PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -768
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 21 okt
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Spil
Roeselare
Theater Idea
Soest
De Flux
Zaandam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Stroud
Putten
Theaters Tilburg
Tilburg
00:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
13:30
Schouwburg Lochem
Lochem
17:00
Concerto
Amsterdam
19:15
Dynamo
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
2
2
19:30
Martinikerk
Groningen
Melkweg
Amsterdam
1
Sugar Factory
Amsterdam
1
Patronaat
Haarlem
3
TivoliVredenburg
Utrecht
2
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Agnietenhof
Tiel
1
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Atak
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Pul
Uden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Oedipus
Amsterdam
P60
Amstelveen
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Hedon
Zwolle
4
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Mezz
Breda
De Piek
Vlissingen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Hoftheater
Raalte
1
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
So What!
Gouda
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
EKKO
Utrecht
1
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Melkweg
Amsterdam
1
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
De Helling
Utrecht
1

vrijdag 21 oktober 2016

Katinka Polderman - Polderman tiert welig Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren Theaterpand Weesp, Weesp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater de Griffioen, Amstelveen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten Schaffelaartheater, Barneveld
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden Posttheater, Arnhem
André Manuel - De Onzen Fransche School Culemborg, Culemborg
Alex Agnew - Unfinished Business De Spil, Roeselare
Pieter Derks - Spot Theater Idea, Soest
Fleddy Melculy / Flip en de Noormannen De Flux, Zaandam
Paul de Munnik Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Speelman & Speelman - Het moet eruit C.C. Stroud, Putten
Minou Bosua - Minoux Theaters Tilburg, Tilburg
00:00
Amsterdam Dance Event Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut! Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - JABROER Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Clifton Braam - De Eerste Keer Meervaart, Amsterdam
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow Schouwburg Lochem, Lochem
17:00
Sofie Letitre Concerto, Amsterdam
19:15
Monolord + Limb + Bark + Zaum + Earthship Dynamo, Eindhoven
19:30
The Kills Paradiso, Amsterdam
2
2
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion Martinikerk, Groningen
Foto Noisia
Noisia Melkweg, Amsterdam
1
Foto Gallowstreet
Gallowstreet Sugar Factory, Amsterdam
1
Foto Symphonic Metal Nights Part II ft. Tarja Turunen
Symphonic Metal Nights Part II ft. Tarja Turunen Patronaat, Haarlem
3
Foto Fun Lovin' Criminals
Fun Lovin' Criminals TivoliVredenburg, Utrecht
2
Foto The Chainsmokers
The Chainsmokers Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
Stuart McCallum Boerderij, Zoetermeer
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Philippe Geubels Agnietenhof, Tiel
1
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jimmy LaFave Atak, Enschede
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rootbag / TBA De Meester, Almere
20:00
Lyenn M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Dance Classic XXL DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
NUHR Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
All Points North / Heavy Hoempa / Wolfpack De Pul, Uden
20:00
Negura Bunget dB's, Utrecht
20:00
The Mulligan Brothers 't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Ed Struijlaart Paard, Den Haag
Sophia Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Famiri (Amsterdam Dance Event) Oedipus, Amsterdam
Foto Legion of the Damned
Legion of the Damned P60, Amstelveen
1
20:00
Cheap Thrills / Rectum Raiders / Shagging Ponies De Vorstin, Hilversum
1
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Indian Askin Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Joep Onderdelinden - Taart! Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Saybia Hedon, Zwolle
4
20:00
St. Tropez Patronaat, Haarlem
20:00
Jessy Lanza / Polynation / River Tiber / Salute / Sofie Winterson / Vu Paradiso, Amsterdam
20:00
Model Depose Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Zuco 103 Effenaar, Eindhoven
20:00
Grimmsons / Partisan / Tangled Horns Mezz, Breda
20:00
Ian Siegal Iduna, Drachten
20:00
Diggy Dex Mezz, Breda
Bettie Serveert De Piek, Vlissingen
20:00
STUFF. BIRD, Rotterdam
20:00
Jan Akkerman Duycker, Hoofddorp
20:00
T-Monium met o.a. MagnaCult Gebouw T, Bergen op Zoom
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 van Beresteyn, Veendam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Markant Uden, Uden
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Welkom bij de Fresku show
Welkom bij de Fresku show Hoftheater, Raalte
1
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Mozes and the Firstborn Effenaar, Eindhoven
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Cabarestafette Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tim Knol - Lost & Found Diligentia, Den Haag
20:15
Annet Malherbe / Frédérique Spigt De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Birth of Joy Luxor Live, Arnhem
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Van Dik Hout - Het Best Van Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Eek-A-Mouse Bibelot, Dordrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook De Kleine Willem, Enschede
20:30
Sabrina Starke The dreamers Tour Groene Engel, Oss
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Sara Paixão - Authentieke fado uit Lissabon RASA, Utrecht
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son Patronaat, Haarlem
20:30
The LSB Experience De Vorstin, Hilversum
20:30
Carminho De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Tibbs Luxor Live, Arnhem
20:30
Born From Pain / Mindwar So What!, Gouda
20:30
Jan Vayne / Petra Berger - Closer Than Ever ATLAS Theater, Emmen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Werftheater, Utrecht
20:30
Glowtober: Met O.a. Ray Fuego & Anbu Nevlo Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Lola Colt EKKO, Utrecht
1
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Matt Andersen & The Bona Fide Metropool, Hengelo
20:30
Blues Dog PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Foto Colin Benders
Colin Benders Melkweg, Amsterdam
1
21:00
Pierre et les Optimistes TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Christian Death / Whispers In The Shadow De Helling, Utrecht
1
Pagina -768