Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
20:00
Patronaat
Haarlem
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Trix
Antwerpen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Effenaar
Eindhoven
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
C.C. De Werf
Aalst
The Saint
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Agora Theater Druten
Druten
21:00
V11
Rotterdam
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
21:30
Hedon
Zwolle
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Hedon
Zwolle
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
Groene Engel
Oss
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
21:30
So What!
Gouda
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
The Jack
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Bar American
Middelburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Altstadt
Eindhoven
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Yada Yada Market
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Effenaar
Eindhoven
18:30
Trix
Antwerpen
Podium Boxtel
Boxtel
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Wolbodo
Delft
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
13:00
Westerkerk
Amsterdam
22:00
P60
Amstelveen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:45
Doornroosje
Nijmegen
donderdag 05 oktober 2017
20:30
Lavalu
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
KRS-One
Q-Factory, Amsterdam
Kool And The Gang / The Jacksons
Ahoy, Rotterdam
20:00
Kim Janssen
De Spot, Middelburg
20:30
Kenny B
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
John Legend
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Jeffrey Halford & The Healers + Mark Olson & Ingunn Ringvold
Luxor Live, Arnhem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
20:00
Jan Rijbroek Band
Patronaat, Haarlem
J. Cole
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Hausmagger
Merleyn, Nijmegen
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
Gavin James
Trix, Antwerpen
20:00
Ewert and the Two Dragons
Bitterzoet, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
20:00
Duo Botasso
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Clouseau
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Brant Bjork
Effenaar, Eindhoven
20:00
Behind the Shadow Drops
Oefenbunker, Landgraaf
Bazart
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Andy Frasco
Neushoorn, Leeuwarden
'Forever Amy'
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 06 oktober 2017
ZooN
The Saint, Eindhoven
20:00
Wouter Hamel
Podium Victorie, Alkmaar
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Whispering Sons
Podium 't Beest, Goes
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
The Sureshots
dB's, Utrecht
20:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Vorstin, Hilversum
20:00
The Nits
Agora Theater Druten, Druten
21:00
The Lumes
V11, Rotterdam
The Kik
Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
The Guru Guru
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
The Guru Guru
Neushoorn, Leeuwarden
The Dublin Legends
De Meenthe, Steenwijk
20:30
The Cozmic Parsnips
De Kargadoor, Utrecht
20:15
The Blues Brothers
Theater De Storm, Winterswijk
21:30
TenTemPiés
Hedon, Zwolle
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Tangarine
Paard, Den Haag
Sven Hammond
Patronaat, Haarlem
20:00
Soen + Madder Mortem + Vulture Industries
Neushoorn, Leeuwarden
Slowdive
Paradiso, Amsterdam
20:30
Silverlane
Gigant, Apeldoorn
20:00
Shigeto
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Band
Paradiso, Amsterdam
Rootsriders - Marley Meets
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Robin Borneman
Doornroosje, Nijmegen
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
20:00
Ricky Koole
Het Klooster, Woerden
20:00
Remy van Kesteren
Dordtyart, Dordrecht
20:00
PRSPCT
Paard, Den Haag
Primal Fear - 20th Anniversary
Groene Engel, Oss
20:30
Pretty Green presents Sgt. Pepper's
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Popronde Den Bosch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nick Cave and the Bad Seeds
Ziggo Dome, Amsterdam
Newton Faulkner
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nachtschade + Certain Animals
Mezz, Breda
21:30
My Blue Van
So What!, Gouda
21:00
Moh! Kouyaté
Grounds, Rotterdam
22:00
Miscellaneous
The Jack, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Magnacult
Bar American, Middelburg
20:00
Machine Gun Kelly + support
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Lukewarm Ocean
Paard, Den Haag
20:00
Lorde
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Lil Kleine
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
KRS-One
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
King of the World
Boerderij, Zoetermeer
Kim Janssen
Altstadt, Eindhoven
20:00
Kawehi
Bitterzoet, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:30
Jonna Fraser
Bibelot, Dordrecht
20:00
Johnny Clegg
Yada Yada Market, Zaandam
20:00
Joanne Shaw Taylor
De Bosuil, Weert
22:30
Jeffrey Halford & The Healers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Jan Terlouw Jr.
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
James Newton Howard
Effenaar, Eindhoven
18:30
Jacob Sartorius
Trix, Antwerpen
Iris Penning / Joia
Podium Boxtel, Boxtel
21:00
iPendejo!
Poppodium Volt, Sittard
20:00
het Gloren
Wolbodo, Delft
21:00
Hallo Venray
Luxor Live, Arnhem
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Gruppo Di Pawlowski
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Gregory Page
Theater in de Steeg, Den Haag
13:00
GREETINGS FROM PITTSBURGH
Westerkerk, Amsterdam
22:00
Gecko-O
P60, Amstelveen
20:00
Gavin James
AFAS Live, Amsterdam
20:45
Fresku / Mocromaniac
Doornroosje, Nijmegen