpoort, Groningen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dutch Eagles
Theater de Kappen, Haaksbergen
21:00
Menasa
Patronaat, Haarlem
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Eric Vloeimans
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:45
Jimmy Rosenberg Trio
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Handsome Poets
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Axelle Red
C.C. De Steenoven, Herzele
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Het Zesde Metaal
De Kreun, Kortrijk
Albumrelease Electric Hollers
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Vreemde Kostgangers
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De Likt
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Eric Bell (Thin Lizzy)
Corneel, Lelystad
20:15
Ruth Jacott
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Grote Prijs van Leusden voorronde 1
Fort33, Leusden
20:00
Raymond van het Groenewoud
Het Depot, Leuven
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Koningshof, Maassluis
20:00
The Bootleg Beatles
Muziekgieterij, Maastricht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
DeMess, Naarden
22:00
The Homesick
Merleyn, Nijmegen
21:15
Back to Blondie
Café Trianon, Nijmegen
20:30
New Cool Collective
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Lux, Nijmegen
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Duel
The Lane, Oostburg
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Hunkert
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
TAGO - Korean Drum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:30
FFOOSS
V11, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Cry / Wally A$M
POING, Rotterdam
20:00
Ntjam Rosie
BIRD, Rotterdam
Weval
Maassilo, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Snelle & Noorderlicht
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Idea, Soest
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nederpop All Stars
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agnietenhof, Tiel
The Last Internationale
013, Tilburg
00:00
Mart Hillen In Concert
Theaterkerk Hemels, Twisk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
21:00
Burger, Beers & Bands: Nu We D'r Toch Zijn
Hofman, Utrecht
20:30
Canshaker Pi
De Nijverheid, Utrecht
20:30
Amigo The Devil
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Oum
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Ruben Annink
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Maan
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Lövestad (2,5 hour concert)
EKKO, Utrecht
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
20:00
Stef Bos - Tijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Testament - Lennaert Nijgh 75 jaar
De Basiliek, Veenendaal
21:30
Vinyl Avond
CHV Noordkade, Veghel
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Bokoedro / brunzyn / Dentalhon / Gotu Jim
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Leest, Waalwijk
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Zaantheater, Zaandam
20:30
Leif de Leeuw Cd Presentatie
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Van Dik Hout
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tricklebolt
Hedon, Zwolle
20:00
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 29 februari 2020
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
19:15
Johannette Zomer
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
18:30
Boundless
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Queen The Music
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Kik
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Velvet Joe & The Bluegrass Diamonds
Paco Plumtrek, Almelo
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Berhana
Paradiso, Amsterdam