Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Hoftheater
Raalte
C.C. Stroud
Putten
20:30
Groene Engel
Oss
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
13:30
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Martinikerk
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
So What!
Gouda
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Evenementenhal Gorinchem
Gorinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Atak
Enschede
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:15
Dynamo
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Oedipus
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
00:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:45
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Flux
Zaandam
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
De Bosuil
Weert
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
Stathe
Utrecht
vrijdag 21 oktober 2016
Welkom bij de Fresku show
Hoftheater, Raalte
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
20:30
Sabrina Starke The dreamers Tour
Groene Engel, Oss
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Indian Askin
Muziekcoöperatie, Meppel
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
22:00
Fun Lovin Criminals DJ-set
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Model Depose
Gebr. De Nobel, Leiden
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Van Dik Hout - Het Best Van
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jan Akkerman
Duycker, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
20:00
Cheap Thrills / Rectum Raiders / Shagging Ponies
Vorstin, Hilversum
20:30
Matt Andersen & The Bona Fide
Metropool, Hengelo
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
23:00
Rocketfuel
Patronaat, Haarlem
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Patronaat, Haarlem
20:00
St. Tropez
Patronaat, Haarlem
Symphonic Metal Nights Part II ft. Tarja Turunen
Patronaat, Haarlem
Maaike Ouboter
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:30
Blanck Mass + support
Vera, Groningen
20:30
Carminho
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Martinikerk, Groningen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Born From Pain / Mindwar
So What!, Gouda
20:30
Blues Dog
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
Stackhouse
Evenementenhal Gorinchem, Gorinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Jimmy LaFave
Atak, Enschede
20:30
Jan Vayne / Petra Berger - Closer Than Ever
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mozes and the Firstborn
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Mulligan Brothers
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Zuco 103
Effenaar, Eindhoven
19:15
Monolord + Limb + Bark + Zaum + Earthship
Dynamo, Eindhoven
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ian Siegal
Iduna, Drachten
20:30
Eek-A-Mouse
Bibelot, Dordrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Slim Cessna's Auto Club
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Tim Knol - Lost & Found
Diligentia, Den Haag
20:00
Ed Struijlaart
Paard, Den Haag
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sophia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lyenn
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Grimmsons / Partisan / Tangled Horns
Mezz, Breda
20:00
Diggy Dex
Mezz, Breda
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
T-Monium met o.a. MagnaCult
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
The Tibbs
Luxor Live, Arnhem
20:30
Birth of Joy
Luxor Live, Arnhem
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
23:00
ADE Non Stop
Paradiso, Amsterdam
23:00
Markus Schulz
Melkweg, Amsterdam
22:00
Terminal M x Tronic
Q-Factory, Amsterdam
Colin Benders
Melkweg, Amsterdam
20:15
Annet Malherbe / Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Chainsmokers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Famiri (Amsterdam Dance Event)
Oedipus, Amsterdam
20:00
Jessy Lanza / Polynation / River Tiber / Salute / Sofie Winterson / Vu
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Kills
Paradiso, Amsterdam
Gallowstreet
Sugar Factory, Amsterdam
Noisia
Melkweg, Amsterdam
17:00
Sofie Letitre
Concerto, Amsterdam
00:00
Amsterdam Dance Event
Tolhuistuin, Amsterdam
Clifton Braam - De Eerste Keer
Meervaart, Amsterdam
Legion of the Damned
P60, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rootbag / TBA
De Meester, Almere
20:00
NUHR
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 22 oktober 2016
20:00
King of the World
Hedon, Zwolle
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Spiegel, Zwolle
19:45
Danny Vera
Hedon, Zwolle
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Fairport Convention
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Jan Akkerman
De Peppel, Zeist
20:30
Alarion / Ancient Bards
De Flux, Zaandam
20:00
NUHR
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Weert Hard: Fubar / Hometown Crew / Northern Lights / Offerblok / Rips
De Bosuil, Weert
Debby Petter - Bed & Breakfast
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Nieuwe Vangst: The Elementary Penguins
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
La Blusa
Molen De Ster, Utrecht
20:30
De Kift / Rats on Rafts
EKKO, Utrecht
20:15
Ed Struijlaart
De Helling, Utrecht
View for a Day
Stathe, Utrecht