Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
21:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
19:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Frascati Theater
Amsterdam
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Botanique
Brussel
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. De Bunder
Moorslede
Café Loburg
Wageningen
Café Loburg
Wageningen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kreun
Kortrijk
21:30
De Muze
Noordwijk
19:30
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Kerk
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
Dok6
Panningen
Frascati Theater
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
MECC
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
woensdag 25 november 2020
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Chassé Theater, Breda
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
De Maaspoort, Venlo
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
De Oosterpoort, Groningen
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
De Oosterpoort, Groningen
Magnapop
De Roma, Antwerpen
21:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
De Roode Bioscoop, Amsterdam
19:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Ane Brun
Doornroosje, Nijmegen
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
DIEHELEDING - 1001
Frascati Theater, Amsterdam
20:00
Money And The Man - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Mayleaf - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marc Almond
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
Rose Marin
Melkweg, Amsterdam
Kid Francescoli
Melkweg, Amsterdam
Dolly Dots
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Orpheus, Apeldoorn
Luke Slater
Paard, Den Haag
The Indien + Pyke
Paradiso, Amsterdam
20:30
Grof geschud - lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
(A)Broad Horizon
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Mina Caputo
Q-Factory, Amsterdam
Dennis van Aarssen - That's life
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dennis van Aarssen - That's life
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mystery
Spirit of 66, Verviers
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Jim van der Zee - Starting the Engine
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Jim van der Zee - Starting the Engine
Theater De Leest, Waalwijk
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Marble Sounds
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Opera Alaska
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 26 november 2020
20:30
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
ABnormal - The End feat. Mats Gustafsson & Yves de mey & gino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Annabel Lee / Endz
Botanique, Brussel
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Nigel Williams
C.C. De Bunder, Moorslede
Bart van Lier / Hans Vroomans
Café Loburg, Wageningen
Bart van Lier / Hans Vroomans
Café Loburg, Wageningen
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard
Pieter Verelst - Amai
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Magnapop
De Kreun, Kortrijk
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Den heuvel, Alphen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Dok6, Panningen
DIEHELEDING - 1001
Frascati Theater, Amsterdam
In Rap en Roer met: In't Veld x MC DRT
Gigant, Apeldoorn
21:30
Dennis van Aarssen - That's life
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Dennis van Aarssen - That's life
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Paceshifters - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
Lakshmi
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Bosh
La Madeleine, Brussel
20:00
Hannah Mae
LantarenVenster, Rotterdam
Nightwish
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
Ane Brun
Melkweg, Amsterdam