Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
La Madeleine
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
19:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater De Veste
Delft
21:30
Diligentia
Den Haag
Perscentrum Nieuwspoort
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bibelot
Dordrecht
Iduna
Drachten
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Effenaar
Eindhoven
19:15
Dynamo
Eindhoven
21:00
ATLAS Theater
Emmen
19:30
ATLAS Theater
Emmen
21:30
De Kleine Willem
Enschede
21:30
Wilminktheater
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
19:30
De Kleine Willem
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
Vooruit
Gent
Handelsbeurs
Gent
21:00
Podium 't Beest
Goes
So What!
Gouda
20:00
So What!
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:45
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Studio 21
Hilversum
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
Zik Zak
Ittre
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Schouwburg Lochem
Lochem
19:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Complex
Maastricht
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
15:30
Livestream
Online
C.C. De Grote Post
Oostende
20:00
Groene Engel
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
De Domijnen
Sittard
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:30
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
21:30
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Scala Theater
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
vrijdag 27 november 2020
Ezhel
La Madeleine, Brussel
Ane Brun
Botanique, Brussel
20:00
Okamy
Botanique, Brussel
19:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
14:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
21:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Diligentia, Den Haag
James Bond
Perscentrum Nieuwspoort, Den Haag
19:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Diligentia, Den Haag
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erwin Java / Sean Webster
Bibelot, Dordrecht
Esther de Jong / YVI
Iduna, Drachten
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Agora Theater Druten, Druten
20:30
The Hiphop Sessions: Soultrash
Effenaar, Eindhoven
19:15
Popronde Pre Party: Mt. Atlas + Het Universumpje
Dynamo, Eindhoven
21:00
3J'S - Het Beest Uitgekleed
ATLAS Theater, Emmen
19:30
3J'S - Het Beest Uitgekleed
ATLAS Theater, Emmen
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Wilminktheater, Enschede
Henrik Freischlader Band
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
19:00
Charly Luske - The story of George Michael
Wilminktheater, Enschede
Salvador Sobral
Vooruit, Gent
Kosmo Sound
Handelsbeurs, Gent
21:00
Teus Nobel
Podium 't Beest, Goes
Nick Cave Tribute Band
So What!, Gouda
20:00
Dossier Boombap
So What!, Gouda
Fleurine & Boys from Brazil - Brazilian Dream
De Oosterpoort, Groningen
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
De Kift
Vera, Groningen
Yuf Willie
Simplon, Groningen
De Kift
Vera, Groningen
20:15
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
de Sp aties / Sociale Onrust
Patronaat, Haarlem
S10
Patronaat, Haarlem
Iris Hond
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:30
Dennis van Aarssen - That's life
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
Dennis van Aarssen - That's life
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kraantje Pappie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
The Preacher Men- Live at the Bimhuis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:45
Mooon
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Nick Gusman
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Carmina Burana
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sam Feldt
Studio 21, Hilversum
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
In2TheSound
Manifesto, Hoorn
Ed Hunters / Planet Lizzy
Zik Zak, Ittre
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Harmonie, Leeuwarden
Cornered / Manu Armata
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Ultimate Eagles
Neushoorn, Leeuwarden
Fleddy Melculy
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Stef Bos - Bloemlezing
Schouwburg Lochem, Lochem
19:00
Stef Bos - Bloemlezing
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Nesim - TaBoe!
Koningshof, Maassluis
20:00
Pina
Complex, Maastricht
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
20:00
Stake
Muziekgieterij, Maastricht
Delain
Doornroosje, Nijmegen
Luke Slater
Doornroosje, Nijmegen
15:30
Dua Lipa - Studio 2054 livestream
Livestream, Online
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Grote Post, Oostende
20:00
Mercy John
Groene Engel, Oss
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
Maartje & Kine - Speelbeesten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
William Boeva - B30VA
C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
21:30
Wolter Kroes
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Wolter Kroes
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Steffen Morrison
Poppodium Volt, Sittard
(A)Broad Horizon
Poppodium Volt, Sittard
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
De Meenthe, Steenwijk
19:30
The Best of the Carpenters
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Sven Ratzke - Where Are We Now
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daredevils
Markant Uden, Uden
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Rondé
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Nick & Simon
Scala Theater, Utrecht
20:30
Flying Horseman
EKKO, Utrecht