PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -76
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 27 nov
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Schaffelaartheater
Barneveld
19:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:30
De Meenthe
Steenwijk
19:30
De Kleine Willem
Enschede
19:30
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Vooruit
Gent
19:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Bibelot
Dordrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
De Bonte Wever
Assen
Botanique
Brussel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
La Madeleine
Brussel
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Markant Uden
Uden
Fluor
Amersfoort
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
2
20:00
So What!
Gouda
Trix
Antwerpen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Paradiso
Amsterdam
Studio 21
Hilversum
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Perscentrum Nieuwspoort
Den Haag
Neushoorn
Leeuwarden
So What!
Gouda
20:00
Complex
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Luxor Live
Arnhem
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Poppodium Volt
Sittard
De Oosterpoort
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Scala Theater
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Effenaar
Eindhoven
Zik Zak
Ittre
20:45
Cacaofabriek
Helmond
Metropool Enschede
Enschede
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Café de Cactus
Hengelo
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
21:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
21:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal

vrijdag 27 november 2020

19:30
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future Meervaart, Amsterdam
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Arie Koomen - BOE! Posttheater, Arnhem
19:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Diligentia, Den Haag
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première Werftheater, Utrecht
19:30
Dennis van Aarssen - That's life Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood Schaffelaartheater, Barneveld
19:30
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen Schouwburg Odeon, Zwolle
19:30
The Best of the Carpenters De Meenthe, Steenwijk
19:30
Johan Goossens - In het beste geval De Kleine Willem, Enschede
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Theaterhotel Almelo, Almelo
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Kennemer Theater, Beverwijk
Salvador Sobral Vooruit, Gent
19:30
Jeroen van Vliet Moon Trio Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Erwin Java / Sean Webster Bibelot, Dordrecht
Foto Simply Red
Simply Red Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Darlyn
Darlyn Hedon, Zwolle
20:00
Edwin Evers Band De Bonte Wever, Assen
Ane Brun Botanique, Brussel
20:00
Carmina Burana Schouwburg Hengelo, Hengelo
Magnapop Podium Victorie, Alkmaar
20:00
CULTURE UNLIMITED FESTIVAL TivoliVredenburg, Utrecht
Kraantje Pappie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ezhel La Madeleine, Brussel
De Kift Vera, Groningen
Thaiboy Digital Melkweg, Amsterdam
20:00
De Janse Bagge Bend Grenswerk, Venlo
20:00
Mercy John Groene Engel, Oss
20:00
Daredevils Markant Uden, Uden
Fresku Fluor, Amersfoort
Fleddy Melculy Gebr. De Nobel, Leiden
Ntjam Rosie Gigant, Apeldoorn
Sandra van Nieuwland Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
In2TheSound Manifesto, Hoorn
20:00
The Ultimate Eagles Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Okamy Botanique, Brussel
20:00
de Sp aties / Sociale Onrust Patronaat, Haarlem
2
20:00
Dossier Boombap So What!, Gouda
The Driver Era Trix, Antwerpen
20:00
Stake Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop MECC, Maastricht
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal De Meenthe, Steenwijk
Joshua J Paradiso, Amsterdam
Sam Feldt Studio 21, Hilversum
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Indien Gigant, Apeldoorn
Kraantje Pappie De Oosterpoort, Groningen
20:00
Elke Vierveijzer - Lucht Orpheus, Apeldoorn
20:00
Leonie Meijer - Perfect Solitude Musis, Arnhem
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Theater de Kampanje, Den Helder
Luke Slater Doornroosje, Nijmegen
20:00
Andre Hazes Lotto Arena, Antwerpen
Tsar B Ancienne Belgique (AB), Brussel
James Bond Perscentrum Nieuwspoort, Den Haag
Cornered / Manu Armata Neushoorn, Leeuwarden
Nick Cave Tribute Band So What!, Gouda
20:00
Pina Complex, Maastricht
Delain Doornroosje, Nijmegen
20:15
High Hi Gebouw T, Bergen op Zoom
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Schouwburg Venray, Venray
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Theater De Veste, Delft
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen Philharmonie Haarlem, Haarlem
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Nesim - TaBoe! Koningshof, Maassluis
20:15
Sven Ratzke - Where Are We Now Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jim van der Zee - Starting the Engine Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Alex Ploeg - EGO Het Klooster, Woerden
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren De Harmonie, Leeuwarden
Catfish Luxor Live, Arnhem
20:30
Moonrise Orchestra Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Braids ACU, Utrecht
20:30
Steffen Morrison Poppodium Volt, Sittard
Fleurine & Boys from Brazil - Brazilian Dream De Oosterpoort, Groningen
20:30
Flying Horseman EKKO, Utrecht
20:30
Nick & Simon Scala Theater, Utrecht
20:30
Erik van Muiswinkel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
André Manuel - Sneu Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Bob Dylan door 'The Freewheelin Tommy Ebben' Grenswerk, Venlo
20:30
The Hiphop Sessions: Soultrash Effenaar, Eindhoven
Ed Hunters / Planet Lizzy Zik Zak, Ittre
20:45
Mooon Cacaofabriek, Helmond
Henrik Freischlader Band Metropool Enschede, Enschede
Lisa Loeb - Extase Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
3J'S - Het Beest Uitgekleed ATLAS Theater, Emmen
21:00
Nick Gusman Café de Cactus, Hengelo
21:00
Teus Nobel Podium 't Beest, Goes
21:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel C.C. Martien van Doorne, Deurne
21:00
Philippe Elan - Ma France en chansons De Roode Bioscoop, Amsterdam
21:00
Stef Bos - Bloemlezing Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
René van Meurs - Hunkert Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pagina -76