Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
013
Tilburg
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Dordtyart
Dordrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
The Saint
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
23:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Effenaar
Eindhoven
Cinetol
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Grounds
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Perron-3
Rosmalen
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
20:45
EKKO
Utrecht
23:45
EKKO
Utrecht
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Mezz
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Herberg de Pol
Diepenheim
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Flashback Live Club
Genk
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Stathe
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
The Jack
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
't Ukien
Kampen
16:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
19:45
Hedon
Zwolle
De Beuk
Barendrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Dordtyart
Dordrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Ahoy
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
013
Tilburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
17:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Vera
Groningen
20:00
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Domijnen
Sittard
20:30
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Paradiso
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
EKKO
Utrecht
20:00
013
Tilburg
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
North Sea Jazz Club
Amsterdam
17:00
The Saint
Eindhoven
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
14:00
De Amer
Amen
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
vrijdag 15 september 2017
20:30
Memoriam
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Memphis Maniacs
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
MFG Live café met: Harbour of Souls
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
16:00
Neushoorn Openingsfestival
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Nite Jewel
V11, Rotterdam
20:30
Noah Gundersen
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Popronde Apeldoorn
Gigant, Apeldoorn
Psycho Mind Festival
013, Tilburg
20:00
Psycho Mind Festival
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Rats On Rafts/De Kift
Vorstin, Hilversum
20:00
Rondane kwartet - Lemniscaat
Dordtyart, Dordrecht
21:00
Ruben Hoeke
Hedon, Zwolle
21:00
Rumours Project
Bibelot, Dordrecht
20:00
Saber Tiger
The Saint, Eindhoven
Sass Jordan
Luxor Live, Arnhem
23:00
Sebastian Floris - A Gentleman's Agreement
BIRD, Rotterdam
19:00
Seniors At The Disco
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sheverine
PopEi, Eindhoven
19:00
Sully Erna
Melkweg, Amsterdam
23:45
Tante Joke Karaoke Band
Melkweg, Amsterdam
The Black Angels
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
The Dutch Queen Tribute
Effenaar, Eindhoven
The Murlocs
Cinetol, Amsterdam
20:15
The Naked Sweat Drips
De Weijer, Boxmeer
20:00
To Kill A King
M.C. Van de Omroep, Hilversum
Togo All Stars
TivoliVredenburg, Utrecht
Tom McRae
De Oosterpoort, Groningen
Ton Kas - Kakmaker
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Vallenfyre
Iduna, Drachten
20:00
Whisky & Music
Metropool, Hengelo
20:30
Willow Mae
Grounds, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Winterland '76
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Zonder verdoving
Perron-3, Rosmalen
zaterdag 16 september 2017
19:30
#10JAAR3VOOR12EHV
Effenaar, Eindhoven
20:00
9-Please! Chris Cornell Honour
Bibelot, Dordrecht
20:00
Alvvays
Trix, Antwerpen
20:00
Ayreon
013, Tilburg
20:45
Blank Banshee
EKKO, Utrecht
23:45
Blank Banshee: Late Night Show
EKKO, Utrecht
21:00
Boef / Bokoesam / Nasr de Barber / Soufiane Eddyani
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Breda Barst Afterparty
Mezz, Breda
20:00
Carli's Jam / Elske DeWall
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Chris Pureka
Herberg de Pol, Diepenheim
23:00
Curated by Lenzman
Paradiso, Amsterdam
20:00
David Readman
Flashback Live Club, Genk
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Dead By April
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Dion Roman
Stathe, Utrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Edwin Evers Band
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
Ellen ten Damme
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Ep Realease Burning Clocks + Crooked Minds
The Jack, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Finale 51ste Internationaal Vocalisten Concours
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Friends of the Family
't Ukien, Kampen
16:30
Grauzone Summer Special
Paard, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Storm, Winterswijk
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Hedon, Zwolle
I Against I / Ink Bomb
De Beuk, Barendrecht
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jeroen van Vliet / Mete Erker
Dordtyart, Dordrecht
23:00
Jonas Kopp / Reeko
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Kernkracht IV: Exist Immortal (UK) + Surprise Act + Raven Called Sin
Little Devil, Tilburg
20:30
Lee 'Scratch' Perry / Mad Professor
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Lex Jasper Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Maiden Day met o.a. Up The Irons en Blaze Bayley
Poppodium Volt, Sittard
16:00
Marnix van de Poll
Dordtyart, Dordrecht
20:00
Pink Project
Ahoy, Rotterdam
Princess Nokia
BIRD, Rotterdam
Psycho Mind Festival
013, Tilburg
20:30
Ruben Hoeke Band: 25 jaar
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
22:00
Sinas ft. Rob van der Wouw
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Sparks
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Spinvis
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
17:00
Spirit Valley
Gigant, Apeldoorn
20:15
Symphonic Junction Pop Up Classics: Met Nicholas Collon, dirigent en J
Paard, Den Haag
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:00
The Ex
dB's, Utrecht
19:30
Thomas Oliver / Tom James
Gebr. De Nobel, Leiden
Togo All Stars
Vera, Groningen
20:00
Tom McRae
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Tommy Moustache
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Trijntje Oosterhuis
De Domijnen, Sittard
20:30
Vallenfyre
Cacaofabriek, Helmond
22:00
Voodoo People
Muziekcafé Helmond, Helmond
Vulfpeck
Paradiso, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
zondag 17 september 2017
16:15
A Liquid Landscape
Gigant, Apeldoorn
20:00
Alvarez Kings
Luxor Live, Arnhem
Alvvays
EKKO, Utrecht
20:00
Ayreon
013, Tilburg
16:00
BARST / Eugene Chadbourne
dB's, Utrecht
20:00
Blank Banshee
Patronaat, Haarlem
Brian Culbertson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
17:00
Casa de la Muerte
The Saint, Eindhoven
16:00
Chabliz
De Regentenkamer, Den Haag
14:00
Chris Pureka
De Amer, Amen
20:00
Daan (b)
Paradiso, Amsterdam
15:30
ECOCIDE / Entrench / Jupiterian / Krypts / Ripper
Baroeg, Rotterdam