Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Muiderslot
Muiden
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Luxor Live
Arnhem
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Atak
Enschede
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Cafe Bluff
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
23:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Mezz
Breda
Theater De Omval
Diemen
Lucky
Rijssen
Theater de Spiegel
Zwolle
Stevenskerk
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Trefpunt
Warmond
Werftheater
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
19:00
Altstadt
Eindhoven
19:00
Hedon
Zwolle
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Mezz
Breda
Bibelot
Dordrecht
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paard
Den Haag
C.C. Cayen
Enkhuizen
Toogenblik
Haren (Borgloon)
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
P60
Amstelveen
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Stathe
Utrecht
Rijksmuseum
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Mezz
Breda
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Meervaart
Amsterdam
Vera
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Vrankrijk
Amsterdam
21:45
The Jack
Eindhoven
21:45
The Jack
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
donderdag 28 september 2017
20:00
Merain
Muiderslot, Muiden
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Reuben and the Dark
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
L.A. Summertime
P60, Amstelveen
20:00
Secret Rendezvous
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Douwe Bob & Dutch String Collective
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Zonder verdoving
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Midas
Luxor Live, Arnhem
Daan
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Pete Lincoln
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Siv Jakobsen
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Monkey3
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Chris Jagger Band
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Red Snapper
Atak, Enschede
21:00
Michael Nau
V11, Rotterdam
21:00
Sjamsoedin / Sonur Ber / STROHM
Hedon, Zwolle
21:00
Hijos del Monte
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Jared Hart
Cafe Bluff, Heerlen
22:00
Battleme
Paradiso, Amsterdam
22:00
Linde Schöne
Merleyn, Nijmegen
22:00
JR & Friends & Fabz Pi
BIRD, Rotterdam
23:00
JaMiJa XL
Duycker, Hoofddorp
23:00
Klub Bulk
Mezz, Breda
vrijdag 29 september 2017
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Omval, Diemen
The Dublin Legends
Lucky, Rijssen
Ellen ten Damme
Theater de Spiegel, Zwolle
Siv Jakobsen
Stevenskerk, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Trefpunt, Warmond
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Leest, Waalwijk
19:00
Popronde Eindhoven
Altstadt, Eindhoven
19:00
The Boxer Rebellion
Hedon, Zwolle
19:00
Max Meser / Sven Hammond / Lucas Hamming / Gerson Main / Tim Knol
Melkweg, Amsterdam
Cirque Rock 'n' Roll
Melkweg, Amsterdam
19:30
Wouter Hamel
Melkweg, Amsterdam
Papa Roach
013, Tilburg
19:30
Create To Inspire / Fathoms / Kingdom of Giants
Baroeg, Rotterdam
19:30
The Toy Dolls
Patronaat, Haarlem
19:30
Get Some-Hardcore!
Paard, Den Haag
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Chassé Theater, Breda
20:00
Andy McKee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Robin Trower & Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Red Snapper
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Newton Faulkner
Paard, Den Haag
20:00
Jonna Fraser
De Oosterpoort, Groningen
20:00
SHHT + Maudin
Mezz, Breda
Hallo Venray
Bibelot, Dordrecht
20:00
Chris Rock
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Michael Nau
Paradiso, Amsterdam
20:00
Midas + Simon Keats
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
40UP
Paard, Den Haag
Iguana Death Cult
C.C. Cayen, Enkhuizen
Curse of Lono
Toogenblik, Haren (Borgloon)
20:00
The Nits
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
King Shiloh Soundsystem
P60, Amstelveen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Rowwen Heze
Groene Engel, Oss
20:00
Toon Hagen & Philine Coops
Dordtyart, Dordrecht
20:00
Alarion
dB's, Utrecht
20:00
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
The Mutations
Stathe, Utrecht
Dotan
Rijksmuseum, Amsterdam
20:00
Boss
Paradiso, Amsterdam
20:00
Certain Death / Searching for Relief
Paard, Den Haag
20:00
Ricky Koole
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Russkaja
Luxor Live, Arnhem
20:15
AC in DC / Powerslave / Slash N’ Roses
Mezz, Breda
20:30
Tankcsapda
Dynamo, Eindhoven
20:30
De Dijk
Grenswerk, Venlo
20:30
Boris
Boerderij, Zoetermeer
20:30
De Kift / Rats on Rafts
Gigant, Apeldoorn
20:30
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Symfo Classics
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Vorstin, Hilversum
20:30
De Bossche Jazzsessie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Pete Lincoln
Posttheater, Arnhem
20:30
Camp High Gain / Obese
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Zonder verdoving
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Mathilde Santing - Both Sides Now
Meervaart, Amsterdam
Waxahatchee
Vera, Groningen
21:00
Sef
Hedon, Zwolle
21:00
Tokoloko: Mxrcxl + Gorgeous Gorilla Effect + Meer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Bartek
V11, Rotterdam
21:00
Giant Tiger Hooch
Luxor Live, Arnhem
21:00
Club Mozaiek Live: The Ish en De Nachtdienst
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
21:00
The Dynamics
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Project Cover
Duycker, Hoofddorp
21:00
Mares of Diomedes / Start / Capsular
Vrankrijk, Amsterdam
21:45
Popronde Eindhoven
The Jack, Eindhoven
21:45
Hibakusha / Treehook
The Jack, Eindhoven
22:00
Pietju Bell / Woenzelaar
Paradiso, Amsterdam
22:00
Killshot / Warface
Nieuwe Nor, Heerlen
22:30
The Freelance Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht