Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Walhalla
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Iduna
Drachten
20:15
Cultura
Ede
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Podium 't Beest
Goes
De Linde
Groesbeek
23:30
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Faktum 51
Groningen
Simplon
Groningen
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
't Ukien
Kampen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:30
Buitenlust
Landhorst
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
Schouwburg Lochem
Lochem
Dieka
Markelo
20:00
De Spot
Middelburg
C.C. Myllesweerd
Mill
21:00
Xinix
Nieuwendijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Cult Art Shop
Nijverdal
21:00
De Brink
Obdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
P3
Purmerend
Hoftheater
Raalte
De Azijnfabriek
Roermond
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:15
De Warande
Turnhout
De Pul
Uden
21:00
EKKO
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Bosuil
Weert
Figi Theater
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
16:30
Jazz@IL
Amstelveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
Gelredome
Arnhem
18:00
Café ‘t Spektakel
Asten
20:00
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
14:30
Mezz
Breda
13:00
Protestantse Kerk
Cothen
13:00
Paard
Den Haag
De Hip
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
Agora Theater Druten
Druten
zaterdag 14 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Dope D.O.D.
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Splinterbomb
Walhalla, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bouwkunde, Deventer
22:00
Evil Empire Orchestra
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Piledriver
Iduna, Drachten
20:15
Esther Groenenberg
Cultura, Ede
22:00
Jetbone
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
The Pinheads
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Niko
Altstadt, Eindhoven
Sven Hammond
Effenaar, Eindhoven
Broederliefde
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Pukes
The Jack, Eindhoven
17:00
Plastik Soldiers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Not Otherwise Specified / The Shiva Hypothesis
Atak, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Absolutely Floyd
Podium 't Beest, Goes
Maan
De Linde, Groesbeek
23:30
Ciel / Willie Darktrousers & De Splinters
Vera, Groningen
21:00
De Stokers
LOLA050, Groningen
20:30
Kaleidobolt / Radio Moscow
Vera, Groningen
Ásgeir
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bartek
Faktum 51, Groningen
TenTemPiés
Simplon, Groningen
Kieran Goss
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Ricky Koole
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
J. Bernardt
Patronaat, Haarlem
20:00
Hundred Seventy Split
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Forever Amy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
LIVE: Def Americans
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:30
Dany Lademacher's Wild Romance
Vorstin, Hilversum
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Duycker, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Kielzog, Hoogezand
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Blackbriar + Beyond God
't Ukien, Kampen
20:00
Ares
Oefenbunker, Landgraaf
21:30
Joseph Huber
Buitenlust, Landhorst
20:00
Youngblood Brass Band
Het Depot, Leuven
20:00
Bad to the Bone
O.J.C. Nirwana, Lierop
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Lochem, Lochem
Sevn Alias
Dieka, Markelo
20:00
Jo Goes Hunting
De Spot, Middelburg
Leonie Meijer - Hier.
C.C. Myllesweerd, Mill
21:00
PALMSY
Xinix, Nieuwendijk
23:00
DJ Nobu / Tadeo
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Alestorm / Troldhaugen
Doornroosje, Nijmegen
The Birthday Massacre
Cult Art Shop, Nijverdal
21:00
The Telephones
De Brink, Obdam
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Salsa avond met Siembra
Groene Engel, Oss
21:00
Vetrar Draugurinn
P3, Purmerend
Niels Geusebroek - Wildfire
Hoftheater, Raalte
DAAN (B)
De Azijnfabriek, Roermond
21:00
Mooon + The Stangs
V11, Rotterdam
20:00
Marjolein Meijers
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
19:00
Acid Reflux / DieselBurner / Special Steve
Baroeg, Rotterdam
20:00
Dana Fuchs
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Junkyard Dogs
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Nouvelle Vague
013, Tilburg
20:00
Barshasketh (NZ) + Dysangelium (D) + Devouring Star (FIN)
Little Devil, Tilburg
20:00
Golden Earring
013, Tilburg
20:15
Laurence Jones
De Warande, Turnhout
Eamonn McCormack
De Pul, Uden
21:00
Paul Sinha
EKKO, Utrecht
20:00
ReggaeBomb 15 jaar - Tribute to Culture ft. Kenyatta Hill
De Helling, Utrecht
19:45
The Dirty Daddies
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
van Beresteyn, Veendam
20:15
The Blues Brothers
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Nu of Nooit voorronde
Grenswerk, Venlo
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - Kakmaker
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
The McCartney Years
De Bosuil, Weert
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Figi Theater, Zeist
20:30
The Carpet Crawlers
Boerderij, Zoetermeer
The Dublin Legends
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 15 oktober 2017
16:30
Shalosh Jazz Band (Israel)
Jazz@IL, Amstelveen
20:30
Kutiman
Paradiso, Amsterdam
Kim Janssen
Tolhuistuin, Amsterdam
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
CYB / Elisa Batti / Flozias & Robit
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
RAqS
Paradiso, Amsterdam
Angus & Julia Stone
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Yumi Zouma
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Nouvelle Vague
Melkweg, Amsterdam
19:00
Astrid S
Melkweg, Amsterdam
16:00
Slaid Cleaves
Paradiso, Amsterdam
16:15
Cloud Cukkoo
Gigant, Apeldoorn
20:00
Theo Nijland
Luxor Live, Arnhem
Rolling Stones
Gelredome, Arnhem
18:00
Stars at Night
Café ‘t Spektakel, Asten
20:00
Clouseau
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
14:30
Metal up your Mezz - Metalmatinee
Mezz, Breda
13:00
Dostojevski Kwartet
Protestantse Kerk, Cothen
13:00
Herfstfest
Paard, Den Haag
Donnerwetter
De Hip, Deventer
Stoned Jesus
Burgerweeshuis, Deventer
Leonie Meijer - Hier.
Agora Theater Druten, Druten