Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
The Saint
Eindhoven
Café Bolle
Tilburg
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Neushoorn
Leeuwarden
Patronaat
Haarlem
Diligentia
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
De Peppel
Zeist
Mezz
Breda
Bibelot
Dordrecht
20:30
Metropool
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Grenswerk
Venlo
Mezz
Breda
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Todo
Best
20:30
LOLA050
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Xinix
Nieuwendijk
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
So What!
Gouda
21:30
De Flux
Zaandam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Paard
Den Haag
013
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Little Devil
Tilburg
23:30
Melkweg
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Kulturhus
Borne
Simplon
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Myllesweerd
Mill
Hoftheater
Raalte
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Figi Theater
Zeist
De Kattendans
Bergeijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
02:30
Tolhuistuin
Amsterdam
14:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:30
Paard
Den Haag
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Cult Art Shop
Nijverdal
19:00
Walhalla
Deventer
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
vrijdag 13 oktober 2017
20:00
Dead Company / Sun Rider / Switch Bones
Bibelot, Dordrecht
20:00
Splinter Bomb
The Jack, Eindhoven
20:00
Death By Unga Bunga
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Songbelt / Stardusters
The Saint, Eindhoven
Traudes
Café Bolle, Tilburg
Carminho
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
T-Monium: Rotting Christ
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Omar Souleyman
Het Depot, Leuven
20:00
David Douglas in 21 Leeuwarden
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
The Magic Mumble Jumble
Paard, Den Haag
20:00
Live concert en radio-opname: Shisha Group
De Kargadoor, Utrecht
Pale Grey
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Paceshifters
Neushoorn, Leeuwarden
Eamonn McCormack
Patronaat, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
20:15
Amadou & Mariam
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Sven Hammond
Doornroosje, Nijmegen
Nick & Simon
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Douwe Bob & Dutch String Collective
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Iris Hond
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
The Blues Brothers
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Marlon Kicken
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Red Snapper
De Peppel, Zeist
Daan (b)
Mezz, Breda
Forever Amy
Bibelot, Dordrecht
20:30
Jonna Fraser
Metropool, Hengelo
Jett Rebel
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Omval, Diemen
20:30
Dope D.O.D.
Podium 't Beest, Goes
20:30
Nouvelle Vague
Luxor Live, Arnhem
20:30
Paul Sinha
Simplon, Groningen
20:30
Slaid Cleaves
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:30
The Gwoof + support
Simplon, Groningen
20:30
Christopher Paul Stelling
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Lone Road Station
Grenswerk, Venlo
End of the Dream / Pandora's Key
Mezz, Breda
20:30
Lil Kleine
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Open podium voor elke muzikant
Todo, Best
20:30
Jetbone, Hannah Aldridge en Victors Village
LOLA050, Groningen
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Spiral Stairs
Rotown, Rotterdam
21:00
The Dubbeez
Gebr. De Nobel, Leiden
Kieran Goss
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Good Harvest
V11, Rotterdam
21:00
Mooon
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Jack and the Weatherman
Luxor Live, Arnhem
21:00
The McCartney Years
Manifesto, Hoorn
21:00
Dana Fuchs
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Boreas
Musicon, Den Haag
21:00
Heller / Walden
Poppodium Volt, Sittard
21:00
De Dijk
Vorstin, Hilversum
21:00
Uit de hoge hoed improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Bartek
So What!, Gouda
21:30
The Bottom Line
De Flux, Zaandam
22:00
Busty And The Bass
Paradiso, Amsterdam
The Ills
Merleyn, Nijmegen
22:30
Maarten Russchen
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
Noisia
013, Tilburg
23:00
The Joint: DJ Prime + DJ Mass + J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Camp High Gain
Little Devil, Tilburg
23:30
BANGFACE - AMSTERBANG
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 14 oktober 2017
Carol van Dyk / Henk Koorn / Jerry Hormone / Maurits Westerik / The Ta
Podium Victorie, Alkmaar
Ton Kas - Kakmaker
Junushoff Theater, Wageningen
The Dublin Legends
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Piepschuim
Theater Kulturhus, Borne
TenTemPiés
Simplon, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leonie Meijer - Hier.
C.C. Myllesweerd, Mill
Niels Geusebroek - Wildfire
Hoftheater, Raalte
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Figi Theater, Zeist
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Kielzog, Hoogezand
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
02:30
Dr. Lektroluv - Elektrik World
Tolhuistuin, Amsterdam
14:30
Kees van Houten / Laurens de Man
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:30
Mondriaan Jazz Festival
Paard, Den Haag
Kieran Goss
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
17:00
Plastik Soldiers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Birthday Massacre
Cult Art Shop, Nijverdal
19:00
Splinterbomb
Walhalla, Deventer
19:00
Acid Reflux / DieselBurner / Special Steve
Baroeg, Rotterdam
19:30
Amadou & Mariam
Melkweg, Amsterdam
19:30
Amsterdam Funk Orchestra
Sugar Factory, Amsterdam
Mary Black
Melkweg, Amsterdam
19:45
The Dirty Daddies
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Andrea Bocelli
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Golden Earring
013, Tilburg
Train
AFAS Live, Amsterdam