PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -760
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 05 okt
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Doelen
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Vera
Groningen
C.C. De Werf
Aalst
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Effenaar
Eindhoven
2
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
013
Tilburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Mezz
Breda
Ahoy
Rotterdam
1
Trix
Antwerpen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
013
Tilburg
4
1
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Doornroosje
Nijmegen
3
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:30
Atak
Enschede
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
EKKO
Utrecht
1
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 06 okt
Lindenberg Theater
Nijmegen
The Saint
Eindhoven
De Meenthe
Steenwijk
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Altstadt
Eindhoven
1
Ziggo Dome
Amsterdam
18
1
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Bolwerk
Sneek
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
13:00
Westerkerk
Amsterdam
18:30
Trix
Antwerpen
19:30
Paard
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bar American
Middelburg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Scum
Katwijk
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Azijnfabriek
Roermond
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Yada Yada Market
Zaandam
1
20:00
Mezz
Breda
Paard
Den Haag
3
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
3

donderdag 05 oktober 2017

Eric van Sauers - De lief en leed tour Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Piet Mondriaan, Abcoude
The Dublin Legends De Doelen, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Chassé Theater, Breda
Popronde Groningen Vera, Groningen
'Forever Amy' C.C. De Werf, Aalst
19:30
TenTemPiés Paard, Den Haag
19:30
Newton Faulkner Melkweg, Amsterdam
19:45
Guus Meeuwis / Monkey Sandwich TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ricky Koole Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Duo Botasso Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
The Goddamn Gallows dB's, Utrecht
20:00
Ewert and the Two Dragons Bitterzoet, Amsterdam
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Brant Bjork
Brant Bjork Effenaar, Eindhoven
2
20:00
Zak Abel Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Sven Hammond
Sven Hammond Rotown, Rotterdam
1
20:00
John Legend Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Ruthie Foster 013, Tilburg
20:00
KRS-One Q-Factory, Amsterdam
20:00
Toothless Patronaat, Haarlem
20:00
J. Cole Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Vulture Industries Duycker, Hoofddorp
20:00
Clouseau C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Wouter Hamel Mezz, Breda
Foto Kool And The Gang / The Jacksons
Kool And The Gang / The Jacksons Ahoy, Rotterdam
1
Gavin James Trix, Antwerpen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady DeLaMar, Amsterdam
20:00
Odesza Paradiso, Amsterdam
20:00
Machine Makes Man / The Liquid Machine Paard, Den Haag
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have Gigant, Apeldoorn
20:00
Kim Janssen De Spot, Middelburg
20:00
Rotterdams Philharmonisch Orkest: Jaap van Zweden Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jan Rijbroek Band Patronaat, Haarlem
20:00
De Dijk Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Behind the Shadow Drops Oefenbunker, Landgraaf
Foto Machine Gun Kelly
Machine Gun Kelly 013, Tilburg
4
1
20:15
The Velvet Underground & Nico - 50 Jaar Tour Hedon, Zwolle
20:15
Zonder verdoving Theater Aan de Slinger, Houten
Foto Bazart
Bazart Doornroosje, Nijmegen
3
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Cultura, Ede
20:15
Sari Schorr & The Engine Room De Helling, Utrecht
20:30
Jeffrey Halford & The Healers + Mark Olson & Ingunn Ringvold Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Nik Bärtsch's Mobile De Oosterpoort, Groningen
20:30
Andy Frasco Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Kenny B Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:30
Shawn James & The Shapeshifters Atak, Enschede
20:30
Piepschuim Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Lavalu Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Mick Wilson (10 CC) Cacaofabriek, Helmond
Foto Meridian Brothers
Meridian Brothers EKKO, Utrecht
1
22:00
Hausmagger Merleyn, Nijmegen

vrijdag 06 oktober 2017

Martijn Koning - Koning te rijk Lindenberg Theater, Nijmegen
ZooN The Saint, Eindhoven
The Dublin Legends De Meenthe, Steenwijk
Iris Penning / Joia Podium Boxtel, Boxtel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Chassé Theater, Breda
Foto Kim Janssen
Kim Janssen Altstadt, Eindhoven
1
Foto Nick Cave and the Bad Seeds
Nick Cave and the Bad Seeds Ziggo Dome, Amsterdam
18
1
'Forever Amy' Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rootsriders - Marley Meets Het Bolwerk, Sneek
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Deventer Schouwburg, Deventer
Douwe Bob & Dutch String Collective Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Bouwkunde, Deventer
13:00
GREETINGS FROM PITTSBURGH Westerkerk, Amsterdam
18:30
Jacob Sartorius Trix, Antwerpen
19:30
Lukewarm Ocean Paard, Den Haag
19:45
Guus Meeuwis / Monkey Sandwich TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Magnacult Bar American, Middelburg
20:00
Wouter Hamel Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Freeloader The Jack, Eindhoven
20:00
Folkfest Scum, Katwijk
20:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan De Vorstin, Hilversum
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Guru Guru Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
The Guru Guru Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Gavin James AFAS Live, Amsterdam
20:00
KRS-One Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Remy van Kesteren Dordtyart, Dordrecht
20:00
Gruppo Di Pawlowski M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
David Readman De Azijnfabriek, Roermond
20:00
Machine Gun Kelly + support De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nachtschade + Certain Animals Mezz, Breda
20:00
Lorde Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Kawehi Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Cathy / Joenes / YUNGALXNDR Merleyn, Nijmegen
20:00
Johnny Clegg Yada Yada Market, Zaandam
1
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra in MEZZ Mezz, Breda
Foto Bazart
Bazart Paard, Den Haag
3
20:00
Bartek Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Joanne Shaw Taylor De Bosuil, Weert
20:00
James Newton Howard Effenaar, Eindhoven
20:00
The Nits Agora Theater Druten, Druten
20:00
PRSPCT Paard, Den Haag
20:00
Slowdive Paradiso, Amsterdam
3
Pagina -760