PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -764
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 29 sep
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
V11
Rotterdam
Vera
Groningen
2
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
1
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Vrankrijk
Amsterdam
21:45
The Jack
Eindhoven
21:45
The Jack
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Hedon
Zwolle
23:30
Podium Victorie
Alkmaar
za 30 sep
De Pul
Uden
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Bon theater
Medemblik
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Evertshuis
Bodegraven
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Taverne
Bergen
Posttheater
Arnhem
1
Gouverneurstheater
Heusden
M.C. De Kleppenjagers
Gemert
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meenthe
Steenwijk
16:00
Iduna
Drachten
16:00
Dordtyart
Dordrecht
17:00
Paradiso
Amsterdam
18:45
Openluchttheater Vrouwenhof
Roosendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
P60
Amstelveen
1
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
't Rozenknopje
Eindhoven
Theater Posa
Lelystad
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Eurotrash United
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
De Pul
Uden
2
20:00
EKKO
Utrecht
1
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
19
1
20:00
Mezz
Breda
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
dB's
Utrecht
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Atak
Enschede
2
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
't Ukien
Kampen
1
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Artishock
Soest
20:45
Simplon
Groningen
21:00
Bibelot
Dordrecht

vrijdag 29 september 2017

20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Piepschuim Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Pete Lincoln Posttheater, Arnhem
20:30
De Kift / Rats on Rafts Gigant, Apeldoorn
20:30
Van Piekeren & Fransen De Kargadoor, Utrecht
20:30
Boris Boerderij, Zoetermeer
20:30
De Bossche Jazzsessie Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
De Dijk Grenswerk, Venlo
20:30
Camp High Gain / Obese Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Zonder verdoving De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel De Vorstin, Hilversum
20:30
Tankcsapda Dynamo, Eindhoven
20:30
Symfo Classics Cacaofabriek, Helmond
1
20:30
Mathilde Santing - Both Sides Now Meervaart, Amsterdam
21:00
The Dynamics Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Project Cover Duycker, Hoofddorp
21:00
Bartek V11, Rotterdam
Foto Waxahatchee
Waxahatchee Vera, Groningen
2
21:00
Sef Hedon, Zwolle
21:00
Tokoloko: Mxrcxl + Gorgeous Gorilla Effect + Meer Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Giant Tiger Hooch Luxor Live, Arnhem
21:00
Club Mozaiek Live: The Ish en De Nachtdienst Podium Mozaiek, Amsterdam
1
21:00
Heavy Karaoke Night Little Devil, Tilburg
21:00
Mares of Diomedes / Start / Capsular Vrankrijk, Amsterdam
21:45
Popronde Eindhoven The Jack, Eindhoven
21:45
Hibakusha / Treehook The Jack, Eindhoven
22:00
Pietju Bell / Woenzelaar Paradiso, Amsterdam
22:00
Killshot / Warface Nieuwe Nor, Heerlen
22:30
The Freelance Band Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Danny Byrd Patronaat, Haarlem
23:00
F. NøIzE Doornroosje, Nijmegen
23:00
Breakbaar: Black Sun Empire Hedon, Zwolle
23:30
Click Podium Victorie, Alkmaar

zaterdag 30 september 2017

Robin Trower & Band De Pul, Uden
Eric van Sauers - De lief en leed tour Deventer Schouwburg, Deventer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Bon theater, Medemblik
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Het Evertshuis, Bodegraven
Jetty Mathurin - De Overdracht Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Werftheater, Utrecht
Jason Waterfalls Taverne, Bergen
Ton Kas - Kakmaker Posttheater, Arnhem
1
Piepschuim Gouverneurstheater, Heusden
Fleddy Melculy M.C. De Kleppenjagers, Gemert
Trijntje Oosterhuis Theater de Kom, Nieuwegein
Ellen ten Damme De Meenthe, Steenwijk
16:00
Brews & Bluesfestival met oa Ralph de Jongh en T-99 Iduna, Drachten
16:00
Diamanda La Berge Dramm / James Oesi Dordtyart, Dordrecht
17:00
7 Layers Festival Paradiso, Amsterdam
18:45
Iris Penning / The girl who cried wolf Openluchttheater Vrouwenhof , Roosendaal
Foto De Lama's - Afstoffen & warm spelen
De Lama's - Afstoffen & warm spelen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
19:00
Kunstnacht XXL Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
A Full Moon Party: Moon Moon Moon / Moon Tapes / Newmoon Sugar Factory, Amsterdam
19:45
Wouter Hamel TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Belphegor / Enthroned / Nervochaos / Nordjevel
Belphegor / Enthroned / Nervochaos / Nordjevel P60, Amstelveen
1
20:00
Batmobile Rockabilly Night Groene Engel, Oss
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra Hedon, Zwolle
20:00
Jojo Gladstone Metropool, Hengelo
20:00
Bush Trix, Antwerpen
20:00
Midas Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Marco Santos Paard, Den Haag
The Hillbilly Moonshiners 't Rozenknopje, Eindhoven
Arno van der Heyden - Heksenjacht Theater Posa, Lelystad
20:00
Hallo Venray + Sleeper Reign Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
The Drums Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
LSL Showcase Melkweg, Amsterdam
Hausmagger Eurotrash United, Rotterdam
20:00
Sisters Of Suffocation Little Devil, Tilburg
Foto A Liquid Landscape / Iamthemorning
A Liquid Landscape / Iamthemorning De Pul, Uden
2
20:00
Doomstad #3: Esben and The Witch / MNHM / Ortega EKKO, Utrecht
1
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
RoseMotion De Spot, Middelburg
20:00
Douwe Bob & Dutch String Collective De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
The Rosenberg Trio Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Rolling Stones Amsterdam ArenA, Amsterdam
19
1
20:00
80’S VERANTWOORD Mezz, Breda
20:00
The Dublin Legends Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Big Ass Metal Fest w/ Apophys / Paper Doll Decay / Shinigami dB's, Utrecht
Curse of Lono Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
My Cat Sparky Stathe, Utrecht
20:00
Ralph van Raat Dordtyart, Dordrecht
20:00
Dess Finesse / Leafs / Wakeem Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Bartek C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
The Preacher Men Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland: Met Liss en Skride naar Scandinavië Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Russkaja Atak, Enschede
2
20:30
Marathon Boerderij, Zoetermeer
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
JW Roy - 20 Jaar Recording Artist Effenaar, Eindhoven
20:30
Maudlin / Shht PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Justin Nozuka Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Pearl Jamming / Voodoo People 't Ukien, Kampen
1
20:30
Steady State De Bosuil, Weert
20:30
Justin Nozuka Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
The Rude Move Artishock, Soest
20:45
Fresku / Mocromaniac Simplon, Groningen
21:00
Red Snapper Bibelot, Dordrecht
Pagina -764