PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -75
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 28 feb
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
18:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
EKKO
Utrecht
Maassilo
Rotterdam
1
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sint Catharinakerk
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Waalse Kerk
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Sneek
Sneek
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
Botanique
Brussel
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
013
Tilburg
1
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Stichting Cultuurpodium Den Dolder
Den Dolder
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
POING
Rotterdam
The Box
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
PopEi
Eindhoven
Hedon
Zwolle
1
Botanique
Brussel
1
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Het Badhuistheater
Amsterdam
20:00
Fort33
Leusden
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Rockhal
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Kulturhus
Borne

vrijdag 28 februari 2020

00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Eric Vloeimans Posthuis Theater, Heerenveen
Javier Guzman - Guzmán Theater De Leest, Waalwijk
Brigitte Kaandorp - Eh... Chassé Theater, Breda
18:30
Mura Masa Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Lövestad (2,5 hour concert) EKKO, Utrecht
Foto Weval
Weval Maassilo, Rotterdam
1
19:30
Winston Surfshirt Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Hundredth Dynamo, Eindhoven
19:30
Mighty Oaks Melkweg, Amsterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem Sint Catharinakerk , Eindhoven
19:30
Dubioza Kolektiv Melkweg, Amsterdam
19:30
DJ Lostboi & Torus Waalse Kerk, Amsterdam
19:45
Maan TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Ruben Annink TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Efterklang Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Bootleg Beatles Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Axelle Red C.C. De Steenoven, Herzele
20:00
Oum TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Yori Swart
Yori Swart Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan) Theater Sneek, Sneek
Foto James Blunt
James Blunt AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
Tweeduuster Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Cabarestafette TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Lindenberg Theater, Nijmegen
Foto Dotan
Dotan De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Holy Moly & The Crackers Melkweg, Amsterdam
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
TAGO - Korean Drum Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Raymond van het Groenewoud Het Depot, Leuven
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Stef Bos - Tijd Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Adrian Sherwood Charlatan, Gent
20:00
Van Dik Hout Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Dutch Eagles Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Hadewych Doet De Dames Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Nederpop All Stars De Meenthe, Steenwijk
20:00
Opera Melancholica Parktheater, Eindhoven
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival ATLAS Theater, Emmen
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons Gigant, Apeldoorn
20:00
Ntjam Rosie BIRD, Rotterdam
20:00
Nona Podium Victorie, Alkmaar
Foto The Kik
The Kik Bibelot, Dordrecht
1
20:00
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead Botanique, Brussel
20:00
Anger Machine / Black Rabbit / Mudhead / My Own Words LOLA050, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Foto The Last Internationale
The Last Internationale 013, Tilburg
1
20:00
Bokoedro / brunzyn / Dentalhon / Gotu Jim Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Magda Mendes - Oliveiras Stichting Cultuurpodium Den Dolder, Den Dolder
20:00
De Likt Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Cry / Wally A$M POING, Rotterdam
AB6IX The Box, Amsterdam
20:00
Snelle & Noorderlicht Het Bolwerk, Sneek
20:00
Streekvijver PopEi, Eindhoven
Foto Tricklebolt
Tricklebolt Hedon, Zwolle
1
Foto Mabel
Mabel Botanique, Brussel
1
20:00
Benedict Het Zonnehuis, Amsterdam
Leafs Metropool Enschede, Enschede
20:00
Peter Lusse Het Badhuistheater, Amsterdam
20:00
Grote Prijs van Leusden voorronde 1 Fort33, Leusden
20:00
Trixie Whitley De Roma, Antwerpen
20:00
Het Zesde Metaal De Kreun, Kortrijk
20:15
Nits Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Matroesjka - Brainwash Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Idea, Soest
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Skâns, Gorredijk
20:15
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven Spant!, Bussum
20:15
Ruth Jacott Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sven Ratzke - Where are we now Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Dudok Quartet TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Roxeanne Hazes Luxor Live, Arnhem
20:15
Vreemde Kostgangers De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Queen The Music Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens Flint, Amersfoort
20:15
Handsome Poets Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
20:30
New Cool Collective Doornroosje, Nijmegen
20:30
Roman Frayssinet Rockhal,
20:30
Eric Bell (Thin Lizzy) Corneel, Lelystad
20:30
Emiel van der Logt - Serieus?! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Amigo The Devil TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Physical Graffiti Q-Factory, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Vestzaktheater, Enschede
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Jan van Besouw, Goirle
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Omdenken / Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater Kulturhus, Borne
Pagina -75