Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
De Spot
Middelburg
Dieka
Markelo
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Het Depot
Leuven
21:30
Buitenlust
Landhorst
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
't Ukien
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:30
Vorstin
Hilversum
Muziekcafé Helmond
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
23:30
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Faktum 51
Groningen
Simplon
Groningen
De Linde
Groesbeek
20:00
Podium 't Beest
Goes
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Atak
Enschede
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Walhalla
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
15:30
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Todo
Best
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Willemeen
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
02:30
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Amer
Amen
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
23:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Jazzkerk Aartswoud
Aartswoud
14:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
14:00
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
17:00
Grenswerk
Venlo
15:00
Grenswerk
Venlo
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Roodkapje
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Fenix Music Factory
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
Theater De Verwachting
Ritthem
P3
Purmerend
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
zaterdag 14 oktober 2017
Leonie Meijer - Hier.
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Jo Goes Hunting
De Spot, Middelburg
Sevn Alias
Dieka, Markelo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Bad to the Bone
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Youngblood Brass Band
Het Depot, Leuven
21:30
Joseph Huber
Buitenlust, Landhorst
20:00
Ares
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Blackbriar + Beyond God
't Ukien, Kampen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Duycker, Hoofddorp
21:30
Dany Lademacher's Wild Romance
Vorstin, Hilversum
LIVE: Def Americans
Muziekcafé Helmond, Helmond
Forever Amy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Hundred Seventy Split
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
J. Bernardt
Patronaat, Haarlem
20:00
Ricky Koole
Theater de Kappen, Haaksbergen
Kieran Goss
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
23:30
Ciel / Willie Darktrousers & De Splinters
Vera, Groningen
21:00
De Stokers
LOLA050, Groningen
20:30
Kaleidobolt / Radio Moscow
Vera, Groningen
Ásgeir
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bartek
Faktum 51, Groningen
TenTemPiés
Simplon, Groningen
Maan
De Linde, Groesbeek
20:00
Absolutely Floyd
Podium 't Beest, Goes
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Not Otherwise Specified / The Shiva Hypothesis
Atak, Enschede
22:00
Jetbone
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
The Pinheads
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Niko
Altstadt, Eindhoven
Sven Hammond
Effenaar, Eindhoven
Broederliefde
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Pukes
The Jack, Eindhoven
17:00
Plastik Soldiers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Esther Groenenberg
Cultura, Ede
20:30
Piledriver
Iduna, Drachten
22:00
Evil Empire Orchestra
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Dope D.O.D.
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Splinterbomb
Walhalla, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bouwkunde, Deventer
15:30
Mondriaan Jazz Festival
Paard, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Clouseau
Concertgebouw, Brugge
20:30
Linde Schöne
Mezz, Breda
20:30
Kenny B + Ruben Annink
Mezz, Breda
Piepschuim
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Ruben Hoeke Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Razorblade Messiah / Thoughtless / Lenniscate
Todo, Best
22:00
Pluk de Nacht: Luuk van Dijk / Michel De Hey
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Nymnyr Presents: Igorrr (fr)
Willemeen, Arnhem
Jett Rebel
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Omar Souleyman
De Marktkantine, Amsterdam
20:30
The Elementary Penguins
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Meervaart, Amsterdam
20:00
Beth Ditto
Paradiso, Amsterdam
20:00
Spiral Stairs
Paradiso, Amsterdam
Train
AFAS Live, Amsterdam
Andrea Bocelli
Ziggo Dome, Amsterdam
Mary Black
Melkweg, Amsterdam
19:30
Amsterdam Funk Orchestra
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Amadou & Mariam
Melkweg, Amsterdam
02:30
Dr. Lektroluv - Elektrik World
Tolhuistuin, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Slaid Cleaves
De Amer, Amen
20:30
Awkward I
Paco Plumtrek, Almelo
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Roxeanne Hazes
Podium Victorie, Alkmaar
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Carol van Dyk / Henk Koorn / Jerry Hormone / Maurits Westerik / The Ta
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Jazzkerk Aartswoud, Aartswoud
14:30
Kees van Houten / Laurens de Man
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zondag 15 oktober 2017
20:30
Chantal Acda
Hedon, Zwolle
14:00
De IJssel Stroomt Over
Hedon, Zwolle
20:30
Meier-Budjana Group ft. Jimmy Haslip
Boerderij, Zoetermeer
20:15
The Blues Brothers
Figi Theater, Zeist
17:00
An Afternoon With Crosby, Stills, Nash & Young
Grenswerk, Venlo
15:00
Autumn Leaves: Rogier Telderman
Grenswerk, Venlo
20:30
Chad VanGaalen
EKKO, Utrecht
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tom Hickox
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
Eric “Roscoe” Ambel / Warner E Hodges / Webb Wilder
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
MilesRocks!
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lil Kleine
013, Tilburg
20:00
Leng Tch'e
Little Devil, Tilburg
21:00
White Wine (D)
Roodkapje, Rotterdam
21:00
Gabriel Rios
Rotown, Rotterdam
21:00
Alcides: het album 20 jaar later
Grounds, Rotterdam
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Fenix Music Factory, Rotterdam
20:00
Amadou & Mariam
Annabel, Rotterdam
Kieran Goss
Theater De Verwachting, Ritthem
Forever Amy
P3, Purmerend
20:00
Uneven Structure
Gebr. De Nobel, Leiden
17:30
Haas + Raptiel
Neushoorn, Leeuwarden