Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
19:30
Janskerk
Utrecht
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
19:30
Dok H2O
Deventer
19:45
Hedon
Zwolle
Ahoy
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Metropool
Hengelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
De Meester
Almere
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
RASA
Utrecht
Stathe
Utrecht
20:00
Paradox
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Westerunie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Atak
Enschede
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
't Zwaantje
Deest
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Perifeer
Deventer
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
De Bosuil
Weert
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Iduna
Drachten
Patronaat
Haarlem
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
21:00
Kaffee Lambiek
Tilburg
21:00
Taverne
Bergen
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
OT301
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:45
Melkweg
Amsterdam
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
De Domijnen
Sittard
12:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
13:00
Paard
Den Haag
14:00
De Amer
Amen
14:30
013
Tilburg
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Baroeg
Rotterdam
zaterdag 22 oktober 2016
19:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Reproach / Columbo
Bruincafé Jaxx, Roosendaal
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Janskerk, Utrecht
Tarja Turunen
Metropool, Hengelo
Kraak & Smaak
Melkweg, Amsterdam
Obscura
Patronaat, Haarlem
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
19:45
Danny Vera
Hedon, Zwolle
Jan Smit
Ahoy, Rotterdam
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
20:00
Peter Pan Speedrock afscheidstournee - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Indian Askin
Metropool, Hengelo
Paul de Munnik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jack Rabbit - Classic Albums - Californication
De Meester, Almere
20:00
Rebetien
Grounds, Rotterdam
20:00
Jimmy LaFave
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Acid Arab / Cairo Liberation Front
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ud Festival dag 2 - Nizar Rohana Trio, Yayha Salem, Karim Baggili
RASA, Utrecht
View for a Day
Stathe, Utrecht
20:00
STUFF.
Paradox, Tilburg
Kaiser Chiefs
013, Tilburg
20:00
King of the World
Hedon, Zwolle
20:00
Pleinvrees (Amsterdam Dance Event)
Westerunie, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Black Heart Rebellion
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Tsar Bompa + Zoo Children
Little Devil, Tilburg
20:00
NUHR
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Tres Hombres
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
Amsterdam Klezmer Band
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ed Struijlaart
De Helling, Utrecht
20:15
Welkom bij de Fresku show
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Björn van der Doelen / Iris Penning
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Annet Malherbe / Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Pink Project
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Peter Beets en NEJO - Chopin meets the Blues Goes Big
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Fairport Convention
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Sabrina Starke
Atak, Enschede
20:30
Bökkers + support
Vera, Groningen
20:30
Infloyd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Flip Noorman - Make-up
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Pand, Gorinchem
Fun Lovin' Criminals
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
De Kift / Rats on Rafts
EKKO, Utrecht
20:30
Netsky (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
20:30
Leoni Jansen
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Uli Jon Roth
't Zwaantje, Deest
20:30
Banned From Utopia
Roepaen, Ottersum
20:30
Anat Fort Trio / Gianluigi Trovesi
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Pink Oculus + support
Simplon, Groningen
20:30
Nieuwe Vangst: The Elementary Penguins
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Alarion / Ancient Bards
De Flux, Zaandam
20:30
Diouff
De Perifeer, Deventer
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
La Blusa
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Weert Hard: Fubar / Hometown Crew / Northern Lights / Offerblok / Rips
De Bosuil, Weert
21:00
Douwe Bob
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Lola Colt
V11, Rotterdam
21:00
Jan Akkerman
De Peppel, Zeist
21:00
Amsterdam Dance Event
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Popronde 2016: Daimy Lotus & Nankosoul
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Stappen als toen
Iduna, Drachten
It It Anita
Patronaat, Haarlem
21:00
Esk-esque
Luxor Live, Arnhem
21:00
Frontstreet
Altstadt, Eindhoven
21:00
Spawn
Oerkroeg Schiller, Aalten
21:00
Slapback Johnny
Kaffee Lambiek, Tilburg
21:00
Mayin / Find Us In Slumberland
Taverne, Bergen
22:00
Dub Revolution - Iration Steppas ft. Dan Man & Forward Fever meets Idr
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:00
The Juke Joints
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Edison Jams (Amsterdam Dance Event)
OT301, Amsterdam
23:00
Goldfish
Melkweg, Amsterdam
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Red Cup Party - HALLOWEEN
Patronaat, Haarlem
23:00
Comrade Winston / Stratum / Vela Uniform
Merleyn, Nijmegen
23:45
Encore presents The Partysquad and friends
Melkweg, Amsterdam
zondag 23 oktober 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater RhederArt, Dieren
The Reverend Shawn Amos
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Domijnen, Sittard
12:00
Margriet Sjoerdsma
Cultuurschip Thor, Zwolle
13:00
Koen Herfst
Paard, Den Haag
14:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
De Amer, Amen
14:30
Clash of the Coverbands - regiofinale Zuid Nederland
013, Tilburg
14:30
The Veldman Brothers
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Aisles
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Aafke Romeijn
Het Bolwerk, Sneek
Legion of the Damned + Cliteater + Sisters Of Suffocation
Baroeg, Rotterdam