Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
Paard
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Studio 21
Hilversum
Mainstage
's-Hertogenbosch
AFAS Live
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Ghelamco Arena
Gent
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Effenaar
Eindhoven
Mezz
Breda
Q-Factory
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
20:45
dB's
Utrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
V11
Rotterdam
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
DeLaMar
Amsterdam
Maaspodium
Rotterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Spirit of 66
Verviers
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Effenaar
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
Frascati Theater
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Melkweg
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Gigant
Apeldoorn
Perron-3
Rosmalen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
Rockhal
Esch zur Alzette
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
DeLaMar
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
EKKO
Utrecht
Café Loburg
Wageningen
Perron-3
Rosmalen
Handelsbeurs
Gent
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
Frascati Theater
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Muze
Noordwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
zondag 22 november 2020
20:00
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Tina- the musical
Beatrix Theater, Utrecht
Ane Brun
Paard, Den Haag
Typhoon
Melkweg, Amsterdam
Parkway Drive
Vorst Nationaal, Brussel
Tamikrest
Luxor Live, Arnhem
Gallowstreet
TivoliVredenburg, Utrecht
The Animals
Markant Uden, Uden
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paard, Den Haag
Lucas Santtana
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Paul de Munnik / Van Dik Hout
Studio 21, Hilversum
Tino Martin
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Typhoon
AFAS Live, Amsterdam
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rondé
De Oosterpoort, Groningen
20:30
45ACIDBABIES
Effenaar, Eindhoven
Luka Bloom
Mezz, Breda
Marc Almond
Q-Factory, Amsterdam
H.E.A.T.
Boerderij, Zoetermeer
Nytt Land
Patronaat, Haarlem
traumahelikopter plays the Stones
Vera, Groningen
20:45
Squirrel
dB's, Utrecht
21:00
Livestream: Logosamphia
Bibelot, Dordrecht
Deeper
V11, Rotterdam
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 23 november 2020
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard
(A)Broad Horizon
Poppodium Volt, Sittard
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Karsu
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Guru Guru
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band
Muziekgieterij, Maastricht
Status Quo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Nightwish
Ziggo Dome, Amsterdam
Ane Brun
De Oosterpoort, Groningen
The Brew
Spirit of 66, Verviers
Oh Wonder
TivoliVredenburg, Utrecht
Jamie Cullum
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
The Sessions: Druiprek
Effenaar, Eindhoven
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
The Korgis
Boerderij, Zoetermeer
20:45
Björn van der Doelen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Karsu
Concertgebouw, Amsterdam
dinsdag 24 november 2020
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard
(A)Broad Horizon
Poppodium Volt, Sittard
DIEHELEDING - 1001
Frascati Theater, Amsterdam
De eeuw van Harry Belafonte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Massive Wagons
Melkweg, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Belphegor / Incantation
Gigant, Apeldoorn
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
19:15
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Matteo Myderwyk
LantarenVenster, Rotterdam
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Early B / Van Pletzen / Wowi
Melkweg, Amsterdam
Nightwish
Ziggo Dome, Amsterdam
Roman Frayssinet
Koninklijk Circus, Brussel
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
Mina Caputo
Metropool Enschede, Enschede
Therapy?
Rockhal, Esch zur Alzette
Kid Francescoli
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Easy Life
Botanique, Brussel
Katie Gately
Botanique, Brussel
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Ben Poole
Spirit of 66, Verviers
Alain Souchon
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
The Driver Era
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Magnapop
EKKO, Utrecht
Ten Times A Million
Café Loburg, Wageningen
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Dirk
Handelsbeurs, Gent
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Nasty Cherry
Paradiso, Amsterdam
woensdag 25 november 2020
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard
(A)Broad Horizon
Poppodium Volt, Sittard
Opera Alaska
TivoliVredenburg, Utrecht
DIEHELEDING - 1001
Frascati Theater, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen