PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -768
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 sep
Theater Walhalla
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theaters Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Melkweg
Amsterdam
3
19:00
Doornroosje
Nijmegen
19:15
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
Hedon
Zwolle
Theater De Klinker
Winschoten
Doornroosje
Nijmegen
1
Paradiso
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
6
1
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Dordtyart
Dordrecht
Cinetol
Amsterdam
1
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Luxor Live
Arnhem
1
Muziekgieterij
Maastricht
1
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
The Saint
Eindhoven
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
De Vorstin
Hilversum
1
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:30
So What!
Gouda
22:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
P60
Amstelveen
23:00
BIRD
Rotterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
za 16 sep
Theater PePijn
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Theater De Lievekamp
Oss
013
Tilburg
Theater Ludens
Voorburg
16:00
Dordtyart
Dordrecht
16:30
Paard
Den Haag
17:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Paradiso
Amsterdam
3
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Ahoy
Rotterdam
2
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
De Beuk
Barendrecht
Vera
Groningen
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Flashback Live Club
Genk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
013
Tilburg
12
20:00
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Paard
Den Haag
20:15
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal

vrijdag 15 september 2017

Ton Kas - Kakmaker Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theaters Tilburg, Tilburg
Psycho Mind Festival 013, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater PePijn, Den Haag
16:00
Neushoorn Openingsfestival Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Sully Erna Melkweg, Amsterdam
3
19:00
Seniors At The Disco Doornroosje, Nijmegen
19:15
Amsterdamse Popprijs: Voorronde IV Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Lee 'Scratch' Perry / Mad Professor Melkweg, Amsterdam
19:45
Guus Meeuwis / Monkey Sandwich Hedon, Zwolle
Ellen ten Damme Theater De Klinker, Winschoten
Foto Kvelertak
Kvelertak Doornroosje, Nijmegen
1
Alvarez Kings Paradiso, Amsterdam
20:00
Sheverine PopEi, Eindhoven
20:00
Emptiness + Terzij De Horde + Bathsheba Effenaar, Eindhoven
20:00
Winterland '76 Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Whisky & Music Metropool, Hengelo
20:00
Casanovas & The Dirty Denims Pacific Parc, Amsterdam
20:00
Ayreon 013, Tilburg
6
1
Togo All Stars TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rondane kwartet - Lemniscaat Dordtyart, Dordrecht
Foto The Murlocs
The Murlocs Cinetol, Amsterdam
1
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Horst, Venhorst
20:00
Memphis Maniacs Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Foto Sass Jordan
Sass Jordan Luxor Live, Arnhem
1
Foto The Black Angels
The Black Angels Muziekgieterij, Maastricht
1
Foto Tom McRae
Tom McRae De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Popronde Apeldoorn Gigant, Apeldoorn
20:00
To Kill A King M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
Vallenfyre Iduna, Drachten
20:00
Koblenz Stathe, Utrecht
20:00
Saber Tiger The Saint, Eindhoven
20:00
Christopher Paul Stelling Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Psycho Mind Festival Cul de Sac, Tilburg
20:15
Dead By April De Helling, Utrecht
20:15
The Dutch Queen Tribute Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Doric String Quartet Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
The Naked Sweat Drips De Weijer, Boxmeer
20:30
Memoriam Cacaofabriek, Helmond
20:30
Edwin Evers Band Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Chris Pureka Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:30
Willow Mae Grounds, Rotterdam
20:30
Rats On Rafts/De Kift De Vorstin, Hilversum
1
20:30
Zonder verdoving Perron-3, Rosmalen
20:30
De Dijk Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
MFG Live café met: Harbour of Souls PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Noah Gundersen Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Freaky Friday Mezz, Breda
21:00
Groove Department Het Bolwerk, Sneek
21:00
Ruben Hoeke Hedon, Zwolle
21:00
Rumours Project Bibelot, Dordrecht
21:00
Nite Jewel V11, Rotterdam
21:30
Blink-0182 / Drunken Dolly So What!, Gouda
22:00
Airforce (UK) Little Devil, Tilburg
22:00
Jolan / Lucash / Ordure / Roscovitsch Merleyn, Nijmegen
22:00
Bratkilla / samplifire P60, Amstelveen
23:00
Sebastian Floris - A Gentleman's Agreement BIRD, Rotterdam
23:45
Tante Joke Karaoke Band Melkweg, Amsterdam

zaterdag 16 september 2017

Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater PePijn, Den Haag
Trijntje Oosterhuis De Domijnen, Sittard
Ellen ten Damme Theater De Lievekamp, Oss
Psycho Mind Festival 013, Tilburg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn Theater Ludens, Voorburg
16:00
Marnix van de Poll Dordtyart, Dordrecht
16:30
Grauzone Summer Special Paard, Den Haag
17:00
Spirit Valley Gigant, Apeldoorn
19:30
#10JAAR3VOOR12EHV Effenaar, Eindhoven
19:30
Thomas Oliver / Tom James Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Vulfpeck Paradiso, Amsterdam
3
19:45
Guus Meeuwis / Monkey Sandwich Hedon, Zwolle
20:00
Finale 51ste Internationaal Vocalisten Concours Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tommy Moustache Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Pink Project Ahoy, Rotterdam
2
Foto Spinvis
Spinvis Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Dion Roman Stathe, Utrecht
20:00
Kernkracht IV: Exist Immortal (UK) + Surprise Act + Raven Called Sin Little Devil, Tilburg
20:00
9-Please! Chris Cornell Honour Bibelot, Dordrecht
20:00
Sparks Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Maiden Day met o.a. Up The Irons en Blaze Bayley Poppodium Volt, Sittard
I Against I / Ink Bomb De Beuk, Barendrecht
Togo All Stars Vera, Groningen
20:00
Jeroen van Vliet / Mete Erker Dordtyart, Dordrecht
20:00
David Readman Flashback Live Club, Genk
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Carli's Jam / Elske DeWall Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Alvvays Trix, Antwerpen
20:00
The Ex dB's, Utrecht
20:00
Ayreon 013, Tilburg
12
20:00
Tom McRae JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Tante Joke Karaoke Band Patronaat, Haarlem
20:15
Zonder verdoving Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Symphonic Junction Pop Up Classics: Met Nicholas Collon, dirigent en J Paard, Den Haag
20:15
Edwin Evers Band Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Vallenfyre Cacaofabriek, Helmond
20:30
Friends of the Family 't Ukien, Kampen
20:30
Ruben Hoeke Band: 25 jaar Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
De Dijk Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Pagina -768