Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
14:00
De Amer
Amen
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Vera
Groningen
LantarenVenster
Rotterdam
Victorie
Alkmaar
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
15:00
Brikke Oave
Brunssum
15:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
12:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
16:30
Mezz
Breda
20:30
WORM
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Luxor Live
Arnhem
13:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paleis 12
Brussel
15:30
Theater de Kom
Nieuwegein
15:00
Altstadt
Eindhoven
De Domijnen
Sittard
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
16:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Musicon
Den Haag
16:00
Concerto
Amsterdam
14:30
013
Tilburg
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Oostblok
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
ACU
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Dynamo
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Paard
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater Hof 88
Almelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Melkweg
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Brebl
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
zondag 23 oktober 2016
20:00
STUFF.
Sugar Factory, Amsterdam
16:00
Slowhand - Eric Clapton tribute
De Bosuil, Weert
14:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
De Amer, Amen
19:00
Saybia
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Richmond Fontaine
Vera, Groningen
Remy van Kesteren
LantarenVenster, Rotterdam
Matt Andersen & The Bona Fide (Can)
Victorie, Alkmaar
15:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
15:00
Martin Hurkens
Brikke Oave, Brunssum
15:00
Margriet Sjoerdsma
Cultuurschip Thor, Zwolle
12:00
Margriet Sjoerdsma
Cultuurschip Thor, Zwolle
16:30
Luca Madu
Mezz, Breda
20:30
Liima
WORM, Rotterdam
Legion of the Damned + Cliteater + Sisters Of Suffocation
Baroeg, Rotterdam
20:30
Laurie Anderson / Philip Glass
Melkweg, Amsterdam
16:00
Kroese presents: Lance Canales
Luxor Live, Arnhem
13:00
Koen Herfst
Paard, Den Haag
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
16:00
Joop Nolles
dB's, Utrecht
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jimmy LaFave
Patronaat, Haarlem
20:00
Jean Michel Jarre
Paleis 12, Brussel
15:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Kom, Nieuwegein
15:00
Hickoids + Grandpa Death Experience + The Pretty Faces
Altstadt, Eindhoven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Domijnen, Sittard
17:00
Hafla Chaabia
TivoliVredenburg, Utrecht
God is an Astronaut
De Helling, Utrecht
16:30
Gerard Alderliefste
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Eleanor Gray + Sailing To Suez
Musicon, Den Haag
16:00
Dandelion
Concerto, Amsterdam
14:30
Clash of the Coverbands - regiofinale Zuid Nederland
013, Tilburg
16:00
Boo Boo Davis
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Bombino
Paard, Den Haag
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Bert Joris / Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ben Weaver / Broeder Dieleman
Hedon, Zwolle
20:00
Azure Hiptronics
Oostblok, Amsterdam
14:30
Aisles
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Aafke Romeijn
Het Bolwerk, Sneek
maandag 24 oktober 2016
20:15
Toseland
De Helling, Utrecht
20:30
The Artemis / The Prestige
ACU, Utrecht
19:30
Red Fang / Torche
Melkweg, Amsterdam
20:00
Poliça
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Scheldetheater, Terneuzen
19:30
Philip Glass & Friends
Melkweg, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
22:00
Oh Pep!
Paradiso, Amsterdam
19:30
No Sinner
Little Devil, Tilburg
19:30
Michael Franti
Melkweg, Amsterdam
21:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Mahotella Queens
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Maaike Ouboter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kaiser Chiefs + The Sore Losers
De Oosterpoort, Groningen
Frank Carter & The Rattlesnakes + God Damn
Dynamo, Eindhoven
Don Broco
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ben Harper & The Innocent Criminals
Paradiso, Amsterdam
20:00
Arc Iris
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 25 oktober 2016
19:30
Zomaar Radio
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Vicente Amigo
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Véronic DiCaire
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Academic
Paradiso, Amsterdam
19:45
Sophia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ron Carter Golden Striker Trio
Junushoff Theater, Wageningen
19:45
Rodrigo Y Gabriela
Doornroosje, Nijmegen
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Paard, Den Haag
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Agnietenhof, Tiel
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Of Mice & Men
Trix, Antwerpen
20:00
NUHR
Schouwburg Almere, Almere
Mary J. Blige / Maxwell - The King and Queen of Hearts World Tour
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Kaitlyn Aurelia Smith
Trix, Antwerpen
Jeremy Loops
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jeff Beck
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jamie Lidell
Paradiso, Amsterdam
ISLAND
Paradiso, Amsterdam
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Oosterpoort, Groningen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Hof 88, Almelo
Fairport Convention
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Don Broco
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Demob Happy + Tigercub
V11, Rotterdam
20:30
DDW Music Special: Klyne + support
Effenaar, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
19:45
Dale Watson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Crystal Fighters
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Abra
Melkweg, Amsterdam
woensdag 26 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Xenia Rubinos
Melkweg, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
The Reverend Shawn Amos
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Mulligan Brothers
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
The Chronometer’s Orchestra
Brebl, Nijmegen
20:30
Tears & Marble
Patronaat, Haarlem