PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -75
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 25 nov
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
't Getouw
Mol
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
Melkweg
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
De Roma
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Melkweg
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
19:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
Orpheus
Apeldoorn
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
DeLaMar
Amsterdam
Paard
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
013
Tilburg
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Aan de Slinger
Houten
TivoliVredenburg
Utrecht
1
De Maaspoort
Venlo
21:30
Theater PePijn
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
do 26 nov
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Piet Hein Eek
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Frascati Theater
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Den heuvel
Alphen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Dok6
Panningen
Musis
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. De Bunder
Moorslede
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kattendans
Bergeijk
C.C De Muze
Heusden-Zolder
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
Café Loburg
Wageningen
Paard
Den Haag
1
19:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Mimik
Deventer
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
De Muze
Noordwijk
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Theater De Willem
Papendrecht

woensdag 25 november 2020

Vlamousse - Saampies Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Gabriels - #Eindejaars2 't Getouw, Mol
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
(A)Broad Horizon De Domijnen, Sittard
(A)Broad Horizon Poppodium Volt, Sittard
Kid Francescoli Melkweg, Amsterdam
Jandino - Opgefokt Flint, Amersfoort
Elstak & Elstak - Overlieven Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
Philippe Elan - Ma France en chansons De Roode Bioscoop, Amsterdam
Dennis van Aarssen - That's life Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Aan de Slinger, Houten
Magnapop De Roma, Antwerpen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Kleine Komedie, Amsterdam
Stef Bos - Bloemlezing Theater de Blauwe Kei, Veghel
Rose Marin Melkweg, Amsterdam
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana De Maaspoort, Venlo
19:30
Anuar - Eerlijk Theater PePijn, Den Haag
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Studio de Bakkerij, Rotterdam
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen De Oosterpoort, Groningen
19:30
Jim van der Zee - Starting the Engine Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
The Indien + Pyke Paradiso, Amsterdam
Status Quo AFAS Live, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mystery Spirit of 66, Verviers
Dolly Dots Orpheus, Apeldoorn
Marc Almond Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Mina Caputo Q-Factory, Amsterdam
Therapy? Ancienne Belgique (AB), Brussel
Thaiboy Digital Botanique, Brussel
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Hengelo, Hengelo
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
Luke Slater Paard, Den Haag
Spinvis Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mayleaf - Locked & Live Het Podium, Hoogeveen
20:00
Money And The Man - Locked & Live Het Podium, Hoogeveen
Foto Ane Brun
Ane Brun Doornroosje, Nijmegen
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Eva Crutzen - Opslaan als Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marble Sounds TivoliVredenburg, Utrecht
Piepschuim - Grote Woorden Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Chassé Theater, Breda
20:30
Grof geschud - lijmen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
André Manuel - Sneu Markant Uden, Uden
20:30
Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort Studio de Bakkerij, Rotterdam
Elstak & Elstak - Overlieven Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Philippe Elan - Ma France en chansons De Roode Bioscoop, Amsterdam
Jandino - Opgefokt Flint, Amersfoort
Stef Bos - Bloemlezing Theater de Blauwe Kei, Veghel
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Aan de Slinger, Houten
Foto Boris Acket / Colin Benders
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
1
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana De Maaspoort, Venlo
21:30
Anuar - Eerlijk Theater PePijn, Den Haag
Dennis van Aarssen - That's life Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen De Oosterpoort, Groningen
21:30
Jim van der Zee - Starting the Engine Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Kleine Komedie, Amsterdam

donderdag 26 november 2020

Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Matteo Myderwyk Piet Hein Eek, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
DIEHELEDING - 1001 Frascati Theater, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Wilminktheater, Enschede
Karin Bruers - Love is Wonderful! Den heuvel, Alphen
Kirsten van Teijn - (S)experiment Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Kardol - Welkom Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Dok6, Panningen
Fuse live Musis, Arnhem
Daniëlle Schel - OK Theater Bellevue, Amsterdam
Ruud Hermans Theater de Stoep, Spijkenisse
Niels Geusebroek - Young at heart Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt Theater De Lievekamp, Oss
Nigel Williams C.C. De Bunder, Moorslede
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Verelst - Amai De Kattendans, Bergeijk
Bert Gabriels - #Eindejaars2 C.C De Muze, Heusden-Zolder
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
(A)Broad Horizon De Domijnen, Sittard
(A)Broad Horizon Poppodium Volt, Sittard
Bart van Lier / Hans Vroomans Café Loburg, Wageningen
Foto Frank Boeijen - vroege show
Frank Boeijen - vroege show Paard, Den Haag
1
19:00
Percossa - UNPLUGGED Posttheater, Arnhem
19:00
Johan Goossens - In het beste geval Mimik, Deventer
19:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Stef Bos - Bloemlezing Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Dennis van Aarssen - That's life Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Elstak & Elstak - Overlieven Werftheater, Utrecht
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! De Muze, Noordwijk
19:30
Charly Luske - The story of George Michael Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat? Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
René van Meurs - Hunkert Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Theater De Willem, Papendrecht
Pagina -75